بن‌ فرحان بر موضع یکپارچه کشورهای خلیجی در قبال بحران اوکراین تاکید کرد

11/03/1401 07:45:00 ب.ظ

بن‌ فرحان بر موضع یکپارچه کشورهای خلیجی در قبال بحران اوکراین تاکید کرد العربيه_فارسى

نشست مشترک شاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر خارجه سعودی و وزرای خارجه کشورهای عضو شورای همکاری خلیج با سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه چهارشنبه 11 خرداد در ریاض در پایان این نشست وزیر خارجه سعودی گفت که کشورهای عربی خلیج درباره بحران اوکراین موضعی متحد دارند. Advertisement از سوی دیگر سرگئی لاوروف گفت كه شرکای ما در کشورهای عربی خلیج تأکید كردند كه آنها به تحریم‌ها علیه روسیه نمی‌پیوندند.

او خاطرنشان كردند كه كشورهای شورای همکاری خلیج ماهیت درگیری میان روسیه و غرب را درک می‌كنند. راه‌حل سياسی وزیر امور خارجه سعودی روز گذشته در کنفرانس مشترک با لاوروف گفته بود که پادشاهی عربی سعودی از تلاش‌ها برای رسیدن به راه‌حلی سیاسی جهت پایان دادن به بحران اوکراین حمایت می‌کند.

او همچنین بر موضع سعودی در راستای قوانین بین‌المللی و حمایت این کشور از تلاش‌ها برای دستیابی به راه‌حل سیاسی برای پایان دادن به بحران‌ها و برقراری امنیت و ثبات برای همه کشورها تاکید کرد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بن فرحان به همراه ملک سلمان گوه زیادی خوردند.

بالاترین و پایین‌ترین نرخ بیکاری در کشورهای اتحادیه اروپانرخ بیکاری اتحادیه اروپا بر پایه تغییرات فصلی پس از آن که در آوریل سال ۲۰۲۱ به بیش از ۷.۵ درصد رسید، طی ماه مشابه سال جاری میلادی به ۶.۲ درصد کاهش یافت که پایین‌ترین نرخ در طول بیش از سه دهه گذشته به شمار می‌رود.

دیدار سفیر ترکیه در افغانستان با سرپرست وزارت خارجه طالبانسفیر ترکیه در افغانستان با سرپرست وزارت امور خارجه دولت موقت طالبان در کابل دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی طالبان بیابانگرد وحشی شده اند دیپلمات، خدو بر چرخ گردون

وزیر خارجه روسیه در سفری رسمی به سعودی وارد ریاض شدسرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه سه‌شنبه 10 خرداد پس از ترک پادشاهی بحرین در سفری رسمی به پادشاهی عربی سعودی وارد ریاض شد.به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی «واس» امیدوارم شیر کافی آماده داشته باشید.

محکومیت پنج شهروند تاجیکستان در آلمان به اتهام عضویت در داعش | DW | 01.06.2022دادگاهی در آلمان پنج شهروند تاجیکستان ساکن آلمان را به اتهام عضویت در گروه تروریستی داعش به حبس محکوم کرد. طولانی‌ترین مدت حبس برای یکی از متهمان بیش از ۹ سال است. آنها به عنوان پناهجو به آلمان آمده بودند. داعش هنوزم مده تو آلمان؟

نرخ تورم در آلمان به بالاترین سطح در ۳۲ سال گذشته رسیداداره آمار آلمان، نرخ تورم این کشور را در ماه مه ۷.۹ درصد اعلام کرد که بالاترین رقم از زمان اتحاد مجدد دو آلمان در سال ۱۹۹۰ و هم‌سطح با نرخ تورم پس از بحران نفت در سال‌‌های ۱۹۷۳ و ۱۹۷۴ است. EuropeNews کار آخوندهاست فردا بی بی سی و من وتو اسناد دخالت آخوندها رو تو ویژه برنامه ارائه میدن آمار درست نیست حداقل دو برابر آمار هست که دولت آلمان اعلام کرده. توی مجلس نمایندگان دعوا شده که چرا نرخ واقعی تورم رو نمیگن

نرخ تورم در منطقه یورو به بالاترین سطح در ۲۵ سال گذشته رسیدمرکز آمار اتحادیه اروپا، «یوروستات» روز سه‌شنبه ۳۱ مه، نرخ تورم سالانه منطقه یورو را در ماه مه ۸.۱ درصد اعلام کرد که بالاترین سطح از زمان ثبت رکورد پیشین در سال ۱۹۹۷ است.