بن‌گویر: انتقاد از خشونت شهرک‌نشینان باید پنهان داشته شود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی گفت که انتقادهای داخلی و خارجی از خشونت شهرک‌نشینان باید از گفتمان عمومی پنهان بماند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، «ایتامار بن گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی دو روز پیش اعلام کرد که به ده‌ها هزار شهرک‌نشین مجوز حمل سلاح داده شده است.

بن‌گویر که یکی از وزرای راست افراطی کابینه رژیم صهیونیستی است اعلام کرده که اسرائیل در حال مسلح کردن خود است. این مقام رژیم صهیونیستی کسی است که در اکتبر سال جاری میلادی وقتی بر سر زبان‌ها افتاد که یک‌سری تصاویر را در رسانه‌های اجتماعی از خودش منتشر کرد درحالی‌که به شهرک‌نشینان در سراسر اراضی اشغالی سلاح توزیع می‌کرد.

بن گویر نمادی از ملی‌گرایان افراطی در کابینه صهیونیستی است که تا سال ۲۰۲۰ تصویری از «باروخ گلدشتاین» افراط ‌گرای اسرائیلی-آمریکایی را در اتاق نشیمن منزلش آویزان می‌کرد؛ گلدشتاین در سال ۱۹۹۴، ۲۹ فلسطینی را در مسجدی در کرانه باختری به شهادت رساند. به تازگی دولت «جو بایدن» انتقال ۲۴ هزار سلاح به پلیس ملی رژیم صهیونیستی را تصویب کرده که این مساله نگرانی را در میان برخی از مقام‌های آمریکایی افزایش داده مبنی بر اینکه این تسلیحات سبک به دست شهرک نشینان اسرائیلی بیفتد و به صورت بی رویه علیه غیرنظامیان فلسطینی استفاده شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تن‌هاخ این بار به داوری گیر داد!سرمربی منچستر یونایتد بعد از شکست برابر گپنهاگن این بار به انتقاد از داور بازی پرداخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تحولی بنیادین درحال رخ دادن در غزه است/ باید خباثت دشمن در تحریم کشورمان تبیین شودوزیر کشور تأکید کرد که باید خباثت استکبار در تحریم کشورمان برای جهانیان تبیین شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وکلای حمید نوری خواستار تبرئه او شدند؛ 28 آذر تاریخ صدور حکم نهاییوکلای حمید نوری معتقدند او باید تبرئه شود.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

قراردادِ چه کارگرانی از بهمن ماه باید دائمی شود؟به گزارش خبرنگار ایلنا، طبق تبصره ۱ ماده ۷ قانون کار «حداکثر مدت موقت برای کارهایی که طبیعت آن‌ها جنبه غیرمستمر دارد توسط وزارت کار و امور اجتماعی تهیه و به تصویب هیات وزیران خواهد رسید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جنایات رژیم صهیونیستی باید به دور از هرگونه ملاحظات سیاسی رسیدگی شوددادستان کل کشور گفت: برقراری نظم و امنیت از مهم‌ترین شاخصه‌های شکل گیری دولت مدرن و انتقال جامعه از حالت سنتی به صنعتی است و دادستان‌ها در اجرای آن می‌توانند به دولت‌های خود کمک شایانی کنید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مطالعه باید در رئوس فعالیت‌های فرهنگی قرار گیردامام جمعه مهریز تاکید کرد:مطالعه باید در رئوس فعالیت‌های فرهنگی قرار گیرد و سعی شود در تمامی فعالیت‌ها و جشنواره‌های سطح شهر، معرفی کتاب‌های مفید و تهیه بسته‌های فرهنگی اجرا شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »