به زودی شاهد یک ابر تحول بزرگ دیگر در قرن پانزدهم خواهیم بود

11/09/1400 03:34:00 ب.ظ

رییس بسیج مستضعفین کشور گفت: ما به زودی شاهد یک ابر تحول بزرگ دیگر در قرن ۱۵ هجری شمسی خواهیم بود.

به زودی شاهد یک ابر تحول بزرگ دیگر در قرن پانزدهم خواهیم بود رییس بسیج مستصعفین کشور: اکنون در گام دوم انقلاب اسلامی قرار گرفته ‌یم و این گام مصادف با آغاز قرن ۱۵ هجری شمسی است و ما به زودی شاهد یک ابر تحول بزرگ دیگر در قرن ۱۵ هجری شمسی خواهیم بود.

رییس بسیج مستضعفین کشور گفت: ما به زودی شاهد یک ابر تحول بزرگ دیگر در قرن ۱۵ هجری شمسی خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: در این جا هستیم در آیین افتتاح پروژه های آبرسانی در بخش غیزانیه و تاکید بر تداوم خدمت به مناظق زلزله زده و تسهیل در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی مردم سالار حاضر شویم و از نزدیک از تلاش و مجاهدت های صورت گرفته گزارشی تهیه شود و ان شاءالله در گزارشاتی که به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی تقدیم می شود، بتوانیم این تلاش های قابل تقدیر را منعکس کنیم.

رییس بسیج مستضعفین کشور گفت: در قرن ۱۴ هجری شمسی شاهد تحقق یک تحول بزرگ بودیم و در سایه تحقق آن تحول بزرگ که می توان از آن به عنوان یک ابر تحول نام برد، پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی اتفاق افتاد. ما چون به این نعمت بزرگ متنعم هستیم و به فرموده امام راحل نیز جمهوری اسلامی ایران یک موهبت الهی بود که سوی خدای متعال به ملت ایران ارزانی شد، عظمت و بزرگی این حادثه را به آن اندازه ای که وسعت این حادثه است را شاید هنوز برخی از ما درک نکرده ایم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

ناآرامی‌های ایران؛ گزارش‌ها از تیراندازی به سمت معترضان در زاهدان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز جمعه چهارم آذر (۲۵ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

زاااااااارت مستعان شماره ۲ با گزارش دیروز آژانس و رسیدن ایران به مرز مهلت فرار هسته ای یک ماهه، حدس زدن آن ابرتحول خیلی سخت نیست. تراوشهای ذهنهای مشوش منظورش ابر تورم بوده زبونش توو دهنش خوب نچرخیده خدابخیر کنه،دهن ملت کاییده ست! اگر فکر میکنید ایران به این بزرگی واقعا از عربستان کویری بدون کوه و رود هم خشگتره برید کارتون رنکو رو نگاه کنید

واکنش طالبان به عدم واگذاری کرسی افغانستان در سازمان ملل به این گروهطالبان در واکنش به تصمیم سازمان ملل متحد مبنی بر حفظ نماینده دولت سابق افغانستان در این سازمان و رد درخواست این گروه، گفته است که این سازمان «حق مشروع» اینان اشغالهای هستن که غرب از انها بهر برداری میکند درحالی که خود غرب انها را قبول ندارد وفقط درجهت منافع مالی خود انها رابوجود اورده مانند داعش غرب این گروههای تندرو مذهبی رابوجود اورده جهت بهتر چاپیدن خاورمیانه نفت خیز

گروسی: غنی‌سازی ۹۰ درصدی در ایران وجود ندارد/ امیدوارم به‌زودی به توافق برسیممدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گفت‌وگویی به سوالاتی پیرامون مذاکرات احیای توافق هسته‌ای در وین، فعالیت آژانس در ایران و تحولات برنامه هسته‌ای ایران پاسخ داد. گروسی غلط کرد با بقیه مذاکره کننده ها این احمقها تا زمانی که پرل هاربر مجددا برایشان اتفاق نیفتد آدم نخواهند شد. هر چی به سرشان بیاید حقشان است.

طالبان: حادثه در بین محافظین سرحد افغان و ایرانی در ولایت نیمروز کنترول شدخبرگزاری محترم لطفا از نفس های آخر دریاچه اورمیه هم توییت بزارین از کشور دوست و برادر ترکیه هم خواستار کمک فوری برای خشک نشدن کامل این دریاچه هستیم و الا غرب آزربایجان با خاک و نمک یکسان خواهد شد ‌صدای ما را به دولت دوست و برادر ترکیه برسانید. این درگیری براساس یک سوء تفاهم رخ داده و قضیه حل شده طالبان هم گفتن که سوء تفاهم بوده بدنبال تفرقه بین دو ملت و دولت‌ نباشیم درگیری مرزی اگرچه کاری نادرستی بود که از طرف طالبان صورت گرفت اما روابط دو کشور ایران وافغانستان مهم تر ازین قضیه هاست وبا این در گیری کوچک این رابطه قطعا بهم نمیخورد

شناسایی نخستین مورد ابتلا به سویه اومیکرون در آمریکانخستین مورد ابتلا به سویه اومیکرون ویروس کرونا در آمریکا شناسایی شد. - خبرگزاری آناتولی

حکم محکومین در بخش اول پرونده «کرسنت» در مرحله اجرای احکام استقوه قضائیه اعلام کرد که حکم محکومین در بخش اول پرونده کرسنت صادر شده و در مرحله اجرا است.

شمار قربانیان تیراندازی در دبیرستان میشیگان به چهار نفر رسید؛ متهم یک نوجوان ۱۵ ساله است🔺 شمار قربانیان تیراندازی در دبیرستان میشیگان به چهار نفر رسید؛ متهم یک نوجوان ۱۵ ساله است ▪ تیراندازی روز سه شنبه ۹ آذر در دبیرستان آکسفورد در حومه شهر دیترویت ایالت میشیگان ۴ کشته و چند زخمی بر جا گذاشت. ⬇ بیشتر بخوانید: حتما سیاه پوست؟ کاسه لیس غرب وحشی نظرشون چیه؟؟؟ اگه ایران بود که خودتون رو جرررر وا جرررر می کردید. الان خسارتشونو از کی میگیرند؟

سردار غلامرضا سلیمانی در رزمایش مقتدارانه جهادی بسیج که امروز یازدهم آذرماه در اهواز برگزار شد، اظهارکرد: در ابتدا وظیفه دارم به بسیجیان ولایت مدار استان خوزستان به ویژه جهادگران بسیجی که در طول دوران کرونا در موضوعات مختلف در میدان حاضر بودند و در خدمت به ملت بزرگ ایران و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش آفرینی کردند، خدا قوت بگویم.مردم افغانستان را سلب کرده است.به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه فرانس ‌۲۴، رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گفت‌وگو با این شبکه در پاسخ به این سوال که آیا از نظر او رسیدن به یک توافق در مذاکرات احیای توافق هسته‌ای در وین امکان‌پذیر است؟ گفت: این یک موضوع پیچیده است.سخنگوی طالبان اعلام کرد که حادثه در بین محافظین سرحد افغان و ایرانی در ولایت نیمروز کنترول شد.

به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: در این جا هستیم در آیین افتتاح پروژه های آبرسانی در بخش غیزانیه و تاکید بر تداوم خدمت به مناظق زلزله زده و تسهیل در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی مردم سالار حاضر شویم و از نزدیک از تلاش و مجاهدت های صورت گرفته گزارشی تهیه شود و ان شاءالله در گزارشاتی که به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی تقدیم می شود، بتوانیم این تلاش های قابل تقدیر را منعکس کنیم. رییس بسیج مستضعفین کشور گفت: در قرن ۱۴ هجری شمسی شاهد تحقق یک تحول بزرگ بودیم و در سایه تحقق آن تحول بزرگ که می توان از آن به عنوان یک ابر تحول نام برد، پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی اتفاق افتاد.» Advertisement در همین حال، سهیل شاهین که از سوی گروه طالبان به‌عنوان نماینده در سازمان ملل معرفی شده است، در توییتی نوشت: «کمیته اعتبارنامه سازمان دیروز تصمیم گرفت که فعلاً کرسی افغانستان در سازمان ملل به دولت جدید افغانستان داده نشود این تصمیم مبتنی بر قواعد حقوقی و عدالت نیست زیرا حق مشروع مردم افغانستان خود سلب شده است. ما چون به این نعمت بزرگ متنعم هستیم و به فرموده امام راحل نیز جمهوری اسلامی ایران یک موهبت الهی بود که سوی خدای متعال به ملت ایران ارزانی شد، عظمت و بزرگی این حادثه را به آن اندازه ای که وسعت این حادثه است را شاید هنوز برخی از ما درک نکرده ایم. بنابراین، کارهای زیادی از اول سال تاکنون انجام شده است و درباره موارد متعدد هسته‌ای مذاکره کرده‌اند، از جمله موضوعات فنی. وی افزود: اتفاق بسیار بزرگی با پیروزی اتقلاب اسلامی در تاریخ بشریت رقم خورد و مسیر تاریخ بشریت تغییر کرد؛ آن روزها ما فکر می کردیم پیروزی انقلاب اسلامی فقط رژیم شاهنشاهی را ساقط کرده است ولی امروز می بینید که در سایه مقاومت ملت ایران و در پرتو خون مطهر شهدا، نظام سلطه و اشتغالگران در حال عزیمت و فرار از جهان اسلام هستند و صدای فرو ریختن ستون های موجودیت رژیم صهیونیستی و کودک کش را با گوش های خود می شنوید و با چشمان نیز مشاهده می شود.» کمیته تشخیص اعتبار سازمان ملل متحد کرسی افغانستان را به طالبان نداد و تصمیم‌گیری در این‌باره را به تعویق انداخت. سلیمانی بیان کرد: آن چه باعث شد این اتفاق مهم رقم بخورد، فرهنگ ایثار و شهادت و تفکر جهادی و بسیجی ملت ایران و تبعیت از امامین انقلاب اسلامی و به ویژه تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی در ۳۲ سال اخیر پس از دوران دفاع مقدس است که البته ۱۰ سال اول انقلاب اسلامی و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی و به خصوص دوران دفاع مقدس سنگ بنای این مقاومت است. بخاطر جلوگیری و تحقیق این سوء تفاهم، مسئولین دستورهای لازم را داده‌اند.

باور ما می توانیم و امید به پیروزی و موفقیت از آن دوران در ما و ملت ایران متجلی شد. در این نشست تصمیم‌گیری در مورد پذیرش طالبان به‌عنوان نماینده افغانستان در سازمان ملل به تعویق افتاد. گروسی در ادامه درباره شروع نشدن مذاکرات از نقطه آغاز آن‌ها و بدون در نظر گرفتن نتایج ۶ دور قبلی گفت: به نظر می‌رسد آن‌ها سعی می‌کنند چیزهایی را که قبلا انجام شده مبنای کارشان قرار دهند اما مسلما این به خود مذاکره‌کنندگان بستگی دارد. وی افزود: استان خوزستان نیز در خلق باور ما می توانیم و تولید یک گنجیه تمام نشدنی با عنوان مکتب انقلاب اسلامی سهم در خور تحسین و بسیار برجسته دارد. بالاترین سهم ازآن خوزستان است. سازمان ملل همواره تاکید کرده که هر حکومتی که با «زور نظامی» قدرت را به دست گیرد، مشروعیت ندارند. رییس بسیج مستضعفین کشور گفت: اکنون در گام  دوم انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم و این گام مصادف با آغاز قرن ۱۵ هجری شمسی است و سخن این است که ما به زودی شاهد یک ابر تحول بزرگ دیگر در قرن ۱۵ هجری شمسی خواهیم بود. بنابراین، ما آن را به دقت دنبال می‌کنیم و امیدواریم زود به توافق برسند. آن چیزی که امام راحل فرمودند، قرن آینده ازآن اسلام خواهد بود.

اسلام سنگرهای کلیدی جهان را یکی پس از دیگری فتح خواهد کرد و فتح قرن ۱۵ هجری شمسی، تمدن سازی جهان اسلام است. در ۱۷ ربیع الاول امسال نیز رهبر معظم انقلاب فرموند تمدن سازی زمانی شکل می گیرد که ملت های مسلمان در کنار هم قرار بگیرند. بنابراین، تغییراتی وجود داشته است. هماند طور که مکتب مقاومت، دفاع مقدس ملت ایران الگوی جهان اسلام شد و حاج قاسم سلیمانی و همرزمان او، آن الگو را در جهان اسلام تکثیر کردند، تکامل دولت اسلامی در مرحله تحقق همه جنبه های مردم سالاری اسلامی و ورود به جامعه پردازی یعنی تحقق جامعه مهدوی باعث می شود که این الگو در سطح کشورهای اسلامی تکثیر شود. وی ادامه داد: مردم سالاری اسلامی به زودی با تاثیر ملت بزرگ ایران در کشورهای اسلامی آغاز خواهد شد و شکل خواهد گرفت. ملت های مسلمان هم بدون تردید کنار هم قرار خواهند گرفت. چون دولت ایران در درخواست بازگشت به توافق اصلی و منافعی از جمله رونق مالی و دسترسی به بازارهای جهانی که قرار بود طبق آن توافق نصیبشان شود بسیار سرسخت هستند.

نقش آفرینی ملت ایران و تشکیلات انقلاب اسلامی یعنی بسیج نیز در سایه تحقق اهدافی که رهبر معظم انقلاب اسلامی تعیین کرده اند و به ویژه تمسک به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، به عنوان نگین انگشتری نقش آفرینی ملت ایران و گروه های جهادی بسیج باعث تحقق تمام جنبه های مرم سالاری اسلامی خواهد شد. سلیمانی بیان کرد: تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در تمام عرصه ها با به میدان آمدن مردم، بسیج، تشکیلات مردم پایه و منحصر به فرد انقلاب اسلامی در خدمت به ملت ایران از سخنان مورد تاکید رهبر معظم انقلاب و رییس جمهور است. در این میان نقش جهادگران بسیجی هم در محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی کشور در اقتصاد مقاومتی مردم سالار، مشهود است. در حال حاضر غنی‌سازی ۹۰ درصدی اورانیوم در ایران انجام نمی‌شود. وی عنوان کرد: امسال در هفته بسیج نیز رزمایش های مقتدرانه جهادگران بسیج را در تمام استان ها برگزار کردیم تا اعلام آمادگی کنیم در کنار دستگاه های مسئول و سایر ظرفیت های بی نظیر و کم نظیر میهن اسلامی در میدان برای خدمت گزاری حاضر می شویم. استان خوزستان هم تمام ظرفیت ها را در اختیار دارد و همان طور که در برخورداری از نعمت های الهی بی نظیر است باید در پیشرفت و آبادانی، در کشور نمونه باشد و این با تمسک به فرهنگ بسیجی و روحیه جهادی امکان پذیر است و عزم دولت جدید هم بر این است که استان خوزستان به عنوان برجسته ترین استان کشور در گام دوم انقلاب اسلامی و مردم سالاری دینی در تمام جنبه ها باشد.

رییس بسیج مستضعفین کشور گفت: رهبر نیز فرمودند که مردم در تمام موضوعات باید سالار باشند؛ در فرهنگ سیاست خارجی، دفاع و اقتصاد مقاومتی. از نظر من وقایع امر مقادیر و سطوح[غنی‌سازی] هستند که محدود نمی‌باشند. حالا که سیاست های دولت هم در ادامه راهبردهای رهبری معظم انقلاب قرار گرفته است، بهترین فرصت برای ما زمان حال است تا در یک فرصت بسیار کوتاه و در مدت هشت سال تمام تلاش هایمان را بر تحقق دولت اسلامی متمرکز کنیم. رهبر نیز فرمودند تا دولت اسلامی محقق نشود، شکل گیری جامعه اسلامی دور از ذهن است، یعنی این موارد به هم پیوستگی دارند. تحقق دولت اسلامی یعنی حضور مردم در میدان های حل مسئله. اما این محدودیت برجام بود و برجام ترک شد. انتهای پیام .