به رفع تعلیق جودو ایران خوشبین هستیم

20/10/1400 08:05:00 ب.ظ

دبیر فدراسیون جودو: به رفع تعلیق جودو ایران خوشبین هستیم

دبیر فدراسیون جودو با اشاره به تلاش ها برای رفع تعلیق جودو ایران، گفت: آخرین تلاش ما دوم آذرماه در دادگاه عالی ورزش بود که تیم حقوقی ما خیلی خوب دفاع کرد و خیلی خوشبین هستیم تا نتیجه ای که حق جودو ایران است، به دست بیاید. وی بیان کرد: از سه ماه قبل این تمایل در هیات جودو خوزستان برای میزبانی از این رویداد وجود داشت و فدراسیون هم تمایل داشت که یک اتفاق خوب برای جودو خوزستان رقم بخورد که همین نیز باعث شد که میزبانی به خوزستان برسد که جا دارد از اداره کل ورزش و جوانان...

وی بیان کرد: از سه ماه قبل این تمایل در هیات جودو خوزستان برای میزبانی از این رویداد وجود داشت و فدراسیون هم تمایل داشت که یک اتفاق خوب برای جودو خوزستان رقم بخورد که همین نیز باعث شد که میزبانی به خوزستان برسد که جا دارد از اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و تمام ارگان هایی که در برگزاری این رقابت ها به نحو مطلوب و در شان نام سردار دل ها همکاری داشتند، تشکر می کنم.

دبیر فدراسیون جودو گفت: خوزستان پیشینه بسیار خوب در ورزش کشور دارد و یکی از قطب های پورزش کشور محسوب می شود و علاقه مند هستیم که رشته المپیکی جودو در خوزستان نیز به روزهای طلایی اش برگردد. وی با بیان این که بهترین جودوکاران و ملی پوشان در اهواز حضور دارند، ادامه داد: از همین مسابقات و رقابت های پیش رو قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی صورت می گیرد.

کغبی زاده درباره تلاش ها برای رفع تعلیق جودو ایران، گفت: به شدت رییس فدراسیون در تلاش است تا تعلیق ظالمانه جودو ایران برطرف شود. تمام مجموعه ورزش کشور در حال کمک هستند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

مدیر مسئول کیهان به جرم توهین به مدیر جمعیت امام علی به مجازات محکوم شدوکیل پرونده شکایت شارمین میمندی‌نژاد، مدیر جمعیت امام علی از مدیر مسئول روزنامه کیهان، از محکومیت حسین شریعتمداری در دادگاه خبر داده است. رضا شفاخواه در توییتی که شامگاه... خب حالا محکوم شد، دست راست خامنه ای رو زندان میکنن یا شلاق میزنن!!!؟؟؟ محکوم به چی ؟ لابد به این محکوم شده که بیشتر پاچه مردم رو بگیره و بدتر فحاشی کنه .این سگ دست پرورده نظامه استخون از جلوش ور میدارن گوشت میذارن جلوش خدارو شکر نشان داد قوه قضاییه مستقل هست (:

هشدار واشنگتن به تهران: حمله به اتباع آمریکایی «تبعات جدی» به همراه داردایران همزمان با دومین سالگرد ترور فرمانده سابق سپاه قدس ایران که در جریان حمله پهپادی آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شد اسامی ۵۱ آمریکایی را به فهرست متهمان به دست داشتن در این ترور اضافه کرد. HelpRefugees_Indonesia وقتی واشنگتنِ بایدن حکومتی رو تهدید میکنه خیلی خنده‌داره!

هشدار واشینگتن به تهران درباره حملات احتمالی به اتباع آمریکاجیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد هر گونه حمله به شهروندان کشورش به ویژه 52 شهروندی که اخیرا از سوی ایران به‌دلیل نقش آنها در کشتن قاسم سلیمانی الان باید بگیم چی؟

انتخاب مجدد حلبوسی به ریاست مجلس عراق؛ گروه‌های نزدیک به جمهوری اسلامی: جلسه امروز «غیرقانونی» بودمحمد حلبوسی روز یکشنبه ١٩ دی‌ماه در نخستین نشست مجلس جدید عراق، با بە دست آوردن ٢٠٠ رای موافق از مجموع ٢٢٨ رای، برای دومین بار به عنوان رئیس مجلس عراق انتخاب شد. 😎 اقتدار ایران اخراج آمریکا میدان داری ایران در منطقه

نوزاد سپرده شده به سرباز خارجی در فرودگاه کابل به آغوش خانواده بازگشتسهیل احمدی، نوزادی که در ماه اوت و زمانی که تنها ۲ ماه داشت در فرودگاه بین‌المللی کابل از بالای سیم‌خاردار به سربازان آمریکایی سپرده شد، ۵ ماه بعد در پایتخت افغانستان به آغوش پدربزرگش رسید. پدر و مادر سهیل در ایالات متحده پناهنده هستند. تروریستهای آمریکایی ۲۰ سال مردم افغانستان رو به خاک و خون کشیدند با این اداها پاک نمیشه

محکومیت یک زندانی در مشهد به اعدام به اتهام تخریب ساختمان سازمان تعزیرات