بوریس بکر؛ از درآمد ۱۲۰ میلیون یورویی تا ورشکستگی و زندان | DW | 04.05.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بوریس بکر از روز جمعه ۲۹ آوریل (۹ اردیبهشت) در پی محکومیت در لندن بازداشت شده است و در زندان بسر می‌برد. نگاهی به جزئیات درآمد ۱۲۰ یورویی تا ریخت‌وپاش‌های متعددی که منجر به ورشکستگی این ستاره پیشین تنیس جهان شد.

بوریس بکر، ستاره پیشین تنیس جهان، روز جمعه ۲۹ آوریل با حکم قاضی در دادگاه"ساوت‌وارک" لندن به ۲ سال و ۶ ماه زندان محکوم و بلافاصله راهی زندان شد. دلیل این محکومیت، اثبات این اتهام بود که بکر پس از اعلام ورشکستگی، دارایی هنگفت خود را برای فرار از پرداخت بدهی‌هایش مخفی کرده است.

پُردرآمدترین قهرمانی او در جام گرند اسلم مونیخ در سال ۱۹۹۶ با کسب یک میلیون و ۷۸۵ هزار یورو رقم خورد. یک سال قبل از آن بکر مبلغ یک میلیون و صد هزار یورو بابت قهرمانی در مسابقات قهرمانی تور جهانی ATP در فرانکفورت بدست آورده بود.این چهره سرشناس تنیس جهان در کل، در رتبه چهاردهم پُردرآمدترین تنیس‌بازان تاریخ قرار گرفته است.

بکر در پی عقد قرارداد با چندین شرکت‌تولید‌کننده لوازم ورزشی، در مجموع حدود ۳۰ میلیون یورو درآمد داشت. بوریس بکر با استفاده بازاری از"برند" خود در عرصه تبلیغاتی نیز حدود ۵۰ میلیون یورو درآمد ویژه کسب کرد. او به عنوان مثال برای شرکت‌های زاتورن، فیلیپس، کوکاکولا، مرسدس بنز، ای‌او‌ال و مدیا مارکت در نقش یک چهره تبلیغاتی، فعالیت گسترده‌ای داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امر به معروف و نهی از منکر نکردن نفرین امام رضا(ع) را در پی داردنماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: امیدواریم برادران و خواهران ما قبول کنند که امر به معروف و نهی از منکر یک فریضه الهی است. این فریضه الهی تنها بر دولت، ماموران انتظامی و قضات دادگاه واجب نیست بلکه بر هر مسلمانی واجب است و باید هر مسلمان در عرصه امر به معروف و نهی از منکر فعالیت کند. سخنگوی رسمی امام رضا جناب میتی کومون شمادزدی واختلاس وحرام خوری را بذارکنار ببینم مضیغه تومعیشت مردم پیش میاد مگه تو! توسهم خواهی کوتاه میایی (سودالله وجوهکم آمین) لعنة الله علیکم یااثم بالاخره این زندگی فلاکت باری که برا مردم درست کردین امتحان الهی است یا نتیجه بی‌حجابی؟ اول تکلیفتون با خودتون روشن کنید ببینید چند چندین.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توقف دوباره تخلیه غیرنظامیان از ماریوپل؛ بیش از سه هزار اوکراینی در جنگ کشته شده‌اندایرینا وروشچوک معاون رئیس‌جمهوری اوکراین وضعیت ماریوپل را یک «فاجعه انسانی» خوانده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

چند خودکشی در ناو هواپیمابر آمریکا؛ بیش از ۲۰۰ نفر از خدمه منتقل شدندنیروی دریایی تحقیقاتی را در مورد محیط و شرایط فرماندهی در این ناو از نوع «نیمیتز» آغاز کرده است. حتمن این خبر را با شوق و ذوق توئیت کردی. به 🥚م اینجا ماکارونی گرون میشه، اونجا خودکشی میکنن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مرده‌ای که در حال انتقال از یک خانه سالمندان در شانگهای بود، زنده شدیکی از اهالی شانگهای که از این صحنه فیلمبرداری کرده، هنگام صحبت پشت دوربین می‌گوید که خانه سالمندان «گند بالا آورده» است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتشار رده‌بندی سالانه آزادی رسانه‌ها در جهان: ایران در بین ۱۸۰ کشور از آخر سوم شدسازمان گزارشگران بدون مرز روز سه‌شنبه ۳ مه (۱۳ اردیبهشت) تازه‌ترین رده‌بندی سالانه خود از وضعیت آزادی رسانه‌ها در جهان را منتشر کرد که در این فهرست ایران از میان ۱۸۰ کشور جهان، رتبه ۱۷۸ را به خود اختصاص داد. این آمارهای کسشر بزارید در کوزه آبشو بخورید میشه بگین چرا توییتر ترامپ بسته شد؟؟ یا میشه بگین چرا نمیشه درباره هولوکاست صحبت کرد؟ و یا میشه بگین چرا تصاویر سردار رو حذف می‌کنن؟؟ آزادی_بیان خداروشکر وقتی قراره با معیارهای غربی که تو جنگ اوکراین معلوم شد چقدر احمقانه و پوسیده است سنجیده بشه بهتر که از آخر سوم بشیم!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سقوط دوباره ایران در جدول رتبه‌بندی آزادی رسانه‌ در جهان؛ ایران بدتر از ترکمنستانگزارشگران بدون مرز در گزارش سالانه خود از آزادی رسانه در سال ۲۰۲۲ از میان ۱۸۰ کشور جهان، ایران را در رتبه ۱۷۸ قرار داد. ایران تهِ جدول در کنار کره‌ شمالی و اریتره قرار دارد. اون دو تای دیگه یعنی سودان و اریتره اصلا' رسانه ندارند. برای حکومت مسجدـ روسپی‌خانه شیعی این رتبه بسیار هم خوب است!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »