بودجه سال آینده ایران چقدر بوی نفت می‌دهد؟

بودجه سال آینده ایران چقدر بوی نفت می‌دهد؟

13/11/2019 11:22:00 ب.ظ

بودجه سال آینده ایران چقدر بوی نفت می‌دهد؟

درایران، اخبار غیر رسمی حاکی است که درآمد نفت از لایحه بودجه جاری سال آینده حذف شده‌است.

مجید خیام دار گزارش میدهد. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

خبرگزاری تسنیم

یک مقام سابق قضایی ایران در رابطه با کشتارهای سال ۱۳۶۷ در سوئد بازداشت شدیک مقام سابق قضایی ایران در رابطه با کشتارهای سال ۱۳۶۷ در سوئد بازداشت شد کاوه موسوی، حقوقدان و شاکی خصوصی پرونده آقای نوری به رادیو فردا گفت که از دادستان در سوئد درخواست کرده است تا آقای نوری «برای تکمیل پرونده حداقل یک سال در بازداشت نگه داشته شود.»

روز جهانی ذات‌الریه؛ در سال ۲۰۱۸ هر ۳۹ ثانیه یک کودک جان باخته استسازمان غیرانتقاعی «صندوق نجات کودکان» اعلام کرده است که ذات‌الریه بیش از ۸۰۰ هزار کودک را در سال ۲۰۱۸ کشته است و از این بیماری بعنوان «اپیدمی جهانی فراموش شده» یاد کرده است.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| محروم‌ترین خانوارهای ایرانی؛ در سال ۱ کیلو گوشت مصرف می‌کنند

افزایش خشونت خانگی در فرانسه؛ ۱۳۱ زن از ابتدای سال کشته شدندسیلویا آخرین قربانی خشونت خانگی در فرانسه پیش از اینکه به قتل برسد با شکایتی خشونت‌های همسرش را به پلیس گزارش کرده بود.

ترامپ 'وضعیت اضطراری ملی' علیه ایران را یک سال دیگر تمدید کرد | DW | 13.11.2019دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا 'وضعیت اضطراری ملی' درارتباط با ایران را برای یک سال دیگر تمدید کرد. فرمان وضعیت فوق‌العاده ملی در زمان جیمی کارتر و پس از اشغال سفارت آمریکا در تهران در سال ۱۹۷۹میلادی صادر شده است.

ترامپ وضعیت اضطراری ملی علیه ایران را برای یک سال دیگر تمدید کرد