بهاره هدایت بار دیگر به چهار سال و ۸ ماه زندان محکوم شد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

بهاره هدایت به خاطر اعتراض به انهدام هواپیمای اوکراینی به چهار سال زندان محکوم شد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

او زمستان پارسال در اعتراض به شلیک سپاه به هواپیمای اوکراین همراه سایر دانشجویان تجمع کرد و دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ به حراست دانشگاه تهران احضار شد. اما بعدا دوستانش گزارش دادند که"او را در دفتر حراست دانشگاه کتک زده‌اند، با زور سوار ماشین کرده و به بازداشتگاه وزرا برده‌اند".

دادگاه این فعال دانشجویی هفته پیش در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب برگزار و حکم او امروز، شنبه چهارم مرداد ابلاغ شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هواپیمایی امارات به خلبانان و کادر پرواز چهار ماه مرخصی بدون حقوق می‌دهداین شرکت همچنین روز پنج‌شنبه اعلام کرد که هزینه‌های پزشکی هر مسافری که آزمایش‌ها نشان دهد در طول سفرش مبتلا به کووید۱۹ شده است را تا رقم ۱۵۰ هزار یورو و هزینه‌های قرنطینۀ او را تا ۱۰۰ یورو برای هر روز (برای یک دورۀ چهارده روزۀ قرنطینه) خواهد پرداخت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پوکر تکمیل شد؛ چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس، چهار هفته مانده به پایان لیگتیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با شکست تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان، برای چهارمین بار متوالی عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران را کسب کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مسجد ایاصوفیه امروز پس از 86 سال به روی نمازگزاران بازگشایی می‌شود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درخواست پناهندگی از آلمان به کمترین میزان خود از سال ۲۰۱۲ رسید | DW | 23.07.2020سالانه هزاران نفر به دلیل بروز جنگ و خونریزی و یا تعقیب سیاسی و آزار در کشور خود به آلمان پناه می‌آورند. روند درخواست‌های پناهندگی در آلمان کمی کاهش یافته و در درجه اول درخواست پناهجویان سوری پذیرفته شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قیمت جهانی طلا به بالاترین سطح خود در ۹ سال اخیر نزدیک شدقیمت جهانی طلا به بالاترین سطح خود در ۹ سال اخیر نزدیک شد بنا به گزارش خبرگزاری رویترز، روز جمعه ۲۴ ژوئیه، قیمت طلا در هفته جاری ۴ درصد بالا رفته و به مرز ۱۹۰۰ دلار برای هر اونس نزدیک شده است. این رکوردی است که از ۲۰۱۱ تا کنون سابقه نداشته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جام قهرمانی لیگ انگلستان پس از سی سال به لیورپول رفت - BBC News فارسیدر پایان یک شب فراموش‌نشدنی داخل زمین فوتبال و بیرون استادیوم بعد از ۴ هفته انتظار سرانجام جام قهرمانی لیگ برتر فوتبال انگلیس به تیم لیورپول تقدیم شد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »