به دنبال درگیری‌های خشونت‌بار در پایتخت: رئیس جمهوری لبنان خواستار «وحدت ملی» شد

19/03/1399 01:59 ق.ظ

🔺به دنبال درگیری‌های خشونت‌بار در پایتخت: رئیس جمهوری لبنان خواستار «وحدت ملی» شد ⚡️به دنبال درگیری خشونت‌بار میان حامیان احزاب سیاسی رقیب در بخش‌هایی از بیروت، رئیس جمهوری لبنان روز یکشنبه ۱۸ خرداد خواستار «وحدت ملی» شد.

صدای آمریکا یک سازمان بینالمللی خبری و رسانهای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به گزارش خبرگزاری رویترز، میشل عون در پیامی در توئیتر نوشت: «قدرت ما در وحدت ملی ما است ... آن چه که شب گذشته رخ داد، یک زنگ خطر است.

»۹۷۵۹۹ ۰ بین گروه‌های مختلف مذهبی در لبنان، این کشور هنوز از وضعیت شکننده و عدم توازن قومی و مذهبی رنج می‌برد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

زالی: میزان مراجعین به بخش‌های درمانی در تهران رو به افزایش است

برایان هوک:‌ پرزیدنت ترامپ درهای دیپلماسی را به روی ایران باز نگه داشته است♦️ برایان_هوک:‌ پرزیدنت ترامپ درهای دیپلماسی را به روی ایران باز نگه داشته است ▪️ آقای هوک همچنین گفت که آمریکا خواستار آزادی سایر شهروندان آمریکایی از ایران از جمله باقر و سیامک نمازی و همچنین مراد_طاهباز فعال محیط زیست زندانی در ایران است. اینقدر درهای دیپلماسی رو باز نگه داره تا ببینه که زیر پاش علف سبز شده . گفتن اینکه درهای دیپلماسی برای رژیم اخوندها باز است مثل یک فش بزرگ بر علیه مردم ایران است اون زمان که طرف اصرار داشت با کدخدا !!! گفتگو کنه و مجلس هم پشت سرش ، هی ناز و عشوه اومدید ، حالا که طرف از شما قطع امید کرده(ظاهرا') و یه مجلس انقلابی داریم اومدی . . . آمدی ولی حالا چرا ای بوفالو!!!

زینب جلالیان زندانی کُرد به ویروس کرونا مبتلا شده استنه بابا صدو هفتاد نفر گرفتن. حالا این خانوم هم یکی از اوضاع داخلیتون چه خبر ؟ بیشرفی‌خامنه‌ای مرگ‌بر‌اصل‌ولایت‌فقیه زینب_جلالیان زینب_جلالیان زینب_جلالیان زندانی_سیاسی_آزاد_باید_گردد آزادی‌زندانی‌سیاسی نابودباد؛ارتجاع‌‌‌سپاه‌کودتا محارب و برانداز بودن بر علیه نظام فاسد آخوندی افتخار و شرف یک انسان است زینب_جلالیان کولبر سال_سرنگونی

شمار قربانیان کرونا در فرانسه رو به کاهش است

شناسایی دو هزار و ۳۶۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹/ وضعیت خوزستان همچنان قرمز استسخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از شناسایی دو هزار و ۳۶۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

حمله ی.پ.گ/پ.ک.ک به بازاری در راس‌العین 8 مجروح به جا گذاشت

میان حامیان احزاب سیاسی رقیب در بخش‌هایی از بیروت، رئیس جمهوری لبنان روز یکشنبه ۱خرداد خواستار «وحدت ملی» شد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، میشل عون در پیامی در توئیتر نوشت: «قدرت ما در وحدت ملی ما است ... آن چه که شب گذشته رخ داد، یک زنگ خطر است.»۹۷۵۹۹

۰ بین گروه‌های مختلف مذهبی در لبنان، این کشور هنوز از وضعیت شکننده و عدم توازن قومی و مذهبی رنج می‌برد.

به نظر می‌رسد بحران اقتصادی که از اواخر سال گذشته میلادی آغاز شد، و ریشه در دهه‌ها فساد و اتلاف منابع کشور دارد، بزرگترین تهدید علیه ثبات لبنان باشد.