بن فرحان: هماهنگی میان کشورهای خلیج و مصر اساس ثبات منطقه است

22/09/1400 04:00 ق.ظ

فیصل بن فرحان، وزیر خارجه سعودی هماهنگی و همکاری میان کشورهای خلیج با مصر را اساس ثبات و امنیت منطقه دانست.بن فرحان، شامگاه یک‌شنبه 12 دسامبر تاکید کرد که

فیصل بن فرحان، وزیر خارجه سعودی هماهنگی و همکاری میان کشورهای خلیج با مصر را اساس ثبات و امنیت منطقه دانست.بن فرحان، شامگاه یک‌شنبه 12 دسامبر تاکید کرد که آخرین به روزرسانی: 13 دسامبر ,2021: 12:08 صبح GST Share آدرس کپی شد فیصل بن فرحان، وزیر خارجه سعودی هماهنگی و همکاری میان کشورهای خلیج با مصر را اساس ثبات و امنیت منطقه دانست.

بن فرحان، شامگاه یک‌شنبه 12 دسامبر تاکید کرد که نشست آتی شورای همکاری خلیج در زمان بسیار حساسی برگزار می‌شود و در آن نشست مسائل مهمی به‌ویژه در رابطه با امنیت منطقه مورد بحث و گفت‌وگو قرار خواهد گرفت.

Advertisement سامح شکری، وزیر خارجه مصر که به همراه همتای سعودی خود و نایف الحجرف، دبیرکل شورای همکاری خلیج با خبرنگاران سخن می‌گفت، اظهار داشت که امنیت کشورهای خلیج بخش جدایی ناپذیری از امنیت ملی مصر و جهان عرب است.

الحجرف هم در این رابطه گفت که روابط کشورهای خلیج و مصر رکن اساسی امنیت و ثبات منطقه است. وزیر خارجه مصر در نشست مشترک وزرای خارجه شورای همکاری خلیج با وی در ریاض بر ضرورت همکاری نزدیک برای مقابله با چالش‌های بی‌سابقه در منطقه تاکید کرد. headtopics.com

خلیج فارس بگو تا دهنت عادت کنه

او‌ به روابط برادارانه و دیرینه میان دو طرف اشاره کرد ‌‌و خواستار تعمیق و گسترش این روابط با هدف تحقق رفاه و توسعه ملت‌های منطقه شد.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

کدام کشورهای اروپا برای زندگی صمیمانه‌ترین و با کیفیت‌ترین هستند؟بر اساس پژوهشی که در خصوص بهترین مکان‌ها برای زندگی انجام شده، کشورهای اسکاندیناوی شامل سوئد، دانمارک به همراه جمهوری چک و اتریش بدترین کشورها برای «پیدا کردن دوست» به شمار می‌روند. چرا باید با این پیامتون به اطلاعات کاربر دسترسی داشته باشید؟ هیچکدام. همه ی کشورهای صلیبچیها با علوم ذهنی ناقص و محدود سودجو و بیگانه پرست و تروریست پرورند.

در سنوات قبل اقتصاد را به اراده بیگانگان گره زده بودند/ استقراض از بانک مرکزی و افزایش پایه پولی خط قرمز است/ وضعیت تورمی شکل کاهشی به خود گرفته استرئیس‌جمهور گفت: در تقدیم لایحه بودجه نکاتی مدنظرمان است؛ اولین هدف ثبات اقتصادی است. ثبات باید بتواند برای بازار اطمینان بخش باشد. لازمه ثبات اقتصادی آن است که کسری بودجه نداشته باشیم که ریشه بسیاری از مشکلات در کشور است. نکته دوم مساله انضباط کارها است. بانک مرکزی منضبط اداره شود. این انضباط در نظام پولی مورد تاکید است. در این بودجه استقراض از بانک مرکزی و افزایش پایه پولی خط قرمز است. Lier

افزایش چشم‌گیر میزان مرگ و میر کودکان ناشی از کرونا در پاکستانتحقیقات دانشمندان پاکستانی نشان می‌دهد که آمار مرگ و میر کودکان ناشی از کرونا در این کشور بیشتر از کشورهای غربی است. - خبرگزاری آناتولی

بیانیه پایانی جی-٧ خطاب به روسیه: حمله به اوکراین «تبعات عظیم و هزینه شدیدی» خواهد داشت🔺 بر اساس برآوردهای سازمان‌های اطلاعاتی ایالات متحده، روسیه ممکن است در حال طرح‌ریزی برای حمله از چند جبهه به اوکراین در اوایل سال آینده میلادی با مشارکت ۱۷۵ هزار سرباز باشد. ⬇ بیشتر بخوانید: روسیه اگر بخواهد انجام می دهد از هیچ‌کسی هم نمی ترسد و در داستان کریمه دیدیم، اما احتمال آن خیلی کم است. برای سرگرمی بجای کرونا این داستان‌ها خوب هستند البته. Muhammad Qasim has been communicated in his divine dreams, events of the future for the last 30 years. Many of these events he has seen are coming true now, and have been accurate as per his dream. Why is he seeing these dreams? Is he Al-Mahdi? Dajjal is about 6 feet 1 or 2 inches, and has curly hair with black tanned skin. Muhammad Qasim has seen Dajjal will have unimaginable magical powers and will claim to be God. In these dreams, he has also seen Imam Al-Mahdi fighting Dajjal.

افزایش حقوق ۱۰ درصد/ ۴.۵ میلیون تومان حداقل حقوقافزایش حقوق ۱۰ درصد ۴.۵ میلیون تومان حداقل حقوق بر اساس پیش‌بینی صورت گرفته در لایحه بودجه سال آینده متوسط افزایش حقوق کارکنان ۱۰ درصد تعیین شده است. DictatorRemoval ای ریدم تو ده درصدشون ،اجاره خونه من صدوبیست درصد افزایش داشت بعداز اینهمه اخبار بد یکم هم از زیبایی های کشورمونو ببینید جالبه حداقل حقوق ۱۰ درصد و ۴.۵ م تومن خط فقر ۱۰ م حقوق ۵ م باید مالیات بده یعنی کجایی رابینهود؟؟؟

12 دسامبر ,2021: 11:59 شب GST

آخرین به روزرسانی:

13 دسامبر ,2021: 12:08 صبح GST

Share

آدرس کپی شد

فیصل بن فرحان، وزیر خارجه سعودی هماهنگی و همکاری میان کشورهای خلیج با مصر را اساس ثبات و امنیت منطقه دانست.

بن فرحان، شامگاه یک‌شنبه 12 دسامبر تاکید کرد که نشست آتی شورای همکاری خلیج در زمان بسیار حساسی برگزار می‌شود و در آن نشست مسائل مهمی به‌ویژه در رابطه با امنیت منطقه مورد بحث و گفت‌وگو قرار خواهد گرفت.

Advertisement

سامح شکری، وزیر خارجه مصر که به همراه همتای سعودی خود و نایف الحجرف، دبیرکل شورای همکاری خلیج با خبرنگاران سخن می‌گفت، اظهار داشت که امنیت کشورهای خلیج بخش جدایی ناپذیری از امنیت ملی مصر و جهان عرب است.

الحجرف هم در این رابطه گفت که روابط کشورهای خلیج و مصر رکن اساسی امنیت و ثبات منطقه است.

وزیر خارجه مصر در نشست مشترک وزرای خارجه شورای همکاری خلیج با وی در ریاض بر ضرورت همکاری نزدیک برای مقابله با چالش‌های بی‌سابقه در منطقه تاکید کرد.

او‌ به روابط برادارانه و دیرینه میان دو طرف اشاره کرد ‌‌و خواستار تعمیق و گسترش این روابط با هدف تحقق رفاه و توسعه ملت‌های منطقه شد.

دبیرخانه شورای همکاری نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که نشست میان وزرای خارجه اعضای این شورا و مصر که در ریاض برگزار شد، روابط دوجانبه را مورد بحث قرار داد و بر تقویت این روابط در همه زمینه‌ها تاکید کرد.

این بیانیه افزود که دو طرف مسائل مورد علاقه بین‌المللی و منطقه‌ای را مورد بحث قرار دادند و گفت‌وگوها شاهد نزدیکی دیدگاه هر دو طرف بوده است.

بیانیه مذکور در ادامه یادآور شده که کشورهای عضو شورای همکاری و مصر بر ادامه رایزنی‌ها و مشورت‌های دوجانبه با هدف تقویت امنیت و ثبات منطقه و جهان تاکید کردند.

وزارت خارجه مصر هم در بیانیه‌ای اعلام کرد که سفر وزیر خارجه این کشور به ریاض برای ایجاد «سازوکار مشورتی» میان مصر و کشورهای خلیج به منظور وحدت و هماهنگی برابر چالش‌های تهدیدکننده امنیت جهان عرب انجام پذیرفت.

این بیانیه تاکید کرده که ایجاد چنین سازوکاری ضمن تعمیق هماهنگی دوجانبه، تقابل همه جانبه با چالش‌های مشترک را تسهیل کرده و همبستگی و نزدیکی میان کشورهای عربی را افزایش می‌دهد.