بهترین لحظات من حضور در اجتماعات مردمی است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیسی: بهترین لحظات من حضور در اجتماعات مردمی است

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیدابراهیم رئیسی در جریان سفر به یاسوج در جمع مردم تنگ سرخ گفت: از دیدار شما بسیار خرسندم. ما آمدیم اینجا سد را ببینیم، در مسیر گفتم ماشین را نگه بدارند خدمت شما برسیم منتهای مراتب چون شما عزیزان، آقایان و خانم‌ها مطالبتان متعدد است؛ عزیزمان سرمایه‌گذار است، خانوم مطلب دیگری می‌گوید و آقا جانباز عزیزی هستند که مطالب دیگری می گویند خواهشم این است برای اینکه مطالب هر کدام جای خودشان پیگیری شود اگر نامه‌ای دارید دوستان ما از شما بگیرند.

رئیس جمهور تاکید کرد:انشاالله این نامه‌ها حتماً مورد توجه خواهد گرفت، اگر هم نامه ندارید اشکالی ندارد من در استان هستم انشاالله نامه‌هایتان را بروید و بنویسید موضوع تان را هم قشنگ مطرح کنید حتما بدانید مورد پیگیری قرار خواهد گرفت. وی خاطر نشان کرد: از اینکه در جمع شما آمده ام صدای شما را شنیدم مطالب شما را شنیدم بسیار خرسندم. برای من بهترین لحظات این است که در اجتماعات مردمی باشم بهترین لحظات بنده به عنوان یک خدمتگزار این است که در جمع شما باشم.

رئیس قوه مجریه خطاب به مردم تنگ سرخ گفت: منتهای مراتب برای اینکه برسیم و مسائل را پیگیری کنیم و صرف شنیدن نباشد شما فقط فرمایش کنید بنده هم بشنوم این مسئله به جایی نمی‌رسد، بلکه باید پیگیری شود بنابراین خواهشم این است که اگر نامه‌های مرقوم فرمودید به دوستان بدهید اگر هم نوشتی بنویسید حتما پیگیری شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

رئیس جمهورمردمی و انقلابی یعنی آیت الله رئیسی.ای کاش به انتصابات رانتی و جهتداردرفولادهم توجه کنید. انتصاب جوان با پارتی دور از شعار دولت است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش سازمان‌ حقوق بشر به ترور یکی از رهبران مسلمانان آراکان در بنگلادشسازمان‌ حقوق بشر به قتل محب‌الله، یکی از رهبران مسلمانان آراکان در اردوگاه پناهجویان در بنگلادش واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض سفیر ایران در باکو به 'تعرض' به ساختمان سفارتخانه | DW | 01.10.2021سفیر جمهوری اسلامی در جمهوری آذربایجان می‌گوید به سفارت ایران در باکو 'تعرض و بی‌احترامی' شده است. در روزهای گذشته رزمایش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی نزدیک مرز آذربایجان انتقاد رئیس جمهوری آن را به دنبال داشت. رئیس جمهور آذربایجان گوه خورده باشما رئیس‌جمهور آذربایجان خیلی غلط کردند فکر کردید خامنه ای، رضا شاه هست که زیر لحاف قره سو را ببخشد. این گوی و میدان اگر اردوغان و علی اف میتوانند زنگزور را تصرف کنند. فعلا که امروز طی ۱۲ ساعت مواضع ترکیه در ادلب بمباران شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خشونت‌پرهیزی؛ اصلی برای صلح و تفاهم | DW | 01.10.2021دوم اکتبر زادروز مهاتما گاندی است. سازمان ملل متحد این روز را 'روز جهانی خشونت‌پرهیزی' اعلام کرده است تا ضرورت پرهیز از خشونت در جهان را یادآور شود و به رواداری و احترام متقابل فراخواند. درودها دوستان فردا یکشنبه 3.10.2021 سلطان بانو بر چرخ اقبال 26.2.1443 بعدی بر پاپ بانو 11.7.1400 عدالت بر سوارکار دوسال پیش در همچون فردایی 11 مهر در حمایت از اعضای بیانیه 14 با پلاکارد به مقابل دادگاه انقلاب رفتم جهت اعتراض و سه ماه به زندان افتادم
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه موسسه بين‌المللی مطبوعات در سومین سالگرد قتل جمال خاشقجیموسسه بين‌المللی مطبوعات در بیانیه‌ای عدم مجازات متهمان پرونده قتل جمال خاشقجی را محکوم کرده و خواستار پاسخگویی کامل برای این اقدام وحشیانه شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گلاره ناظمی، نخستین داور زن ایرانی در فینال جام جهانی فوتسال
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کشمکش نفت با روند سینوسی قیمت/ چرا طلای سیاه گران شد؟به گفته زرگر؛ افزایش قیمت نفت روند کوتاه‌مدتی دارد زیرا به محض سیر صعودی، امریکا تولید و صادرات خود را افزایش می‌دهد، ضمن اینکه با فشار به عربستان نفت بیشتری را روانه بازار می‌کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »