به ۲۴ ناهی منکر برگزیده در اصفهان خانه اهدا می‌شود

10/05/1399 10:00 ق.ظ

استانداری اصفهان اعلام کرد قصد دارد به ۲۴ آمر به معروف و ناهی ازمنکر برگزیده در استان، یک واحد مسکونی بدهد. استاندار اصفهان گفت «به ۲۴ نفر از افرادی که به بهترین نحو امر_به_معروف و نهی_از_منکر کنند تاسال آینده واحد مسکونی اهدا می‌شود.» اخبار_ایران

رضایی گفت که «به ۲۴ نفر از افرادی که به بهترین نحو امر به معروف و نهی از منکر کنند تا سال آینده واحد مسکونی اهدا می‌شود.» وی افزود که این واحد‌های مسکونی فقط به آن‌دسته از آمرین به معروف اهدا خواهد شد که خانه ندارند.

امر به معروف و نهی از منکر سال‌هاست که به پدیده‌ای تنش‌زا در جامعه ایران تبدیل شده است. آمران به معروف و ناهیان از منکر اغلب عضو پایگاه‌های بسیج هستند که در عرصه‌های عمومی، در پوشش، رفتار و حتی گفتار مردم دخالت می‌کنند.

در سال‌های اخیر فیلم‌ها و گزارش‌های متعددی از درگیری مردم با این افراد منتشر شده است.

ادامه مطلب:
iranwire »

بنکسی سه نقاشی را برای وقف به بیمارستانی در بیت‌لحم به حراج گذاشت - BBC News فارسینقاشی‌های بنکسی، دیوارنگار نامدار، با تم بحران پناهندگی به مبلغ بیش از ۲.۲ میلیون پوند (۲.۹ میلیون دلار) در یک حراجی در لندن به فروش رفت؛ مبلغ فروش قرار است وقف بیمارستانی در بیت‌لحم شود.

افزایش نگرانی‌ها به دنبال قطع تماس پنج تن از معترضان محکوم به اعدام در اصفهانبا قطع تماس پنج معترض دی۹۶ محبوس در زندان مرکزی اصفهان که از سوی دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده‌اند و افزایش نگرانی خانواده‌ها‌ی این معترضان، سازمان حقوق بشر ایران نسبت به احتمال «اجرای مخفیانه حکم اعدام» این پنج معترض هشدار داد.

چین به تصمیم اروپا برای محدودیت صادرات تجهیزات نظارتی به همگ کنگ اعتراض کردسخنگوی وزارت امور خارجه چین محدودیت صادرات اتحادیه اروپا را «نقض هنجار اساسی روابط بین‌الملل مبنی عدم دخالت در امور داخلی سایر كشورها» خواند.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان به 36 هزار و 538 نفر رسیدشمار مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان به 36 هزار و 538 نفر رسید افغانستان:‌ با فوت 10 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته، تعداد جان‌باختگان کرونا به 1281 نفر رسید

ادامه اعتراضات مجازی به اعدام؛ پرونده معترضان آبان ۱۳۹۸ به کجا رسید؟

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 7366 نفر رسید

استان‌وایر- استانداری اصفهان اعلام کرد قصد دارد به ۲۴ آمر به معروف و ناهی از منکر برگزیده در این استان، یک واحد مسکونی بدهد.، استاندار اصفهان در جلسه شورای رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان این خبر را اعلام کرد.

رضایی گفت که «به ۲۴ نفر از افرادی که به بهترین نحو امر به معروف و نهی از منکر کنند تا سال آینده واحد مسکونی اهدا می‌شود.»

وی افزود که این واحد‌های مسکونی فقط به آن‌دسته از آمرین به معروف اهدا خواهد شد که خانه ندارند.

امر به معروف و نهی از منکر سال‌هاست که به پدیده‌ای تنش‌زا در جامعه ایران تبدیل شده است.

آمران به معروف و ناهیان از منکر اغلب عضو پایگاه‌های بسیج هستند که در عرصه‌های عمومی، در پوشش، رفتار و حتی گفتار مردم دخالت می‌کنند.

در سال‌های اخیر فیلم‌ها و گزارش‌های متعددی از درگیری مردم با این افراد منتشر شده است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: