به دلیل کرونا؛ بستن مرزهای روسیه به روی افرادی از ایران می‌آیند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

به دلیل کرونا؛ بستن مرزهای روسیه به روی افرادی از ایران می‌آیند العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در جزئیات یک فرمان دولتی آمده که سرویس امنیت فدرال روسیه"به طور موقت مرز روسیه را به روی اتباع خارجی که برای کار، ادامه تحصیل یا گردشگریاز ایران می‌آیند" خواهد بست.

در این فرمان توضیح داده شده که این بسته شدن مرزها از نیمه شب جمعه (21:00 به وقت گرینویچ) با هدف"جلوگیری از انتشار ویروس کرونای جدید" در خاک روسیه آغاز می‌شود. روسیه افرادی را که به طور دائم در روسیه ساکن هستند و اتباع اتحادیه اقتصادی اوراسیا شامل ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و هیئت‌های رسمی و خدمه مسافرتی از این فرمان مستثنا کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خانه خدا رو بستن خانه شیطان رو باز کردن به زودی مکه توسط مجاهد های اسلامی فتح خواهد شد این وعده رهبری بود

زائیدی با این تیتر زدنت یابو

ال سعود پیشرفت کرده برای تنوع هم که شده بد نیست گاهی کله هاشونو از تو شورت ترامپ دربیارن و فرو کنن تو شورت پوتین! در قبال ایران مگر به چه سوزشی مبتلا شدید که تن به هر محمل و جفنگی میدهید؟!!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

منع سفر اتباع خارجی از طریق ایران به روسیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شاهدی از پنهان‌کاری مقامات جمهوری اسلامی؛ خامنه‌ای از ۲۶ بهمن از شیوع کرونا خبر داشتانتشار ویدئوی فردی که در آن از تمهیدات محافظتی ویژه برای جلوگیری از ابتلای آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، به کرونا، قبل از اعلام رسمی وجود موارد ابتلا به این ویروس در ایران، سخن می‌گوید، ابعاد میخان بگن قبل اون خبر نداشته وگرنه 22بهمن رو لغو میکرده!!! یعنی احمقی هست خامنه ای رو مقصر ندونه من یه شاهد دیگه دارم که میگه قبل از چین ما کرونا گرفته بودیم و خامنه_اى هم خبر داشت. دروغ که آبونمان نداره منابع خودتونه یا اینتر نشنال ......در هر صورت موثقه چون هر دو رسانه مخاطب وحی مستقیم الهی هستن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمایت آمریکا از توافق ترکیه و روسیه بر سر آتش بس در ادلبوزارت امور خارجه آمریکا از توافق ترکیه و روسیه بر سر آتش بس در ادلب در جهت کاهش بحران انسانی در این منطقه اعلام حمایت کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویروس کرونا؛ درخواست گوگل از ده‌ها هزار کارمند خود برای کار از خانهدر پی شیوع ویروس کرونا، شرکت گوگل از ده‌ها هزار کارمند این شرکت در کالیفرنیا درخواست کرده است از خانه کار کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سخنرانی تاریخی ویروس کرونا بعد از ورود به کشور!sharagim_zand ها ها ها ...خوشمان آمد خوشمان آمد؛ با لحن ناصرالدین شاهی.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پنج عضو اروپایی شورای امنیت از کره شمالی خواستند به پای میز مذاکره با آمریکا بازگردد🔺پنج عضو اروپایی شورای امنیت از کره شمالی خواستند به پای میز مذاکره با آمریکا بازگردد ⚡️پنج کشور اروپایی موضوع آزمایش‌های موشکی اخیر کره شمالی را در نشست غیرعلنی شورای امنیت سازمان ملل طرح کرده و آن را اقدامات «تحریک آمیز» و ناقض قطعنامه‌های شورا خواندند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »