به دنبال طرح «قرص سمی» توئیتر، ایلان ماسک از هیئت مدیره این شرکت انتقاد کرد

29/01/1401 10:57:00 ب.ظ

به دنبال طرح «قرص سمی» توئیتر، ایلان ماسک از هیئت مدیره این شرکت انتقاد کرد ایلان ماسک، روز دوشنبه و به دنبال اتخاذ طرح «قرص سمی» از سوی توئیتر در برابر پیشنهاد خرید نقدی ۴۳ میلیارد دلاری‌اش، هیئت مدیره این شرکت را مورد انتقاد قرار داد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

ثروتمندترین فرد جهان در واکنش به توییت انتقادی یک کاربر از هیئت مدیره توییتر نوشت: «اگر پیشنهادم موفق شود، حقوق هیئت مدیره صفر دلار خواهد شد و این یعنی سه میلیون دلار در سال ذخیره می‌شود.» چاپ ایلان ماسک، روز دوشنبه و به دنبال اتخاذ طرح «قرص سمی» از سوی توئیتر در برابر پیشنهاد خرید نقدی ۴۳ میلیارد دلاری‌اش، هیئت مدیره این شرکت را مورد انتقاد قرار داد.

ثروتمندترین فرد جهان در واکنش به توئیت انتقادی یک کاربر از هیئت مدیره توئیتر نوشت: «اگر پیشنهادم پذیرفته شود، حقوق هیئت مدیره صفر دلار خواهد شد و این یعنی سه میلیون دلار در سال صرفه‌جویی می‌شود.»

او توضیح بیشتری درباره این توئیت خود نداده است. شرکت توئیتر نیز تا لحظه تنظیم این خبر به درخواست رویترز جهت اظهار نظر درباره این توئیت پاسخ نداده است. ایلان ماسک که اخیرا با خرید بیش از ۹ درصد سهام «توئیتر» به بزرگ‌ترین سهام‌دار این شرکت تبدیل شد، با ارائه پیشنهادی گفته بود که تمایل دارد تا این شبکه اجتماعی را به صورت کامل خریداری کند.

او که در ما‌ه‌های گذشته یکی از منتقدین توئیتر بوده است، می‌گوید که این شرکت برای ایجاد تغییرات موثر باید خصوصی شود. ایلان ماسک در ادامه جنجال‌های خود علیه توئیتر، روز پنجشنبه با راه‌اندازی یک نظرسنجی میان ٨٠ میلیون دنبال‌کننده خود از آنها پرسیده بود که «آیا بهتر نیست خصوصی کردن توئیتر با ارزش ۵۴ دلار و ٢٠ سنت [به ازای هر سهم] بر عهده سهامداران باشد نه هیئت مدیره». عمده پاسخ‌دهندگان در این نظرسنجی با او هم‌عقیده بودند و به آن پاسخ مثبت دادند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

افشای واسطه‌گری جرارد پیکه به سود عربستان در مذاکرات با فدراسیون فوتبال اسپانیابسیاری از گروه‌های مدافع حقوق بشر پیش از این از فدراسیون فوتبال اسپانیا به دلیل اعطای حق میزبانی سوپر جام فوتبال این کشور به عربستان انتقاد کرده بودند.

روسیه سفیر اسرائیل در مسکو را احضار کردروسیه سفیر اسرائیل در مسکو را احضار کرد پس از محکوم شدن حمله روسیه به اوکراین از سوی وزیر خارجه رژیم صهیونیستی، وزارت خارجه روسیه سفیر این رژیم در مسکو را احضار کرد

ان‌بی‌سی: «قرص سمی» ترامپ مانع احیای توافق هسته‌ای شده استبا وجود این‌که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا، بیش از 1000 تحریم علیه ایران اعمال کرد، یکی از آن‌ها مانند «قرصی سمی» مانعی برای احیای توافق هسته‌ای

عضو فرهنگستان علوم پزشکی سند همکاری ایران و چین را یادآور «معاهده‌های شرم‌آور دوران قاجار» دانستداریوش فرهود، عضو فرهنگستان علوم پزشکی، با انتقاد از سند همکاری‌ ۲۵ساله ایران و چین و اشاره به «معاهده‌های شرم‌آور دوران قاجار»، گفت این توافق‌ «زنگ خطر برای جوانان نخبه» ایران است قاجار هرچه بود از پهلوی بهتر بود . قاجار به آخوند جماعت قدرت نداد ولی پهلوی فرار را بر قرار ترجیح داد. رضا پایانی هم دست به فرارش خوب بود . هر وقت انگلیس می گفت بیا می آمدند هر وقت می گفت فرار کن فرار می کردن . شاه حرف گوش کنی بودن پهلوی ها .

اسرائیل راکت پرتاب شده از نوار غزه را رهگیری کردهمزمان با ادامه تلاش‌ها برای متوقف ساختن تنش‌ها در شهر قدس، اسرائیل یک راکت پرتاب شده از سوی نوار غزه به سوی خاک این کشور را رهگیری کرد.ارتش اسرائیل شامگاه فلسطین 🇵🇸✌

جنگنده‌های ترکیه مواضع شبه‌نظامیان کرد در شمال عراق را هدف قرار دادندخبرگزاری آناتولی به نقل از وزیر دفاع ترکیه گزارش داد که هواپیماهای جنگی، هلیکوپترها و پهپادهای ارتش این کشور مواضع شبه‌نظامیان کرد در مناطق شمال عراق را در هم کوبیده‌اند. آخه چرا از این کارا میکنید دولت مستقل عراق رو باز ناراحت میکنی شبه نظامی ؟ یا تروریست مساله این است تروریست های پکک!