بودجه ۱.۵ میلیارد دلاری اسرائیل به منظور آماده‌سازی برای «حمله احتمالی» به تاسیسات هسته‌ای ایران

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺 رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند این کشور مبلغ پنج میلیارد شِکِل، معادل یک و نیم میلیارد دلار، را به آماده‌سازی برای حمله احتمالی به تاسیسات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران اختصاص داده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند این کشور مبلغ پنج میلیارد شِکِل، معادل یک و نیم میلیارد دلار، را به آماده‌سازی برای حمله احتمالی به تاسیسات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران اختصاص داده است.

بر اساس این گزارش، برنامه آمادگی حمله، شامل چند نوع هواپیمای جنگنده، پهپادهای جمع‌آوری اطلاعات و تسلیحات خاص است. شبکه تلویزیونی ۱۲ اسرائیل بدون آن که به منبع خود اشاره‌ کند افزود حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران نیازمند در اختیار داشتن تسلیحات خاص است که بتواند سایت‌هایی را که زیرزمین قرار دارند نابود کند.

تایمز اسرائیل در گزارش خود همچنین گفت بانکر باستر جدید بمبی سنگین وزن است و انتقال آن نیازمند هواپیماهای بمب افکن یا جنگنده‌ای است که اسرائیل در حال حاضر در اختیار ندارد.اسرائیل آماده‌سازی‌ها برای اقدام علیه برنامه هسته‌ای ایران را «به شدت تسریع» کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ببینید کار ما رو به کجا کشیدن که یک کشور فسقلی برایمان شاخ و شانه میکشد از ماست که بر ماست

بزنن اگه تخم دارن..نزن از زن کمترین.

اگر میخواست بزنه اول میزد مثل ترورهای که انجام داده

بهتره به جای هزینه برای جنگ به دنبال خرید جلیقه نجات و قایق بادی باشند و شنا کردن را تمرین کنند.

رسانه های اسرائیلی این راهم بداند حتی فکر حمله هم باعث فروپاشی رژیم صهیونسیتی میشود

در ۱۰ دقیقه اول با خاک یکسان خواهد شد. فقط ۲۰۰۰ موشک در همان دقایق به آنجا اصابت خواهد کرد. رژیم غاصب صهیونیستی ۲۰ سال دیگر را نخواهد دید. این است اقتدار انقلاب و مقاومت اسلامی.

این حرام زاده داره گوه زیادی میخوره کسی که میخاد حمله کنه تو بوق گرنا نمکینه بعدش هم ایران ازخدا میخاد همچنین گوهی بخوره.

Ke intor

بزن راحتمون کن دیگه لامصب

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بودجه ۱،۵ میلیارد دلاری اسرائیل برای حمله احتمالی به ایران | DW | 19.10.2021کانال ۱۲ اسرائیل از اختصاص بودجه نظامی یک و نیم میلیارد دلاری برای حمله احتمالی به تاسیسات هسته‌ای ایران خبر داده است. این گزارش چند روز پس از آزمایش بمب ۲،۵ تنی ارتش آمریکا منتشر شده است. دو گزارش با یک پیام مشخص. اسرائیل همت کنه تا مرز ایران برسه بد اون جنازه برمیگرده... If a mistake is made by Israel and the United States, the Islamic Republic will destroy Tel Aviv and Haifa اسقاطیل غلط زیادی کرده
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آغاز لیگ برتر با دروغ به فیفا؛ ورود به استخر آزاد، به ورزشگاه ممنوع
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سهم ترکیه در تجارت جهانی برای نخستین بار به بیش از یک درصد رسیدسهم ترکیه در تجارت جهانی برای نخستین بار به بیش از یک درصد رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عدم تمایل تهران برای وارد کردن موضوع «مبادله زندانیان» به پرونده مذاکرات هسته‌ایحسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران در تماسی تلفنی به آنتونتیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد گفت، تهران نمی‌خواهد پرونده مبادله زندانیان ایرانی و
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

خواسته بیماران تالاسمی برای واردات دارو غیرمنطقی و نامعلوم است/ به وفور داروی تولید داخل داریممدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: داروی بیماران تالاسمی به وفور در دو نوع تزریقی و خوراکی در کشور موجود است، اما اینکه از نوع وارداتی آن حمایت کنیم خواسته غیرمنطقی است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت خارجه ایران: برای بازگشت به مذاکرات برجام هیچ پیش‌شرطی نگذاشته‌ایم▪️ سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت این کشور هیچ پیش‌شرطی برای از سر گیری مذاکرات وین مطرح نکرده و اظهارات وزیر خارجه ایران تنها برای «تبیین یک منطق» بوده است. وزیر خارجه نخودیه، جدی نگیریدش. ماله كشي چند سالي هست بدجور تو اين نظام كاناليزه شده. یعنی صرفا گوه داغ خورده بود😂
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »