به یاد کوبی؛ لس‌آنجلس لیکرز قهرمان ان‌بی‌ای شد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به یاد کوبی؛ لس‌آنجلس لیکرز قهرمان ان‌بی‌ای شد

آخرین قهرمانی لیکرز در مسابقات سال ۲۰۱۰ بود؛ زمانی که کوبی برایانت فقید برای این تیم بازی می‌کرد. بدترین عملکرد لیکرز طی این مدت در فصل ۱۶-۲۰۱۵ بود که تیم فقط ۱۷ پیروزی بدست آورد و ۶۵ شکست خورد.

با این قهرمانی لبرون جیمز تبدیل به تنها بازیکن تاریخ ان‌بی‌ای شد که با سه تیم مختلف توانسته به عنوان ارزشمندترین بازیکن فینال انتخاب شود. او تا کنون ۴ بار به عنوان ارزشمندترین بازیکن فینال انتخاب شده و پس از مایکل جردن که ۶ بار این عنوان را بدست آورد، قرار دارد. "رسیدن به این عنوان در آخرین بازی با لباس او افتخار بزرگی است، هرچند که این مسئله موجب شد که تیم حریف هم انگیزه بگیرد و دو تیم با قدرت بیشتری مبارزه کنند."

ونسا، بیوه برایانت نیز با انتشار عکسی از همسر درگذشته‌اش کوبی همراه با پلینکا، مدیرعامل و نایب رئیس لیکرز در اینستاگرامش تقدیر کرد و نوشت: "ای کاش کوبی و جی‌جی اینجا بودند و این را می‌دیدند."بازیکنان لس‌آنجلس لیکرز در هنگاهم پخش سرود ملی آمریکا زانو زدندمسابقات در حال آغاز شد که بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها در همراهی با کارزار "جان سیاهان مهم است"، همراهی کردند. این کارزار در پی تیراندازی به جیکوب بلیک در ماه اوت و در ویسکانسین شکل گرفت.

لبرون جیمز می‌گوید: "همه ما دوست داریم وقتی اینجا را ترک کردیم، شاهد روزهای بهتری باشیم و برای رسیدن به آن باید تلاش کنیم."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ طرفداران لس‌آنجلس لیکرز قهرمانی در ان بی ای را جشن گرفتندلس‌آنجلس لیکرز در آخرین دیدار فینال ای بی ای با درخشش لبرون جیمز، ستاره سرشناس خود و آنتونی دیویس که ۱۹ امتیاز برای تیمش کسب کرد، موفق شد میامی هیت را با نتیجه ۱۰۶ بر ۹۳ شکست دهد. مام اینجا ختم شجریان و سلیمانی داریم، عزاداری داریم، مهمونی داریم. کلا جماعتی هستیم که بتمرگ‌سرجات برامون تعریف نشده
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

'پادشاه رس' با پیروزی مقابل 'پادشاه ۲۰۲۰' قهرمان شد - BBC News فارسیرافائل نادال یک بار دیگر نشان داد چرا به 'پادشاه رس' معروف است. او در حالی برای سیزدهمین بار قهرمان اوپن فرانسه شد که هم یکی از بهترین‌ بازیکنان تاریخ تنیس را پیش رو داشت و هم رولان گاروس امسال داستانی متفاوت با همیشه داشت.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

ویدئو؛ طرفداران لس‌آنجلس لیکرز قهرمانی در ان بی ای را جشن گرفتندلس‌آنجلس لیکرز در آخرین دیدار فینال ای بی ای با درخشش لبرون جیمز، ستاره سرشناس خود و آنتونی دیویس که ۱۹ امتیاز برای تیمش کسب کرد، موفق شد میامی هیت را با نتیجه ۱۰۶ بر ۹۳ شکست دهد. مام اینجا ختم شجریان و سلیمانی داریم، عزاداری داریم، مهمونی داریم. کلا جماعتی هستیم که بتمرگ‌سرجات برامون تعریف نشده
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

امامعلی رحمان برای پنجمین بار رئیس جمهور تاجیکستان شد - BBC News فارسیبر اساس نتایج مقدماتی انتخابات دیروز ریاست جمهوری تاجیکستان، امامعلی رحمان برای پنجمین بار در ۲۶ سال اخیر برنده انتخابات اعلام شده است. تبریک به دولت و ملت تاجیکستان، ایران کوچک، باشد که با داشتن رهبری دلسوز دولت و ملت ، با نداشتن آزادی کامل سیاسی ولی با بهرهمندی از آزادی کامل اجتماعی و اقتصادی و فردی هیچگاه به چاه تاریخی اسلام نیافتید و خداوند رییس جمهورتان را حفظ کند MOFA_Tajikistan آقا این کشور چقدر زیباست بیشترین،تمیزترین وشیرینترین آبهای جهان توخودش جاداده جای همتون سبز از دوشنبه باماشین تا بام جهان سفرکردیم و ۲ روز تو این راه کوهی بسیار خسته کننده بودیم چونکه راهها اسفالت نشده بود اماوقتیکه به بام جهان کم اوکسیژن وکم مردم خوب آنجا رسیدیم همه خستگیها رفت بعد از مرگش هم به صورت کاملاً دموکراتیک مردم پسرش رو هر بار انتخاب میکنند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ناآرامی‌های قرقیزستان؛ نخست‌وزیر جدید منصوب و رئیس‌جمهور قبلی دوباره بازداشت شد - BBC News فارسیهمزمان با ادامه ناآرامی‌ها در قیرقزستان که در اعتراض به نتایج انتخابات اخیر پارلمانی این کشور رقم خورده است، دولت ضمن اعلام وضعیت فوق‌العاده، یک بار دیگر الماس‌بیک آتامبایف، رئیس‌جمهوری سابق این کشور را که در روزهای نخست اعتراضات انتخاباتی آزاد شده بود، دستگیر کرده است. همزمان پارلمان سدیر زاپاروف را به عنوان نخست‌وزیر جدید برگزیده است. پوتین دیکتاتور با حمایت از دیکتاتورهای اطرافش و جعل ارای مردم پشت همه نا آرامیهای منطقه است
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

درگیری قره‌باغ؛ با شلیک توپخانه آتش‌بس تهدید شد - BBC News فارسیتنها ساعتی پس از آن که اعلام شد آتش‌بس میان ارمنستان و آذربایجان از ظهر روز شنبه جاری شده است، برخورد گلوله‌های توپ به مرکز قره‌باغ، امیدواری به ادامه این آتش‌بس را زیر سوال برد. وزرای خارجه دو کشور روز جمعه در مسکو و پس از یک جلسه ۱۰ ساعته در حضور سرگئی لاوروف، وزیرخارجه روسیه، با آتش‌بس موقت موافقت کردند. بی بی سی دشمن اصلی ایران. آذربایجان معنی آتش بس‌رو‌نمی‌دونه ؟ بهتر است بی بی سی در آذربایجان هم خبرنگار داشته باشد. ممکن است در طرف آذربایجانی هم خبرنگار داشته باشد، ولی بی بی سی فارسی از مـوشک باران شهرهای آذربایجان گزارش نمی دهد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »