بودجه سال آینده ایران چقدر بوی نفت می‌دهد؟

22/08/1398 11:22:00 ب.ظ

بودجه سال آینده ایران چقدر بوی نفت می‌دهد؟

بودجه سال آینده ایران چقدر بوی نفت می‌دهد؟

درایران، اخبار غیر رسمی حاکی است که درآمد نفت از لایحه بودجه جاری سال آینده حذف شده‌است.

مجید خیام دار گزارش میدهد.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

آغاز هفته یازدهم اعتراضات در ایران؛ گزارش‌ها از اعتصاب کارکنان ذوب آهن اصفهان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز شنبه پنجم آذر (۲۶ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

یک مقام سابق قضایی ایران در رابطه با کشتارهای سال ۱۳۶۷ در سوئد بازداشت شدیک مقام سابق قضایی ایران در رابطه با کشتارهای سال ۱۳۶۷ در سوئد بازداشت شد کاوه موسوی، حقوقدان و شاکی خصوصی پرونده آقای نوری به رادیو فردا گفت که از دادستان در سوئد درخواست کرده است تا آقای نوری «برای تکمیل پرونده حداقل یک سال در بازداشت نگه داشته شود.»

روز جهانی ذات‌الریه؛ در سال ۲۰۱۸ هر ۳۹ ثانیه یک کودک جان باخته استسازمان غیرانتقاعی «صندوق نجات کودکان» اعلام کرده است که ذات‌الریه بیش از ۸۰۰ هزار کودک را در سال ۲۰۱۸ کشته است و از این بیماری بعنوان «اپیدمی جهانی فراموش شده» یاد کرده است.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| محروم‌ترین خانوارهای ایرانی؛ در سال ۱ کیلو گوشت مصرف می‌کنند

افزایش خشونت خانگی در فرانسه؛ ۱۳۱ زن از ابتدای سال کشته شدندسیلویا آخرین قربانی خشونت خانگی در فرانسه پیش از اینکه به قتل برسد با شکایتی خشونت‌های همسرش را به پلیس گزارش کرده بود.

ترامپ 'وضعیت اضطراری ملی' علیه ایران را یک سال دیگر تمدید کرد | DW | 13.11.2019دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا 'وضعیت اضطراری ملی' درارتباط با ایران را برای یک سال دیگر تمدید کرد. فرمان وضعیت فوق‌العاده ملی در زمان جیمی کارتر و پس از اشغال سفارت آمریکا در تهران در سال ۱۹۷۹میلادی صادر شده است.

ترامپ وضعیت اضطراری ملی علیه ایران را برای یک سال دیگر تمدید کرد

لزوم قطع وابستگی اقتصاد ایران به نفت را حکومت ده‌ها سال است که پیش کشیده اما حالا تحریم های آمریکا عملا چاره ای غیر از این برایش باقی نگذاشته، هرچند تأمین هزینه های عمومی در کشوری که بزرگترین منبع درآمدش طی سالیان گذشته همیشه نفت بوده چالش بزرگی به نظر میرسد.1080p | 197/1MB تلویزیون دولتی ایران در تاریخ ۴ آوریل سال گذشته (۱۵ فروردین ۱۳۹۷) در جریان مسابقه میان تیم‌های رم و بارسلونا، بخشی از نشان باشگاه آ اس رُم را مات کرد تا به این ترتیب تصویر پستان‌های گرگ ماده‌‌ای که به رومولوس و رموس، دوقلوهای افسانه‌ای بنیان‌گذار شهر رم، شیر می‌داد را بپوشاند.Aa سازمان‌های خیریه روز ۱۲ نوامبر مصادف با روز جهانی ذات‌الریه یا سینه‌پهلو، زنگ هشدار را درباره این بیماری به صدا درآورند.به دوستی ایمیل کنید افزایش ۷ درصدی اجاره بهای واحد‌های مسکونی در فصل تابستان ۱۳۹۸، شاخص قیمت اجاره بهای واحد‌های مسکونی در مناطق شهری، نسبت به فصل قبل ۶.

مجید خیام دار گزارش میدهد. موضوعات مرتبط . آقای راجرز که از بوستون در این گفت‌و‌گو شرکت می‌کرد، گفت: «پی بردن به این موضوع که ما این همه طرفدار در ایران داریم ما را شگفت‌زده کرد.