بورل: روسیه مسئول کمبود غلات در جهان است

15/03/1401 11:37 ب.ظ

بورل: روسیه مسئول کمبود غلات در جهان است جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود گفت: مسئول کمبود غلات در بازار جهانی، روسیه است.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا مسکو را مسئول کمبود غلات در جهان عنوان کرد.جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود گفت: مسئول کمبود غلات در بازار جهانی، روسیه است.بورل با اشاره به اینکه تحریم‌های اتحادیه اروپا تنها توانایی روسیه برای ادامه جنگ را هدف قرار داده، تاکید کرد که این تحریم‌ها شامل محصولات کشاورزی نیست.

بورل با اشاره به اینکه تحریم‌های اتحادیه اروپا تنها توانایی روسیه برای ادامه جنگ را هدف قرار داده، تاکید کرد که این تحریم‌ها شامل محصولات کشاورزی نیست. مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اظهار داشت: ادامه محاصره بندرهای اوکراین توسط روسیه مانع از صادرات تن‌ها غلات نظیر ذرت و گندم می‌شود که در حال حاضر در اوکراین که یکی از اصلی‌ترین تولید کنندگان جهانی بوده، گیر کرده است.

وی افزود: روسیه مسئول مستقیم هرگونه کمبود غلات در بازار جهانی بوده و به جای پایان دادن به حملات خود، به صورت فعال به دنبال انداختن مسئولیت این کمبود بر تحریم‌های بین‌المللی است. این اطلاعات نادرست است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

بورل: مسکو مسئول کمبود غلات در جهان استجوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی و امنیتی اتحادیه اروپا، یکشنبه 15 خرداد روسیه را متهم کرد که با آغاز جنگ علیه اوکراین مسئول بحران غذا و غلات در سراسر جهان است

دومین روز آتش‌سوزی‌ها در یونان؛ جنگل‌ها در حومه آتن در آتش می‌سوزندمقام‌های محلی می‌گویند به دلیل گستردگی مکان‌های آتش‌سوزی و همچنین وزش باد شدید، محدوده مناطقی که درگیر حریق شده‌اند، گسترش یافته است. کارجمهوری اسلامیه

ازدحام مسافر و کمبود نیروی امنیتی ده‌ها پرواز در فرودگاه آمستردام را لغو کردشرکت هواپیمایی کی‌ال ام اعلام کرده روز شنبه دیگر مسافری را از مبدا‌های اروپایی به آمستردام نمتقل نمی‌کند تا بتواند مسافرانی که در آمستردام گیر کرده‌اند را به پروازهایشان برساند. فکر میکردین یه روز آهنگ لب کارون را اینقدر غمگین گوش بدین

فائو: احتمال افت ۱۶ میلیون تنی تولید جهانی غلات در سال ۲۰۲۲سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) می‌گوید برای اولین بار طی چهار سال گذشته انتظار می‌رود تولید جهانی غلات کاهش یابد. 🔹 جایگاه گاوها: روی صندلی و با فاصله 🔹 جایگاه گوسفندها: آن سوی حصار ، روی زمین ولو شده و درهم لولیده!! ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ کاخ قبر خمینی، بزرگترین و مدرن ترین دامداری دنیا.

شلیک ۸ موشک در ۴ جهت؛ هجدهمین آزمایش‌ موشکی کره شمالی در سالجاری انجام شدبرد این موشک‌ها ۱۱۰ تا ۶۷۰ کیلومتر بوده که در حداکثر ارتفاع ۲۵ تا ۸۰ کیلومتر و با سرعت ۳ تا ۶ ماخ پرتاب شده‌اند.

اردن: در پی سقوط یک فروند هواپیمای نظامی در شمال کشور دو خلبان آن جان باختنداردن: در پی سقوط یک فروند هواپیمای نظامی در شمال کشور دو خلبان آن جان باختند

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا مسکو را مسئول کمبود غلات در جهان عنوان کرد.جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود گفت: مسئول کمبود غلات در بازار جهانی، روسیه است.

بورل با اشاره به اینکه تحریم‌های اتحادیه اروپا تنها توانایی روسیه برای ادامه جنگ را هدف قرار داده، تاکید کرد که این تحریم‌ها شامل محصولات کشاورزی نیست.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اظهار داشت: ادامه محاصره بندرهای اوکراین توسط روسیه مانع از صادرات تن‌ها غلات نظیر ذرت و گندم می‌شود که در حال حاضر در اوکراین که یکی از اصلی‌ترین تولید کنندگان جهانی بوده، گیر کرده است.

وی افزود: روسیه مسئول مستقیم هرگونه کمبود غلات در بازار جهانی بوده و به جای پایان دادن به حملات خود، به صورت فعال به دنبال انداختن مسئولیت این کمبود بر تحریم‌های بین‌المللی است. این اطلاعات نادرست است.

وی در ادامه گفت اتحادیه اروپا همبستگی کامل خود را با کشورهای سراسر جهان در تعامل با پیامدهای جنگ نشان خواهد داد.