بن سلمان: مسئولیت قتل خاشقجی با من است

26/09/2019 11:14:00 ق.ظ

بن سلمان: مسئولیت قتل خاشقجی با من است

جمال خاشقجی, عربستان سعودی

بن سلمان: مسئولیت قتل خاشقجی با من است

ولیعهد عربستان سعودی اعتراف کرد که او تمامی مسؤولیت کشته شدن جمال خاشقجی را می‌پذیرد زیرا این قتل تحت نظارت وی انجام گرفته است. - خبرگزاری آناتولی

26.09.2019آنکارا/خبرگزاری آناتولیمحمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی در گفتگو با شبکه تلویزیونی پی.بی.اس آمریکا در ارتباط با قتل جمال خاشقجی، روزنامه نگار و ستون نویس واشنگتن پست در کنسولگری عربستان سعودی در استانبول گفت که این اتفاق در زمان دولت تحت نظارت من افتاده، بنابراین مسئولیت آن متوجه من است.

بن سلمان در پاسخ به این سوال مجری که چگونه می‌شود شما از چنین قتلی اطلاع نداشته باشید، نیز گفت: کشور من بیش از 20 میلیون نفر جمعیت و دولت سعودی بیش از 3 میلیون کارمند دارد.او سپس در پاسخ به این سوال که چطور می‌شود تیم قاتلان با یک هواپیمای اختصاصی از عربستان به ترکیه بروند و پس از قتل خاشقجی استانبول را ترک کنند، گفت: من مقامات و وزیرانی دارم که امور را دنبال کنند و در واقع آنها مسئول هستند. آنها صلاحیت و قدرت انجام چنین کارهایی را دارند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

بن سلمان به شبکه پی‌بی‌اس: مسئولیت کشته شدن خاشقجی با من استبن سلمان به شبکه پی‌بی‌اس آمریکا گفت که مسئولیت کشته شدن جمال خاشقجی را می‌پذیرد زیرا این قتل زیر نظر او روی داده است. ماییدید گارو باباااا... بکشید بیرون، خبر ندارید بهتون بدم ... اه wtf ريدم سر در خبرگذاريتون

بن‌سلمان: مسؤولیت کشته شدن خاشقجی با من استبن‌سلمان: مسؤولیت کشته شدن خاشقجی با من است ولیعهد عربستان سعودی به شبکه پی‌بی‌اس گفته است که مسؤولیت کشته شدن جمال خاشقجی را می‌پذیرد زیرا این قتل زیر نظر او روی داده است.

بن سلمان به شبکه پی‌بی‌اس: مسئولیت کشته شدن خاشقجی با من استبن سلمان به شبکه پی‌بی‌اس آمریکا گفت که مسئولیت کشته شدن جمال خاشقجی را می‌پذیرد زیرا این قتل زیر نظر او روی داده است. ماییدید گارو باباااا... بکشید بیرون، خبر ندارید بهتون بدم ... اه wtf ريدم سر در خبرگذاريتون

بن‌سلمان: مسؤولیت کشته شدن خاشقجی با من استبن‌سلمان: مسؤولیت کشته شدن خاشقجی با من است ولیعهد عربستان سعودی به شبکه پی‌بی‌اس گفته است که مسؤولیت کشته شدن جمال خاشقجی را می‌پذیرد زیرا این قتل زیر نظر او روی داده است.

ترکیه؛ تله انفجاری برای اتوبوس نیروهای پلیس ۵ زخمی برجای گذاشتاین انفجار در شهر آدانا در جنوب ترکیه رخ داده است و هنوز هیچ گروهی مسئولیت آنرا برعهده نگرفته است.

ادعای نتانیاهو درباره نقش ایران در حمله به آرامکوادعای نتانیاهو درباره نقش ایران در حمله به آرامکو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تکرار ادعاهای غرب و آمریکا در رابطه با حمله به تاسیسات نفتی عربستان مدعی شد که ایران به‌طور کامل مسئول این حمله بوده است، از اول تا آخر. اسرائیل می‌داند چگونه از خود دفاع کند نوبت این هم خواهد شد کارها اسان شود اما بصبر این چرااینریختی شده مثه کله پاچه پاک‌کرده شده

ولیعهد عربستان سعودی اعتراف کرد که او تمامی مسؤولیت کشته شدن جمال خاشقجی را می‌پذیرد زیرا این قتل تحت نظارت وی انجام گرفته است.Aa محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی به شبکه پی‌بی‌اس گفته است که مسئولیت کشته شدن جمال خاشقجی را می‌پذیرد زیرا این قتل زیر نظر او روی داده است.به گزارش ایسنا، خبرگزاری رویترز با اعلام این خبر نوشت که محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان این مطلب را در یک فیلم مستند بیان کرده که قرار است روز سه‌شنبه (نهم مهر) از شبکه تلویزیونی پی‌بی‌اس آمریکا پخش شود.Aa محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی به شبکه پی‌بی‌اس گفته است که مسئولیت کشته شدن جمال خاشقجی را می‌پذیرد زیرا این قتل زیر نظر او روی داده است.

26.09. در این گفتگو ولیعهد عربستان سعودی به مجری شبکه پی بی اس می‌گوید: « این قتل (جمال جاشقجی) تحت نظارت من صورت پذیرفت.2019 آنکارا/خبرگزاری آناتولی محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی در گفتگو با شبکه تلویزیونی پی.» این مستند تحت عنوان «ولیعهد عربستان» قرار است پیش از نخستین سالگرد قتل جمال خاشقجی از شبکه پی بی اس پخش شود و حالا این شبکه تیزری از این مستند را پخش کرده است.بی.» این مستند تحت عنوان «ولیعهد عربستان» قرار است پیش از نخستین سالگرد قتل جمال خاشقجی از شبکه پی بی اس پخش شود و حالا این شبکه تیزری از این مستند را پخش کرده است.اس آمریکا در ارتباط با قتل جمال خاشقجی، روزنامه نگار و ستون نویس واشنگتن پست در کنسولگری عربستان سعودی در استانبول گفت که این اتفاق در زمان دولت تحت نظارت من افتاده، بنابراین مسئولیت آن متوجه من است. این اعتراف محمد بن سلمان در حالی صورت گرفته که عربستان سعودی ابتدا از اساس قتل جمال خاشقجی را انکار کرده و مدعی شده بود، این روزنامه‌نگار به سلامت از کنسولگری خارج شده است.

بن سلمان در پاسخ به این سوال مجری که چگونه می‌شود شما از چنین قتلی اطلاع نداشته باشید، نیز گفت: کشور من بیش از 20 میلیون نفر جمعیت و دولت سعودی بیش از 3 میلیون کارمند دارد. در ادامه با فشارهای بین‌المللی این کشور اعلام کرد که این قتل از سوی نیروهای سرکش سعودی صورت گرفته است. در بخش دیگری از این مستند، محمد بن سلمان در پاسخ به سوال خبرنگار درباره چگونگی امکان وقوع این قتل بدون اطلاع او می‌گوید: «کشور ما ۲۰ میلیون جمعیت دارد و از این میان سه میلیون نفر برای دولت کار می‌کنند. او سپس در پاسخ به این سوال که چطور می‌شود تیم قاتلان با یک هواپیمای اختصاصی از عربستان به ترکیه بروند و پس از قتل خاشقجی استانبول را ترک کنند، گفت: من مقامات و وزیرانی دارم که امور را دنبال کنند و در واقع آنها مسئول هستند. آنها صلاحیت و قدرت انجام چنین کارهایی را دارند. هم‌رسانی این مطلب:. گفتنی است جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار اهل عربستان سعودی سردبیر سابق روزنامه الوطن و ستون‌نویس واشنگتن‌ پست دوم ماه اکتبر 2018 به منظور انجام امور رسمی وارد کنسولگری این کشور در استانبول شد و از آن خارج نشد. انتهای پیام. ریاض در تاریخ 20 اکتبر قتل او در داخل کنسولگری عربستان سعودی را تأیید کرد.

دادستان این کشور مدعی شد که وی بعد از"درگیری" با چند نفر در داخل کنسولگری"فوت" کرده و 18 شهروند این کشور نیز در این رابطه بازداشت شده‌اند. دادستانی کل استانبول ترکیه 31 اکتبر سال گذشته طی بیانیه‌ای اعلام کرد که جمال خاشقجی بلافاصله پس از ورود به کنسولگری عربستان سعودی در این شهر، طبق نقشه‌ قبلی خفه و کشته شده است. .