بولتون: ترامپ با اقداماتش در حال احیای برجام است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا در یادداشتی مدعی شد که ترامپ با اقدامات خود باعث جان گرفتن توافق هسته‌ای شده است‌.

به گزارش ایسنا، جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا در این یادداشت که روز چهارشنبه در بلومبرگ منتشر کرده، نوشته است که تلاش ترامپ برای کلید زدن مکانیسم بازگشت تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران باعث جان گرفتن توافق هسته‌ای شده است.

وی در یادداشت خود مدعی شده که ترامپ با این‌کار خود لطف بزرگی در حق جو بایدن و حزب دموکرات انجام داده است. وی در بخش دیگری از این یادداشت آورده است: آمریکا یا در داخل توافق است یا خارج از آن. این مسئله که ما در برخی مسائل در برجام مشارکت داریم و در برخی دیگر نداریم، باید سیاست‌گذاران ایالات متحده را نگران کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شهادت یک مرزبان در درگیری با قاچاقچیان موادمخدر در زابلایلنا:فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان گفت: شب گذشته در درگیری مسلحانه مرزداران با قاچاقچیان موادمخدر در حوزه هنگ زابل، یک تن از دلاورمردان مرزبانی به شهادت رسید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ رسما به عنوان نامزد جمهوریخواهان برای رقابت با بایدن انتخاب شدرئيس جمهوری آمریکا قرار است پنجشنبه شب از کاخ سفید به طور رسمی ضمن پذیرش نامزدی حزب جمهوریخواه برای شرکت‌کنندگان در گردهمایی شارلوت سخنرانی کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا ترامپ و الکاظمی بر سر سازش با اسرائیل توافق کردند؟یک رسانه اسرائیلی از آنچه آن را پالس‌های مثبت مصطفی الکاظمی جهت سازش با تل‌آویو خوانده خبر داد و نوشت: مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق، در جریان سفر اخیر خود به واشینگتن پالس‌های مثبتی را در رابطه با سازش با اسرائیل به غرب ارسال کرده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

حزب جمهوریخواه پرزیدنت ترامپ را به عنوان نامزد خود در انتخابات ۲۰۲۰ معرفی کردحزب جمهوریخواه پرزیدنت ترامپ را به عنوان نامزد خود در انتخابات ۲۰۲۰ معرفی کرد پرزیدنت ترامپ روز دوشنبه سوم شهریور ماه بدون اعلام قبلی در محل این گردهمایی در شارلوت در ایالت کارولینای شمالی حاضر شد و برای دقایقی سخنرانی کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

در گردهمایی ملی جمهوری‌خواهان ترامپ به عنوان نامزد رسمی این حزب معرفی شددر اولین گردهمایی ملی جمهوری خواهان دونالد ترامپ، به عنوان نامزد رسمی این حزب در انتخابات ریاست‌جمهوری در شهر شارلوت ایالت کارولینای شمالی معرفی شد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

خرید طلا با کارت ملی ارتباطی با اخذ مالیات نداردرییس اتحادیه طلا و جواهر تهران: *خرید طلا با کارت ملی ارتباطی با اخذ مالیات ندارد *ارائه کارت ملی برای خرید سکه و طلا به منظور جلوگیری از پولشویی بوده *هدف از این اقدام، احراز هویت خریدار است *طرح این دستورالعمل به حدود یکسال و نیم پیش بازمی‌گردد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »