بودجه ۱۴۰۱ فردا تقدیم شورای نگهبان می شود

17/12/1400 07:44:00 ب.ظ

بودجه ۱۴۰۱ فردا تقدیم شورای نگهبان می شود سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت که مصوبات مجلس در لایحه بودجه ۱۴۰۱ فردا به شورای نگهبان تقدیم می شود

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که مصوبات مجلس در لایحه بودجه ۱۴۰۱ فردا به شورای نگهبان تقدیم می شود. وی ادامه داد: مطابق قانون شورای نگهبان تا ۱۰ روز فرصت دارد تا نظر نهایی خود را درخصوص لایحه بودجه به مجلس ارائه کند تا اگر مواردی برای اصلاح وجود داشته باشد، مجلس نسبت به آن اقدام کند. بر همین اساس جلسه بعدی مجلس روز یکشنبه هفته آینده تشکیل می شود.

اگر تا آن زمان شورای نگهبان نظر خود را به مجلس ارائه کند در نشست روز یکشنبه ما وارد بررسی ایرادات شورای نگهبان خواهیم شد و اگر ایرادات شورای نگهبان تا آن زمان به مجلس ارائه نشده باشد، مجلس دستور کار عادی خود را دنبال خواهد کرد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به تلاش های فشرده ای که نمایندگان مجلس در روزهای گذشته انجام دادند، امیدواریم لایحه بودجه پیش از سال جدید تعیین تکلیف و به دولت ابلاغ شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>