به سختی به اهواز آمدیم

25/07/1398 11:25 ب.ظ

سرمربی تیم فوتبال بانوان زاگرس: *به سختی به اهواز آمدیم *با توجه به این که اربعین حسینی در پیش است هیچ اتوبوسی در شیراز نبود *شاید کسی باورش نشود که بازیکنانم پنج صبح امروز خوابیدند

سرمربی تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز گفت: با توجه به این که اربعین حسینی در پیش است و هیچ اتوبوسی در شیراز نبود، به سختی اتوبوس کرایه کردیم و چهار صبح به اهواز رسیدیم. وی با بیان اینکه حریف نیز فوق‌العاده بود و جنگید، گفت: به هر حال تیم ما بهتر بود و توانست از موقعیت‌هایش نیز بهتر بهره ببرد و در نهایت برنده بازی شدیم. سرمربی تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز گفت: در هفته سوم باید به مصاف شهرداری سیرجان برویم.

این دیدار سخت است. با توجه به شش امتیازی که تاکنون به دست آورده‌ایم در جایگاه خوبی در جدول قرار داریم و امیدواریم برابر شهرداری سیرجان نیز بازی آبرومندانه‌ای انجام دهیم. برای حریف احترام زیادی قائلم ولی با تیمی که امسال داریم، ایمان دارم که بازی تن به تن و پایاپایی با شهرداری سیرجان خواهیم داشت.

وی درخصوص این موضوع که باوجود این که تیم شیراز با مشکلات مالی بسیار در لیگ حاضر شد اما در دو هفته اخیر توانسته است بازی‌های قابل قبولی به نمایش بگذارد، گفت: ما مشکلات مالی داشتیم و مسئولان شیراز نیز کوتاهی کردند اما با توجه به این که اسپانسرهای ما از فصل گذشته دست یاری به ما داده بودند، از ما حمایت کردند و هر طور که بود در لیگ شرکت کردیم.

قدرت در پایان عنوان کرد: برنامه ما برای نیم‌فصل دوم خیلی خوب است و ان‌شاءالله در نیم‌فصل دوم با تدابیری که مسئولان، اسپانسرهای تیم و کادر فنی دارند، تلاش می‌کنیم از بازیکنان خوب استفاده و تیم را تقویت کنیم. نیم‌فصل دوم شرایط خیلی متفاوت‌تر خواهد شد. headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

یک کودک آزار در شیراز به اعدام محکوم شد

به دلیل پوشش زنان بازیگر در یک مراسم، وزیر ارشاد برای پاسخ‌گویی به مجلس احضار شدJoon بذارین حال کنن بد بختا وگرنه میرن خارج با غریبه ها حال میکنن

هشتمین روز حمله ترکیه به سوریه؛ ارتش روسیه به کوبانی رسیدرئیس جمهوری ترکیه:‌ «آنها می گویند: آتش بس اعلام کن. ما هرگز آتش بس اعلام نمی کنیم. آنها به ما فشار می آورند تا عملیات را متوقف کنیم. آنها تحریم علیه ما اعلام می کنند. هدف ما روشن است. ما نگران هیچ گونه تحریمی نیستیم.» FuckinErdogan ErdoganTheBasterd SaveRojava SaveTheKurds دانشگاه_تهران

هشدار آمریکا به چین: کمک غیرمسئولانه به انتقال نفت ایران را متوقف کنیدکاخ سفید نسبت به همکاری پنهانی شرکت‌های کشتیرانی چین برای کمک به دور زدن تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران هشدار داد.

درخواست اخراج قطر از اتحادیه عرب در واکنش به حمایتش از حمله ترکیه به سوریهدر پی حمایت دوحه از حمله ترکیه به شمال شرق سوریه، بسیاری از فعالان سوری و دیگر کشورهای عربی در عالیه اگه منزویش کنند هردو مثل همند ساپورت کننده یک مشت تروریست اخوان ال ترو بست هستند درخواست اخراج عربستان سعودی از اتحادیه عرب به دلیل حمله به یمن خيلي هم خوب

رويترز به نقل از مقام عراقی : حشد الشعبی وابسته به ايران مسئول قتل تظاهر کنندگان استخبرگزاری رویترز روز پنج‌شنبه 17 اکتبر در گزارشی اختصاصی به نقل از 2 منبع ارشد امنیتی در عراق نوشت ، دولت عراق چرا بی درو پیکره یه گروه مسلح از ج.ا برن کشورشون برای اعتراضات داخلی مداخله کنند ! مسئول قتل بچه های یمنی کیه وهابی کثیف؟ Lier

به گزارش ایسنا، مریم قدرت پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش برابر آویسا خوزستان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، اظهارکرد: بازیکنانم فوق‌العاده بودند و فکر نمی‌کردم که این قدر خوب باشند زیرا با شرایط سختی به اهواز آمدیم. با توجه به این که اربعین حسینی در پیش است و هیچ اتوبوسی در شیراز نبود، به سختی اتوبوس کرایه کردیم و چهار صبح به اهواز رسیدیم و شاید کسی باورش نشود که بازیکنانم پنج صبح امروز خوابیدند. واقعا آن‌ها در این دیدار سنگ تمام گذاشتند.

وی با بیان اینکه حریف نیز فوق‌العاده بود و جنگید، گفت: به هر حال تیم ما بهتر بود و توانست از موقعیت‌هایش نیز بهتر بهره ببرد و در نهایت برنده بازی شدیم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز گفت: در هفته سوم باید به مصاف شهرداری سیرجان برویم. این دیدار سخت است. با توجه به شش امتیازی که تاکنون به دست آورده‌ایم در جایگاه خوبی در جدول قرار داریم و امیدواریم برابر شهرداری سیرجان نیز بازی آبرومندانه‌ای انجام دهیم. برای حریف احترام زیادی قائلم ولی با تیمی که امسال داریم، ایمان دارم که بازی تن به تن و پایاپایی با شهرداری سیرجان خواهیم داشت.

وی درخصوص این موضوع که باوجود این که تیم شیراز با مشکلات مالی بسیار در لیگ حاضر شد اما در دو هفته اخیر توانسته است بازی‌های قابل قبولی به نمایش بگذارد، گفت: ما مشکلات مالی داشتیم و مسئولان شیراز نیز کوتاهی کردند اما با توجه به این که اسپانسرهای ما از فصل گذشته دست یاری به ما داده بودند، از ما حمایت کردند و هر طور که بود در لیگ شرکت کردیم.

قدرت در پایان عنوان کرد: برنامه ما برای نیم‌فصل دوم خیلی خوب است و ان‌شاءالله در نیم‌فصل دوم با تدابیری که مسئولان، اسپانسرهای تیم و کادر فنی دارند، تلاش می‌کنیم از بازیکنان خوب استفاده و تیم را تقویت کنیم. نیم‌فصل دوم شرایط خیلی متفاوت‌تر خواهد شد.

انتهای پیام