بوریس بکر؛ از درآمد ۱۲۰ میلیون یورویی تا ورشکستگی و زندان | DW | 04.05.2022

14/02/1401 03:38:00 ب.ظ

بوریس بکر از روز جمعه ۲۹ آوریل (۹ اردیبهشت) در پی محکومیت در لندن بازداشت شده است و در زندان بسر می‌برد. نگاهی به جزئیات درآمد ۱۲۰ یورویی تا ریخت‌وپاش‌های متعددی که منجر به ورشکستگی این ستاره پیشین تنیس جهان شد.

بوریس بکر از روز جمعه ۲۹ آوریل (۹ اردیبهشت) در پی محکومیت در لندن بازداشت شده است و در زندان بسر می‌برد. نگاهی به جزئیات درآمد ۱۲۰ یورویی تا ریخت‌وپاش‌های متعددی که منجر به ورشکستگی این ستاره پیشین تنیس جهان شد. به کانال دویچه وله فارسی در اینستاگرام بپیوندید بوریس بکر ۵۴ ساله در زمان فعالیتش، از حضور در...

به کانال دویچه وله فارسی در اینستاگرام بپیوندید بوریس بکر ۵۴ ساله در زمان فعالیتش، از حضور در میادین ورزشی به عنوان تنیس‌باز گرفته یا مربی، تا حضور در شبکه‌های خبری به عنوان تحلیگر رسانه‌ای یا چهره تبلیغ‌کننده برای شرکت‌های تجاری و مشاور، در طول ۳۷ سال مجموعا حدود ۱۲۰ میلیون یورو درآمد داشته است.

اما این ستاره ورزشی چگونه به چنین دارایی هنگفتی رسید و چرا آن را دوباره از دست داد؟ چه عواملی سرانجام باعث ورشکستگی مالی او شدند؟ منبع درآمدهای بوریس بکر بوریس بکر در دوران فعالیت خود به عنوان تنیس‌باز حرفه‌ای، از سال ۱۹۸۴ تا ۱۹۹۹ دقیقا ۲۵ میلیون و ۸۰ هزار و ۹۵۶ دلار فقط به عنوان"جایزه" و نیز"پول ورود" به تورنمت‌ها و مسابقات گوناگون، دریافت کرد.

پُردرآمدترین قهرمانی او در جام گرند اسلم مونیخ در سال ۱۹۹۶ با کسب یک میلیون و ۷۸۵ هزار یورو رقم خورد. یک سال قبل از آن بکر مبلغ یک میلیون و صد هزار یورو بابت قهرمانی در مسابقات قهرمانی تور جهانی ATP در فرانکفورت بدست آورده بود. headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

دغدغه‌های ایران فردا ضرورت توسعه انگیزه‌های میهن‌دوستی | سید‌مصطفی هاشمی‌طبا

به خاطر دارم در اوایل پیروزی انقلاب، موضوع میهن‌دوستی، فرعی بر اهداف انقلاب تلقی می‌شد و حتی وقتی اساسنامه کمیته ملی المپیک به بزرگی که بعدها شهید شد ارائه شد، او از به‌کار‌بردن لفظ «ملی» انتقاد کرد و آن را نپذیرفت و حتی در طول یک یا دو دهه سرود معروف «ای‌ ایران» به‌نوعی بایکوت شد و برخی بزرگان سرود معروف «ما گل‌های خندانیم، فرزندان ایرانیم، ما سرزمین خود را مانند جان می‌دانیم» را برنمی‌تافتند. در همان حال، آرمان فلسطین و آزادی سرزمین فلسطین و قدس بحق ازجمله اهداف انقلاب اسلامی قرار گرفت و از همین رهگذر برکات و نیز زیان‌هایی متوجه انقلاب و کشورمان شد. در آن‌ موقع، چگونگی ارتباط آرمان آزادی فلسطین با سرزمین مادری‌مان تحلیل نشد. سؤال نشد که آرمان آزادی فلسطین به چه چیز بازمی‌گردد؟ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

امر به معروف و نهی از منکر نکردن نفرین امام رضا(ع) را در پی داردنماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: امیدواریم برادران و خواهران ما قبول کنند که امر به معروف و نهی از منکر یک فریضه الهی است. این فریضه الهی تنها بر دولت، ماموران انتظامی و قضات دادگاه واجب نیست بلکه بر هر مسلمانی واجب است و باید هر مسلمان در عرصه امر به معروف و نهی از منکر فعالیت کند. سخنگوی رسمی امام رضا جناب میتی کومون شمادزدی واختلاس وحرام خوری را بذارکنار ببینم مضیغه تومعیشت مردم پیش میاد مگه تو! توسهم خواهی کوتاه میایی (سودالله وجوهکم آمین) لعنة الله علیکم یااثم بالاخره این زندگی فلاکت باری که برا مردم درست کردین امتحان الهی است یا نتیجه بی‌حجابی؟ اول تکلیفتون با خودتون روشن کنید ببینید چند چندین.

توقف دوباره تخلیه غیرنظامیان از ماریوپل؛ بیش از سه هزار اوکراینی در جنگ کشته شده‌اندایرینا وروشچوک معاون رئیس‌جمهوری اوکراین وضعیت ماریوپل را یک «فاجعه انسانی» خوانده است.

چند خودکشی در ناو هواپیمابر آمریکا؛ بیش از ۲۰۰ نفر از خدمه منتقل شدندنیروی دریایی تحقیقاتی را در مورد محیط و شرایط فرماندهی در این ناو از نوع «نیمیتز» آغاز کرده است. حتمن این خبر را با شوق و ذوق توئیت کردی. به 🥚م اینجا ماکارونی گرون میشه، اونجا خودکشی میکنن

مرده‌ای که در حال انتقال از یک خانه سالمندان در شانگهای بود، زنده شدیکی از اهالی شانگهای که از این صحنه فیلمبرداری کرده، هنگام صحبت پشت دوربین می‌گوید که خانه سالمندان «گند بالا آورده» است.

انتشار رده‌بندی سالانه آزادی رسانه‌ها در جهان: ایران در بین ۱۸۰ کشور از آخر سوم شدسازمان گزارشگران بدون مرز روز سه‌شنبه ۳ مه (۱۳ اردیبهشت) تازه‌ترین رده‌بندی سالانه خود از وضعیت آزادی رسانه‌ها در جهان را منتشر کرد که در این فهرست ایران از میان ۱۸۰ کشور جهان، رتبه ۱۷۸ را به خود اختصاص داد. این آمارهای کسشر بزارید در کوزه آبشو بخورید میشه بگین چرا توییتر ترامپ بسته شد؟؟ یا میشه بگین چرا نمیشه درباره هولوکاست صحبت کرد؟ و یا میشه بگین چرا تصاویر سردار رو حذف می‌کنن؟؟ آزادی_بیان خداروشکر وقتی قراره با معیارهای غربی که تو جنگ اوکراین معلوم شد چقدر احمقانه و پوسیده است سنجیده بشه بهتر که از آخر سوم بشیم!!

سقوط دوباره ایران در جدول رتبه‌بندی آزادی رسانه‌ در جهان؛ ایران بدتر از ترکمنستانگزارشگران بدون مرز در گزارش سالانه خود از آزادی رسانه در سال ۲۰۲۲ از میان ۱۸۰ کشور جهان، ایران را در رتبه ۱۷۸ قرار داد. ایران تهِ جدول در کنار کره‌ شمالی و اریتره قرار دارد. اون دو تای دیگه یعنی سودان و اریتره اصلا' رسانه ندارند. برای حکومت مسجدـ روسپی‌خانه شیعی این رتبه بسیار هم خوب است!