به تحریم‌ها علیه تهران ادامه می‌دهیم/ اکنون توپ در زمین ایران است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مقام کاخ سفید: به تحریم‌ها علیه تهران ادامه می‌دهیم/ اکنون توپ در زمین ایران است

به گزارش ایلنا به نقل از سی ان بی سی، فرانک فانون، رئیس اداره منابع انرژی در وزارت خارجه آمریکا گفت: ایرانی‌ها از کشف یک میدان نفتی با ۵۳ میلیارد بشکه نفت خام خبر می‌دهند، اگر این ادعا صحیح باشد، این میدان نفتی می‌تواند به بزرگترین سرمایه سرگردان جهان تبدیل شود مگر اینکه ایران به فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده خود پایان دهد.

وی در ادامه مدعی شد: ما همواره به دنبال تشدید تحریم‌ها علیه ایران هستیم. تحریم‌های گسترده‌ای علیه محصولات پتروشیمی ایران اعمال می‌کنیم و به تحریم‌ها ادامه می‌دهیم. به طوری که تهران دیگر درآمدی برای تامین مالی تروریسم نداشته باشد. رئیس اداره منابع انرژی در وزارت خارجه آمریکا هم چنین گفت: اکنون توپ در زمین ایران است. دولت ما خواهان مذاکره است. اما شرایط خاصی وجود دارد که باید حل شود. ایجاد جنگ‌های نیابتی و ایجاد بی‌ثباتی در منطقه، راهی برای رسیدن به مذاکره نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اوو مورالس در بدو ورود به مکزیک: در بولیوی علیه من کودتا شداوو مورالس در بدو ورود به مکزیک: در بولیوی علیه من کودتا شد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ 'وضعیت اضطراری ملی' علیه ایران را یک سال دیگر تمدید کرد | DW | 13.11.2019دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا 'وضعیت اضطراری ملی' درارتباط با ایران را برای یک سال دیگر تمدید کرد. فرمان وضعیت فوق‌العاده ملی در زمان جیمی کارتر و پس از اشغال سفارت آمریکا در تهران در سال ۱۹۷۹میلادی صادر شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ وضعیت اضطراری ملی علیه ایران را برای یک سال دیگر تمدید کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا وضعیت اضطرار ملی علیه ایران را تمدید کردآمریکا وضعیت اضطرار ملی علیه ایران را تمدید کرد کاخ سفید در بیانیه‌ای وضعیت اضطرار ملی در رابطه با ایران را طبق قانون اجرایی ۱۲۱۷۰ تا سال ۲۰۲۰ تمدید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارتش اسرائیل: عملیات هوایی گسترده علیه مواضع جهاد اسلامی در غزه آغاز شده استارتش_اسرائیل: عملیات هوایی گسترده علیه مواضع جهاد_اسلامی در غزه آغاز شده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

استعفای خودخواسته یا کودتا علیه مورالس؟ واکنش‌ها به سقوط دولت در بولیویاتحادیه اروپا نیز در واکنش به تحولات بولیوی، تمامی طرف‌های درگیر در تنش سیاسی جاری در این کشور را به «خویشتن‌داری» و «مسئولیت‌پذیری» فرا خواند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »