بوریس جانسون بابت اشتباهش در جریان رسوایی «پارتی گیت» ابراز تاسف کرد

12/11/1400 02:13 ب.ظ

بوریس جانسون بابت اشتباهش در جریان رسوایی «پارتی گیت» ابراز تاسف کرد جزئیات بیشتر🔽

نخست‌وزیر بریتانیا در واکنش به گزارش اولیه تحقیق درباره جشن‌های برگزار شده در دفترش ضمن رد درخواست‌ها برای کناره‌گیری از مقام خود وعده داد که نحوه اداره دفتر نخست‌وزیری را اصلاح خواهد کرد. در گزارش اولیه تحقیق مستقل درباره جشن‌های برگزار شده در دفتر نخست‌وزیری آمده است که برگزاری این گردهمایی‌ها «قصوری جدی» محسوب می‌شود.

در بخشی از این گزارش آمده است که «ضعف در رهبری و قضاوت» باعث شد تا امکان برگزاری این جشن‌ها که نباید برگزار می‌شد فراهم شود.

نخست‌وزیر بریتانیا در واکنش به این گزارش ضمن رد درخواست‌ها برای کناره‌گیری از مقامش وعده داد که نحوه اداره دفتر نخست‌وزیری را اصلاح خواهد کرد. بوریس جانسون همچنین تاکید کرد که دولت محافظه‌کار تحت رهبری او همچنان قابل اعتماد است.این در حالی است که شماری از اعضای حزب محافظه‌کار نیز از بوریس جانسون به دلیل رسوایی جشن‌های دفتر نخست‌وزیری انتقاد می‌کنند. یکی از نمایندگان محافظه‌کار در مجلس عوام بوریس جانسون را متهم کرد که او را «احمق» فرض کرده است.

در گزارش اولیه تحقیق مستقل از برگزاری چند جشن در دوران محدودیت‌های وضع‌شده برای جلوگیری از شیوع بیماری «کووید ۱۹» از مصرف بی‌رویه مشروبات الکلی و هراس کارکنان دفتر نخست‌وزیری از بیان مشکلاتشان در محیط کار انتقاد شده است. headtopics.com

ادامه مطلب:
euronews_pe »

گزارش صدای آمریکا از تظاهرات در واشنگتن در اعتراض به طالبان؛ «در کنار زنان افغانستان ایستاده‌ایم »عده‌ای از افغانستانی‌های مقیم ناحیه واشنگتن، پایتخت آمریکا، و فعالان حقوق_زنان، روز یکشنبه ۳۰ ژانویه (۱۰ بهمن) طی یک گردهمایی اعتراض‌آمیز خواستار اعاده حقوق زنان در افغانستان شدند. تف تف تف لعنت

نت‌فلیکس با فیلم عربی‌اش در مصر جنجال به پا کرد | DW | 31.01.2022همجنسگرایی، خیانت، اسرار اروتیک؛ فیلم لبنانی تولید نت‌فلیکس سنت‌های جهان عرب را به چالش کشیده است. صدای منتقدان این فیلم در مصر از طرفداران آن بیشتر است. یکی از نمایندگان مجلس مصر خواستار سانسور اینترنت شده است.

امانوئل مکرون در چهارمین تماس با ابراهیم رئیسی بر تسریع مذاکرات اتمی وین تاکید کرددفتر ریاست‌جمهوری فرانسه خبر داد که امانوئل مکرون، رئیس‌جمهوری این کشور در تماس تلفنی با ابراهیم رئیسی، همتای ایرانی خود، تسریع مذاکرات وین را یک «نیاز» پرسش‌ : آیا رئیس جمهور فرانسه در پاسخ به سؤال خود از رئیسی در این گفتمان تلفنی اگر چیزی درک کرده، لطفا به اشتراک عموم بگذارد.

چگونه می‌توان در ایران از استبداد گذار کرد؟شماری از کارشناسان و فعالان حقوق مدنی، در اولین روز کنفرانس «ایران و گذار از استبداد»، دیدگاه‌های خود را درباره راه‌های گذار، موانع و اقدامات ضروری برای انجام آن را مطرح کردند.

وزیر خارجه آمریکا در مورد «تهدیدات ایران» با همتای اسرائيلی خود گفت‌و‌گو کرد🔺وزیر خارجه آمریکا در مورد «تهدیدات ایران» با همتای اسرائيلی خود گفت‌و‌گو کرد ▪️آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا، بر «تعهد استوار» دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، به امنیت اسرائیل تاکید کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: ارواح کس خوارت .شما آمریکایی ها از آخوندا کسکش ترین آخوند اسرائیل دوست دارد، البته در یک حالت که او در جهان هستی هیچ وقت نباشد و نام بد نام او فقط در کتاب های مقدس ابراهیمی باشد. البته اگر اسرائیل راه شهید شدن را درست برای خوشبختی آخوند یاد بگیرد، احتمالا برای آخوند دوست داشتنی می شود.😂😂😂 دیدار کفتارهای تروریست با هم‌. امروزه این ایران است که در خاورمیانه میدان داری می‌کند و به شغالهایی همچون آمریکا و اسرائیل نجس باج نمیدهد بی شک قدرتمتد ترین کشور منطقه ایران عزیز است

نفتکش ایرانی «2 میلیون بشکه میعانات گازی را در ونزوئلا» تخلیه کردخبرگزاری رویترز در گزارشی اعلام کرد که یک نفتکش ایرانی 2 میلیون بشکه میعانات گازی را در بندر نفتی ونزوئلا تخلیه کرده است. - خبرگزاری آناتولی