بهترین سواحل بلغارستان برای تعطیلات تابستانی ۲۰۲۲

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حدود ۴۰۰ کیلومتر ساحل دریای سیاه در شرق بلغارستان امکانات وسیعی برای تفریح و استراحت فراهم کرده، چه برای سکوت و آرامش، چه برای تفریح و ساحل‌گردی. جزئیات بیشتر🔽

اگر طالب نوشیدنی‌های خنک و ضرب‌گرفتن روی میز و سپردن خود به‌دست امواج هستید باید سری به «ساحل آفتابی» بزنید.

شهر تاریخی نسبار، که جزو میراث فرهنگی جهانی به‌شمار می‌رود، با بقایایی از دوران یونان باستان تا امپراطوری بیزانس چند کیلومتر آن‌طرف‌تر واقع شده و قطعا ارزش بازدید را دارد.سواحل تماشایی شهر بالچیک فضایی آرام دارند. زیبایی فوق‌العادهٔ این سواحل سبب شد ماری، ملکهٔ رومانی در سالهای ۱۹۲۰ تا ۱۹۳۰ اینجا کاخی بنا کند، کاخی که به‌خاطر ایوان‌ها، و گلخانهٔ عظیمش با ۲۰۰۰ گونه گل‌وگیاه کمیاب و نایاب، دیدنی‌های فراوان دارد.

برای این منظور جایی بهتر از سواحل سیلستار پیدا نمی‌کنید. سیلستار در جنوبی‌ترین نقطه سواحل شرقی بلغارستان واقع شده و اگر ساحل اصلی‌اش هم کمی شلوغ باشد همواره می‌توان به سواحل کوچک دوروبر سری زد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

درودها دوستان فردا چهارشنبه 15.12.2021 دیو بر بدآرآویخته 10.5.1443 چرخ اقبال بر پاپ اعظم 24.9.1400 صلح بر درویش خدایا عافیت و آرامش و لذت و خوشی عطا فرما آمین

لیست قیمت تبلیغات رو منتشر کن کارخونه واجبی زدم یه کمپین برام برید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توافق موقت در چه صورتی به نفع ایران است؟/ اجازه ندهیم دیگر کشورها از تنش‌های موجود برای رسیدن به اهداف خودشان استفاده کنندیک فعال سیاسی درباره مذاکرات احیای برجام گفت: یک موافقتنامه موقت در خصوص مذاکراتی که در حال انجام است به نفع ایران است چراکه جمهوری اسلامی ایران نمی‌تواند اورانیوم ۲۰ و ۶۰ درصد غنی شده خود را به خارج از کشور بفرستد و فعالیت‌های نسل جدید سانتریفیوژها را متوقف کند بنابراین بهترین راه این است که طرفین به یک توافق موقت دست پیدا کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ارز دولتی اوضاع دارو را بدتر کرده است / اقدام برای واردات فوری داروهای تالاسمیارز دولتی اوضاع دارو را بدتر کرده است رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه ارز ۴۲۰۰ تومانی اوضاع دارو را بدتر کرده و این موضوع وقت و کار سازمان را مختل می‌کند، در عین حال درباره اقدامات انجام شده جهت تامین داروهای بیماران تالاسمی توضیح داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مستشار پیشین دیوان عالی ایران: اجرا نشدن اصل ۲۷ قانون اساسی برای جامعه «زیان‌» دارداظهارات مستشار پیشین دیوان عالی کشور درباره اجرا نشدن اصل ۲۷ قانون اساسی، هم‌زمان با اعتراضات سراسری معلمان ایران در روز جمعه ۲۲ آذر انتشار یافته است. بنا بر گزارش‌ها، نیروهای امنیتی در این روز به تجمع فرهنگیان در مقابل مجلس شورای اسلامی حمله کرده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پایان ۲۷۱ روز مذاکره؛ چهار حزب سیاسی هلند برای تشکیل دولت جدید به توافق رسیدنددوره ۹ ماهه مذاکرات رهبران این چهار حزب‌ برای تشکیل دولت ائتلافی جدید طولانی‌ترین دوره رایزنی احزاب برای تشکیل دولت در تاریخ هلند محسوب می‌شود. جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گروهی از دانشجویان برای پیگیری وضعیت یک فعال دانشجویی با ریاست دانشکده علوم اجتماعی دیدار کردند🔺گروهی از دانشجویان برای پیگیری وضعیت یک فعال دانشجویی با ریاست دانشکده علوم اجتماعی دیدار کردند ▪️گفته می‌شود ریاست این دانشگاه در جمع این دانشجویان، تعهد داده است که وضعیت بازداشت لیلا_حسین‌زاده را پیگیری خواهد کرد ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

صادرات کفش ترکیه برای اولین بار از مرز 1 میلیارد دلار فراتر رفتگنده گوزی تورک ها تمامی ندارد؟؟؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »