به رغم مخالفت شورای امنیت، پومپئو می‌گوید 'کلیه تحریم‌ها علیه ایران از ۳۰ شهریور باز می‌گردد' - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به رغم مخالفت شورای امنیت، پومپئو می‌گوید 'کلیه تحریم‌ها علیه ایران از ۳۰ شهریور باز می‌گردد'

در حالی که اکثریت قاطع اعضای شورای امنیت با بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران مخالفت کرده‌اند و اروپا درخواست آمریکا را غیرقانونی خوانده، مایک پومپئو وزیر خارجه آمریکا از بازگشت کلیه تحریم های سازمان ملل علیه ایران از نیمه شب ۳۰ شهریور ماه خبر داده است.

پیشتر کشورهای اروپایی گفته بودند که شمارش معکوس ۳۰ روزه آمریکا برای بازگرداندن تحریم ها "از نظر قانونی، موثر نیست."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نمایی از ورزشگاه آزادی ساعاتی قبل از شروع دربی- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimنمایی از ورزشگاه آزادی ساعاتی قبل از شروع دربی سکوهای ورزشگاه آزادی توسط کانون مشوقین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال به رنگ قرمز و آبی در آمده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

هم‌داستانی ترکیه با روسیه و ایران در سوریه؛ بیانیه سه جانبه علیه اسرائیل صادر شدروسیه، ایران و ترکیه با صدور بیانیه‌ای با یادآوری عزم راسخ خود در مبارزه با داعش، جبهه النصره و تمامی افراد و گروه‌هایی که از سوی شورای امنیت سازمان ملل متحد به عنوان گروه‌های تروریستی شناخته شده‌‌اند، ادامه حملات نظامی اسرائیل در خاک سوریه را محکوم کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کلی کرفت: به تلاش برای حفظ تحریم تسلیحاتی علیه رژیم جنایتکار ایران ادامه می‌دهیمکلی کرفت: به تلاش برای حفظ تحریم تسلیحاتی علیه رژیم جنایتکار ایران ادامه می‌دهیم کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، بار دیگر بر عزم ایالات متحده بر حفظ تحریم تسلیحاتی علیه ایران و ایستادگی در کنار اسرائیل و کشورهای عرب تاکید کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نظر کارشناسان؛ چرا پای کارزار علیه آزار جنسی به ایران باز شده است؟نظر کارشناسان؛ چرا کارزار علیه آزار جنسی در ایران آغاز شده است؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پمپئو: تحریم‌ها علیه ایران ۲۰ سپتامبر بازمی‌گردندپمپئو مدعی شد: تحریم‌ها علیه ایران ۲۰ سپتامبر بازمی‌گردند وزیر خارجه آمریکا ادعا کرد که این کشور تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران را در تاریخ ۲۰ سپتامبر برمی‌گرداند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیگدلی: گزارش گروسی از ایران مثبت خواهد بودپیامد گزارش آژانس درباره فعالیت هسته‌ای ایران | کارشناس مسائل بین‌المللی: گزارش سفر مدیر کل آژانس به ایران به احتمال قوی مثبت خواهد بود و باعث می‌شود هم اروپاییان دلیل کافی برای حمایت از برجام داشته باشند و هم تلاش آمریکا علیه ایران با مشکل مواجه شود
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »