به اسم «زن» دیکتاتوری به خرج می‌دهند/ «فرزندم» دو تابعیتی نیست

14/09/1401 05:25:00 ب.ظ

خزعلی در دانشگاه شریف: *به اسم «زن» دیکتاتوری به خرج می‌دهند *«فرزندم» دو تابعیتی نیست *۹۰ درصد دستگیرشدگان «مرد» و تنها ۱۰ درصد «زن» هستند *معترضان را بچه‌های خود می‌دانم *اگر محرومیت‌هایی برای زنان بوده من هم آنها را چشیده‌ام

خزعلی در دانشگاه شریف: *به اسم «زن» دیکتاتوری به خرج می‌دهند *«فرزندم» دو تابعیتی نیست *۹۰ درصد دستگیرشدگان «مرد» و تنها ۱۰ درصد «زن» هستند *معترضان را بچه‌های خود می‌دانم *اگر محرومیت‌هایی برای زنان بوده من هم آنها را چشیده‌ام

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، درباره قطعنامه آمریکا و درخواست برای حذف ایران از کمیسیون مقام زن، گفت: به اسم 'زن'، دیکتاتوری به خرج می‌دهند و اجازه نمی‌دهند زنان مطالب خود را مطرح کنند و تا جایی پیش می‌روند که در صددند عضویت زنان در یک سازمان بین المللی را لغو کنند.

به گزارش ایسنا، انسیه خزعلی در مراسم بزرگداشت روز دانشجو که با عنوان"صریح و شفاف برای آینده دختران ایران"، در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، درباره قطعنامه آمریکا و درخواست برای حذف ایران از کمیسیون مقام زن، اظهار کرد: اسمش این است صدای زنان را می‌شوند اما این صدا اگر مطابق با سیاست‌های آنها نباشد و یا موجب چند صدایی شود و یک صدایی استکبار را بشکند، خفه می‌کنند.۱۳ آذر ۱۴۰۱ خواندن در ۱ دقیقه بنا به گزارش رسیده به «ایران‌وایر»، حدود ساعت ۸:۳۰ صبح روز یکشنبه ۱۳آذر۱۴۰۱، سیزده مامور اداره اطلاعات کرمان مرکب از یازده مرد و دو زن، تحت عنوان ماموران وزارت بهداشت به منازل دو شهروند بهایی به نام‌های «روحا ایمانی» و «فیروزه سلطان محمدی» وارد شده و پس از تفتیش منازل، هر دو تن را بازداشت و به مکان نامشخصی انتقال دادند.اعتمادآنلاین| خبرگزاری دانشجو وابسته به بسیج دانشجویی در خبری نوشت: «رستوران و مغازه جواهر فروشی «علی دایی» به دلیل تخلف پلمب شدند.به گزارش ایسنا، علی بهادری جهرمی در نشست با حضور در جمع فرماندهان، مدیران و کارکنان ستاد فرماندهی کل سپاه پاسداران با تبریک سالروز تصویب قانون اساسی گفت: قانون اساسی در نظامات حقوقی مختلف دنیا به سه روش تصویب می‌شود؛ روش اعطایی که قانون اساسی از سوی حاکم به مردم اعطا می شود، روش نیمه اعطایی که قانون اساسی از سوی حاکم به مجلس ارائه و سپس تصویب می شود و روش مردم سالارنه متن قانون اساسی از سوی نمایندگان مردم تهیه و به تصویب می‌رسد.

خزعلی تصریح کرد: سال گذشته با ۴۳ رای از ۵۴ عضو کمیسیون مقام زن، ایران عضو این کمیسیون شد.سال گذشته فعالیت خوبی را در نشست کمیسیون مقام زن داشتیم.هم‌چنین ماموران امنیتی به منزل کناری روحا ایمانی که متعلق به یکی از نزدیکان او بوده، بدون اجازه و یا شکستن قفل درب وارد می‌شوند و پس از بازرسی و ضبط بعضی وسایل شخصی و مذهبی صاحب‌خانه، از محل خارج می‌شوند.اما امسال با دروغ هایی که منتسب به جریانات اخیر شد و با ادعای قتل زنان توسط حکومت از سوی رسانه‌های خارجی، علیرغم اینکه ادعا می‌کنند دنبال حقوق زن هستند اما در حال نقض حقوق زنان در این تصمیم‌گیری و این اقدامی که عمدتا توسط آمریکا انجام می‌گیرد و به سردمداری آمریکاست، هستند.وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اصلاح شاخص‌های عدالت جنسیتی تدوین شده در دولت دوازدهم و در این معاونت، تصریح کرد: در خیلی از موارد شاخص‌ها تدوین نشده و در خیلی از موارد هم شاخص‌ها اجرایی نمی‌شد.از جمله بازداشت‌شدگان می‌توان به «سپهر ضیایی«، «ارغوان ذبیحی»، «آرش زمانی» و «آیدا راستی» در تهران، «ساناز تفضلی» در مشهد، «پیام ولی» در تهران، «سامان خادم» و «لیلی کرمی» در شیراز اشاره کرد.در حال حاضر از ۱۷۷ شاخص به ۵۰۰ شاخص رسیدیم.سخنگوی دولت با تأکید بر نگاه درون‌زا و برون‌نگر جمهوری اسلامی اظهار کرد: به برکت این نگاهی که دین ما می‌تواند انسانیت، اخلاق، معنویت و دستاوردهای مادی را برای ما به ارمغان بیاورد، در ۴۴ سالی که از انقلاب می‌گذرد، ما واقعاً رشد کردیم.

با دستگاه‌ها تماس گرفته شد تا مشخص شود شاخص‌ها در آن دستگاه با چه فرمولی قابل پیاده شدن است.«فرزندم» دو تابعیتی نیست خزعلی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان مبنی بر چرایی انتصاب وی در سمت معاونت امور زنان علیرغم تاکید دولت بر اینکه افرادی که خود یا اعضای خانواده آنها دو تابعیتی‌ها هستند نباید در مناصب دولتی قرار گیرند، توضیح داد: فرزند من دو تابعیتی نیست؛ همان زمان که خبر منتشر شد گفتم فرزندم برای کار و لوازم کار که همان"توسعه نرم افزاری" است به خارج از کشور رفته و بر می‌گردد که برگشت.فرزند او کلاس اول است و اینجا مدرسه می‌رود منتها رسانه‌ها با دروغ به این امر پر و بال دادند.معترضان را بچه‌های خود می‌دانم اگر محرومیت‌هایی برای زنان بوده من هم آنها را چشیده‌ام وی در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه من بچه‌های معترض را بچه‌های خود می‌دانم و با اینها زندگی کرده‌ام، ادامه داد: خودم را هنوز دانشجو می‌دانم؛ با دو فرزند وارد دانشگاه و با ۴ فرزند از مقطعی فارغ التحصیل شدم.گوشت و پوست و خون من با صحبت و اعتراضات و نقد در دانشگاه عجین است و در خیلی از فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی و سیاسی دانشگاه مشارکت داشتم.بهادری جهرمی با اشاره به در اولویت بودن ارتباط با همسایگان در سیاست خارجی دولت سیزدهم گفت: با دیپلماسی همسایگی، حجم تجارت خارجی ما به شدت افزایش پیدا کرد و برخی از گره‌ها باز شد.

اگر محرومیت‌هایی برای زنان بوده من هم آنها را چشیده‌ام و سعی کردم این محرومیت‌ها را رفع کنم.حتی در برخی مسابقات با اسم مستعار شرکت می‌کردم تا به معلومات من و نه به نسبت و چیز دیگر من نگاه شود.۹۰ درصد دستگیرشدگان «مرد» و تنها ۱۰ درصد «زن» هستند معاون امور زنان افزود: کسانی سوار بر اعتراضات شدند و آن را تبدیل به اغتشاش کردند و دست بر نمی‌دارند چون می‌دانند اگر این روند پیش رود با خیلی از چیزهای دیگر باید مواجه شوند.درحالی اسم خانم‌هایی را به عنوان مقتول در اغتشاشات اخیر منتشر می‌کنند که مدارک آن موجود است که اینها چطور فوت کرده‌اند؛ از سوی دیگر ۹۰ درصد دستگیر شدگان آقایان و ۱۰ درصد آنها زنان هستند.چطور می‌شود اینها در صف مقدم بودند و درگیری با اینها بوده اما این اسم‌هایی که ردیف می‌شود، خانم‌ها هستند؟.

ادامه دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

لطفا طرز کار نرم افزار مورد ادعا را در یک پاراگراف توضیح دهید. باشه تو راست میگی تو خوبی ما بدیم مهسا_امینی کیرم دهنه دروغگو. برادرت كه ميگه دزدى منم به ننه بابام نمی گفتم سیگار میکشم دست و پا نزن پسرتم آتیش میزنیم والله !؟ مگه اعتقاد داری اگه یک قران به پسرت ندادی پس کی خرجشو داده ؟ بقال سر کوچه ؟ والله دروغ میگی - چرا پسرت نرفت روسیه یا چین ؟ پسرت در ونکوور از طریق سرمایه گذاری دانش بنیان داره اقامت می گیره - امیدوارم مردم پیروز شوند شما و خاندانت را بفرستیم بیابان زدایی کنید.

گربه برای رضای خدا موش نمیدَوونه پس تو اون گوسفندی که عید قربان رو قبول داره مهسا_امینی پسر شما در ونکوور از طریث ثانون جدید کانادا برای سرمایه گذاری دانش بنیان مشغول اخذ تابعیت هستند. مانند پسر خاله هاشان در آمریکا. شما پست ترین مخلوقات هستید.

بازداشت روحا ایمانی و فیروزه سلطان محمدی، شهروندان بهایی کرمانبنا به گزارش رسیده به ایران وایر،۱۳ آذر ۱۴۰۱، سیزده مامور اداره اطلاعات کرمان تحت عنوان ماموران وزارت بهداشت به منازل دو شهروند بهایی به نام‌های روحا ایمانی و فیروزه سلطان محمدی وارد شده و پس از تفتیش منازل، هر دو تن را بازداشت کردند. بهاییان_ایران

مغازه‌های علی دایی به دلیل همراهی با اعتصابات پلمب شدند🔻مغازه‌های علی دایی به دلیل همراهی با اعتصابات پلمب شدند 🔹خبرگزاری دانشجو در خبری نوشت: رستوران و مغازه جواهرفروشی «علی دایی» به دلیل تخلف پلمب شدند. این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 عالی شد میخواست یکیشو ببنده شما همرو پلمپ کردید به اعتصابات رونق دادید ، دمتون گرم احمق ها 😬😬😂 دقیقا چه تخلفی روی داده ؟ مگه اختیار کسب و کار خودش نداره ک چه روزی کار کنه چه روزی تعطیل باشه ، این قوانین نانوشته از کجاتون درمیارین؟

بهادری‌جهرمی: دشمنان اصرار دارند جمهوری اسلامی را طوری جلوه دهند که واقعی نیستسخنگوی دولت: *دشمنان اصرار دارند جمهوری اسلامی را طوری جلوه دهند که واقعی نیست *واقعیت جمهوری اسلامی، دارای قابلیت الگودهی است *فروش نفت ما در مقایسه با ابتدای دولت، حدودا ۲.۵ برابر شده است *با شروع به کار دولت سیزدهم، مسیر کشور مجدد رو به رشد شده اتفاقاً بزرگترین دشمن جمهوری اسلامی شفافیت و حقیقت است وگرنه هیچ خبرنگاری محدود و مجبور نمیشد. مجلس_انقلابی دولت_انقلابی پست فطرت دروغگو این صورت کیری مادر جنده جقی چرا اینقدر کصشعر میگه

زن‌کشی در اهواز؛ قتل یک دختر ۱۷ ساله به دست پدرشبر اساس اطلاعات رسیده به ایران‌وایر دختر نوجوان ۱۷ ساله‌ای به نام «معصومه صلیحاوی» شامگاه جمعه ۱۱ آذرماه ۱۴۰۱ به دست پدرش به قتل رسیده است. خشونت_علیه_زنان قتل‌های_ناموسی زنان اخبار_ایران مهسا_امینی دختر/زن زندگی آزادی 😔😔 برای همین میجنگیم... باید از خونه ها شروع کنیم این انقلاب رو. مهسا_امینی فراخوان جوانان انقلابى ايران تجمع ميليونى در پایتخت روزهای ١٤، ١٥ و ١٦ آذر قبل ازساعت ١٠ در مسيرهای مشخص شده قيام را شروع کردە و در چهار راه ولیعصر و تقاطع بلوار فردوسی شرقی و کاشانی تجمع میلیونی برگزار خواهیم کرد مهسا_امینی انقلاب۱۴۰۱ جوانان_انقلابی_ایران اخبار بی ربط. صدها نفر توسط جمهوری اسلامی جنایتکار و نامشروع به قتل رسیده اند. این خبر غم انگیز اما در حال حاضر کاملاً بی ربط است.

بن مبارک: حوثی‌ها برای خدمت به رژیم ایران بحران‌های یمن را افزایش می‌دهنداحمد عوض بن مبارک، وزیر خارجه یمن، شنبه 12 آذر با رابرت مالی، فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران، دیدار کرد.بن مبارک با اشاره به حمایت ایران از شبه‌نظامیان