بودجه سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تهران برای سال ۱۴۰۳ اصلاح شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعضای شورای شهر تهران به نامه فرمانداری تهران در مورد ایرادات بودجه شهرداری تهران پاسخ دادند و ایرادات بودجه سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تهران را رفع کردند.

به گزارش ایسنا، اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز خود پاسخ به نامه فرمانداری در مورد بودجه سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تهران در سال ۱۴۰۳ را روی میز بررسی قرار دادند و محمد آخوندی رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر با بیان اینکه هفته گذشته با حضور در فرمانداری بودجه شهرداری تهران را بررسی کردیم، گفت: فرمانداری تهران نیز نامه‌ای به شورای شهر ارسال کرده و در مورد چند موضوع از جمله حریم و پروژه‌های نوسازی، حقوق پرسنل و... توضیح خواستند و برای ایرادات مستندات تهیه شده است.

آخوندی با بیان اینکه در کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران جلساتی با حضور تمامی سازمان‌ها و شرکت‌ها برگزار شد، خاطرنشان کرد: درآمدهای عملیاتی و غیرعملیاتی، پرسنل، کمک‌ها و تمام موارد در جلسات مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به روالی که طی شده مشکلی برای بودجه سازمان ها و شرکت ها وجود ندارد. مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران هم درباره اظهارات مدیرعامل شرکت متروی تهران مبنی بر تأمین نشدن بودجه برای خرید قطعات جهت اورهال مترو، اظهار کرد: انتظار نداشتم و تعجب کردم که مدیرعامل مترو بگوید که این شرکت بودجه نداشته است و بنده این را نمی پذیرم. یک وقت ممکن است بگوییم نتوانستم بخرم که قبول می‌کنم چراکه خریدها خارجی است اما اینکه بگوید بودجه نداشتم را قبول نمی کنم و حتما باید در شورا توضیح دهند که چرا نتوانستند قطعات خرید کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زمان تعطیلی خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران مشخص شدزمان تعطیلی خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران در تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۳ مشخص شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قالیباف: جداول بودجه ۱۴۰۳ پس از نوروز بررسی می‌شودرئیس مجلس شورای اسلامی گفت: احکام بودجه سال ۱۴۰۳ تصویب شده و به تائید شورای نگهبان رسیده است و جداول آن نیز پس از نوروز بررسی خواهد شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

اعلام زمان ثبت‌نام و برگزاری آزمون‌ سراسری‌ سال‌ ۱۴۰۳زمان ثبت‌نام و برگزاری نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ از سوی سازمان سنجش اعلام شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آماده‌باش دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی خراسان شمالی برای نوروزرزمایش دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی خراسان شمالی برای آمادگی اجرای طرح نوروزی ۱۴۰۳ برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعلام ساعت فعالیت میادین و بازارهای میوه و تره‌بار شهرداری تهران در سال نو و ماه رمضانسازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، ساعت کاری میادین و بازارهای میوه و تره بار شهرداری تهران در تعطیلات عید نوروز و ماه مبارک رمضان اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قتل کارگر شهرداری توسط مدافع جمهوری اسلامی؛ متهم: فکر کردم قصد اهانت به پرچم‌ها را داردیک رفتگر ۲۰ ساله شهرداری تهران در ساعت کاری و هنگام کار بر روی پل نیایش تهران، توسط یکی از حامیان جمهوری اسلامی از بالای پل هل داده شد و جان باخت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »