به خاطر مخالفت خالد پیرزاده با تغییر اتاق، این زندانی سیاسی مورد ضرب و جرح قرار گرفت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 66 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به خاطر مخالفت خالد_پیرزاده با تغییر اتاق، این زندانی سیاسی مورد ضرب و جرح قرار گرفت وکیل مدافع خالد پیرزاده، زندانی سیاسی، می‌گوید که موکلش طی روزهای گذشته توسط یکی از مسئولان زندان تهران بزرگ مورد ضرب و جرح قرار گرفته است.

وکیل مدافع خالد پیرزاده، زندانی سیاسی، می‌گوید که موکلش طی روزهای گذشته توسط یکی از مسئولان زندان تهران بزرگ مورد ضرب و جرح قرار گرفته است.

آقای شریف‌زاده همچنین به صدای آمریکا گفت،‌ این زندانی سیاسی که در زمان بازداشت از ناحیه کمر و زانو به شدت آسیب دیده بود، حدود یک ماه پیش زانویش را با هزینه شخصی در یکی از بیمارستان‌های خارج از زندان عمل کرده بود. او گفت که موکلش هنوز به طور کامل بهبودی نیافته است و این افسر نگهبان با علم به این که آقای پیرزاده به تازگی تحت عمل جراحی زانو قرار گرفته است، او را مورد ضرب و جرح قرار داده و چند ضربه نیز به زانوی این زندانی وارد کرد.

این اولین بار نیست که یک زندانی سیاسی و عقیدتی در زندان مورد ضرب و جرح و فحاشی قرار می‌گیرد. اوایل مرداد ماه سال جاری نیز صدای آمریکا در گزارشی اعلام کرده بود جعفر عظیم زاده، فعال کارگری، که دوران محکومیت خود را در زندان اوین سپری می‌کند دو بار توسط دو زندانی هدف حمله سازمان یافته قرار گرفته است.جعفر عظیم زاده، فعال کارگری که دوران محکومیت خود را در زندان اوین سپری می‌کند طی روزهای گذشته توسط دو زندانی مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

وکیل مدافع خالد پیرزاده معتقد است، برخی از مسئولان زندان با سوء‌استفاده از این موضوع که زندانیان سیاسی اهل درگیری نیستند، تلاش می‌کنند با ضرب و شتم برخی از زندانیان سیاسی و امنیتی، در میان زندانیان رعب و وحشت ایجاد کنند. این وکیل دادگستری می‌گوید: «وکلای این زندانیان هم در ایران تحت فشار هستند. آزادی بیان آن قدر نیست که بتوانند اطلاع رسانی کنند و ممکن است با اطلاع رسانی، سازمان‌های امنیتی برای وکلا دردسر ایجاد کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: با حمایت ملت شریف‌مان به انجام آنچه به صلاح ترکیه است ادامه خواهیم داد📌رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه: 🛑- حتی اگر اروپا و آمریکا در دموکراسی و اقتصاد کاملا نابود شوند، ما به توسعه کشور خود در هر زمینه‌ای ادامه خواهیم داد. اردوغان: برای تداوم همان مبارزه در راه کشور، دوستان و برادران‌مان عزم راسخ داریم که نام آن الگوی ترکیه است اردوغان: با حمایت ملت شریفمان به انجام آنچه به صلاح و منفعت کشورمان است ادامه خواهیم داد اردوغان: آیا اگر ترکیه از همه چیز چشم‌پوشی کند، فرانسه از لغزش‌هایی که رهبر بی‌کفایت و حریص خود ایجاد کرده نجات یافته و به سوی سیاست محتاطانه پیش می‌رود؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: به انجام آنچه به صلاح و منفعت کشورمان است ادامه خواهیم دادرئیس جمهور ترکیه تاکید کرد با حمایت ملت به انجام آنچه به صلاح و منفعت کشورمان است ادامه خواهیم داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خط و نشان بایدن برای لندن: پایبندی به «جمعه نیک» شرط توافق تجاری استنانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا نیز پیش از این هشدار داده بود که اگر لندن با نقض توافقنامه‌های بین المللی، معاهده «جمعه نیک» را زیر سوال ببرد «هیچ شانسی» برای تصویب توافق تجاری با بریتانیا در کنگره ایالات متحده وجود نخواهد داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مسئوليت مهدهاي كودك به وزارت آموزش‌وپرورش محول شده استوزير آموزش‌وپرورش در پنجمين جلسه شوراي تحول و نوسازي نظام آموزشي كشور با اشاره به اينكه نياز داريم مصوبه استخدام نيروي انساني آموزش‌وپرورش را در شوراي عالي انقلاب فرهنگي به تصويب برسانيم، گفت: مسئوليت آموزش، تعيين محتوا و نظارت در مهدهاي كودك به وزارت آموزش‌وپرورش محول شده است.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

یازده کشوری که شمار ابتلا به ویروس کرونا در آن‌ها صفر گزارش شده استآیا در حال حاضر کشوری در جهان وجود دارد که از بیماری همه‌گیری کووید-۱۹ در امان مانده باشد و گزارشی از ابتلا به ویروس جدید کرونا در آن اعلام نشده باشد؟ طبق اطلاعات رسمی سازمان جهانی بهداشت و مرکز پیشگیری و کنترل بیماری اروپا، پاسخ به این سوال مثبت است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ: برجام توافقی کوتاه مدت بود که تاریخ آن رو به پایان استترامپ: برجام توافقی کوتاه مدت بود که تاریخ آن رو به پایان است رئیس جمهور آمریکا با دفاع از اقدام یک جانبه‌اش برای خروج از توافق هسته‌ای، آن را توافقی کوتاه مدت و رو به انقضا خواند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »