بورسیه ۵.۴ میلیون دلاری نتفلیکس به یاد چدویک بوزمن فقید

13/07/1400 08:17 ب.ظ

🔺بورسیه ۵.۴ میلیون دلاری نتفلیکس به یاد چدویک بوزمن فقید ◾️به گفته دکتر ال فردریک، رئیس دانشگاه هوارد، «این بورس تحصیلی تجسم عشق چادویک به هوارد، علاقه او به قصه‌گویی، و تمایلش برای حمایت از نسل‌های آینده این دانشگاه است.» ⬇️ بیشتر بخوانید:

چدویک بوزمن در دانشگاه هوارد در رشته کارگردانی و بازیگری درس خواند و مدرک کارشناسی هنرهای معاصر خود را در سال ۲۰۰۰ دریافت کرد. این بورسیه تحصیلی به مبلغ ۵.۴ میلیون دلار، «یادبود چدویک بوزمن» نام دارد و هزینه‌های چهار سال تحصیل در دانشکده هنرهای معاصر دانشگاه هوارد را پوشش می‌دهد.

دکتر وین ال فردریک، رئیس دانشگاه هوارد، با اشاره به زندگی، فعالیت‌های هنری، و شخصیت الهام‌بخش چدویک بوزمن، از همسر او برای حمایت مستمر، و از شبکه نتفلیکس برای ایجاد این بورس تحصیلی سپاسگزاری کرد.

به گفته دکتر ال فردریک «این بورس تحصیلی تجسم عشق چادویک به هوارد، علاقه او به قصه‌گویی، و تمایلش برای حمایت از نسل‌های آینده این دانشگاه است.» تد ساراندوس، مدیرعامل و مدیر ارشد تولید محتوای شبکه نتفلیکس، با قدردانی از دستاوردهای ارزنده چدویک بوزمن، و تأثیرات الهام‌بخش او در این عرصه، این بورس تحصیلی را ایجاد فرصتی برای ابرقهرمان‌های آینده توصیف کرد تا بتوانند تجربیات مشابهی داشته باشند.

چدویک بوزمن در فیلم‌های زیادی بازی کرد، ولی با هنرنمایی در نقش «پلنگ سیاه» از ابرقهرمان‌های داستان‌های مصور مارول به شهرت رسید.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

شناسایی۲۰ مورد مشکوکِ کرونا در زوار ایرانی در عراق/اعلام اسامی افراد به پایگاه‌های مراقبت مرزیمعاون مرکز پزشکی حج و زیارت و مدیر عملیات پزشکی جمعیت هلال احمر با بیان اینکه از بین افرادی که در عراق برایشان تست رپید کرونا انجام شد، بیش از ۲۰ مورد مشکوک کرونا داشتیم، گفت: اسامی و کد ملی این افراد به ستاد مرکزی اربعین و پایگاه‌های مراقبت مرزی وزارت بهداشت اعلام شد و در عین حال به دانشگاه‌های علوم پزشکی محل اسکان این افراد اعلام شد تا هم در بدو ورود تست کامل برایشان انجام شود و هم اگر نیاز به پیشگیری، مراقبت و درمان تکمیلی دارند، در ایران درمان‌هایشان انجام شود. کسکشا چرا دروغ میگید من داییم رفته از محلمون خیلیا رفتن نه کسی جلشونو گرفته نه واسه برگشتن کسی ازشون تست کرونا گرفته مثل گوسفند رفتن و اومدن انگا طویله بوده

طالبان و تحصیل در افغانستان؛ دختران به مدارس بازگشتند اما محدود و تنها در یک ولایتبا وجود تاکید گروه طالبان در خصوص صدور اجازه تحصیل دختران، گزارش‌ها از افغانستان حاکی از آن است جز در مواردی معدود، عموم دختران افغان هنوز اجازه بازگشت به مدارس و مکتب‌خانه‌ها را پیدا نکرده‌اند. مدارس باید غیر مستقل از تحمیل و برداشت سلیقه ی طالبان در پوشش و دروس خود باشد! تحمیل بورفع برای دختران دانش آموز‌، دانش جو و کارمند نباید اجباری باشد!

سفارت آمریکا در یمن حمله موشکی حوثی‌ها به مأرب را به شدت محکوم کردسفارت ایالات متحده در یمن حمله موشکی شبه‌نظامیان حوثی به شهر پر جمعیت مأرب که محل اسکان تعداد زیادی از آوارگان جنگی نیز می‌باشد و منجر به کشته و مجروح شدن چقدر شدید؟ 🧐

اختلال در دسترسی جهانی به رسانه‌های فیسبوک | DW | 04.10.2021بعد از ظهر دوشنبه دسترسی بین‌المللی به شبکه‌های واتس آپ، فیسبوک و اینستاگرام عملا مختل شد. گرچه برخی منابع از حمله هکری خبر دادند، ولی فیسبوک این ادعا را رد کرده است. کفته شده چینایی ها هک کردن Keep calm! Under repairing! 😁 همه نگران سو استفاده از اطلاعات شان هستند.

علی‌اف خطاب به تهران: اسرائیل را در کجای آذربایجان دیدندرئیس جمهور آذربایجان در واکنش به ادعاهای مقامات ایرانی در مورد «استقرار عناصر اسرائیل» در این کشور، با بیان این که اسرائیل را در کدام منطقه آذربایجان دیدند؟ گفت هیچ مدرک و شواهدی دال در رابطه با این موضوع وجود ندارد. - خبرگزاری آناتولی وسطش شمال عراق دیدن اشتباهی اومدن آذربایجان ! همیشه اچتبا میزنن! مثل هواپیما پای منقل

سازمان ملل از لیبی به دلیل اعمال خشونت گسترده در عملیات جمع‌آوری مهاجران انتقاد کردسازمان ملل متحد در گزارشی اعلام کرد که شمار مهاجران جمع آوری شده در لیبی که با عملیات گسترده و خشن نیروهای امنیتی و انتظامی این کشور همراه بوده است، از ۵ هزار نفر فراتر رفت.