بنی‌ گانتز: اسرائیل به هرگونه حمله ایران علیه شهروندانش پاسخ «قاطع» می‌دهد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

بنی‌گانتز: اسرائیل به هرگونه حمله ایران علیه شهروندانش پاسخ «قاطع» می‌دهد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل در اظهاراتی متعهد شد، تل‌آویو به هرگونه اقدام علیه شهروندان این کشور در ترکیه، پاسخی «قاطعانه» خواهد داد.

این مقامات ضمن هشدار مجدد از اسرائیلی‌ها خواسته‌اند تا خاک ترکیه را فورا ترک کنند و اگر امکان خروج از کشور را ندارند، از محل سکونت و هتل خود خارج نشوند. مقامات اسرائیلی در این‌باره گفته‌اند که تهران در پی گرفتن انتقام قتل فرماندهانی از سپاه پاسداران است که اسرائیل را مسئول ترور آن‌ها می‌داند. این مقام نظامی در ادامه افزود، در روزهای گذشته، «فعالیت‌های چشمگیری علیه تیم‌های ایرانی» صورت گرفته است.

کانال 12 با استناد به گزارش رسانه‌های ایرانی خبر داد، ترکیه در چند روز گذشته، از سوخت‌گیری یک هواپیمای مسافربری در استانبول ممانعت کرده و در موردی دیگر، اجازه پرواز یک هواپیمای دیگر را با 9 ساعت تأخیر صادر کرده است.رسانه‌های عبری می‌گویند، حسین طائب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، مسئول این حملات برنامه‌ریزی شده علیه شهروندان اسرائیلی است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بنی‌گانتز می‌گوید اسرائیل به هرگونه حمله ایران به شهروندانش پاسخ «قاطع» خواهد دادبنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل روز شنبه ۲۸ خرداد هشدار داد که اسرائیل در به هرگونه حمله احتمالی به شهروندان این کشو در ترکیه «قاطعانه» پاسخ خواهد داد. برای_ایران ما_حامی_شاهزاده_رضاپهلوی_هستیم ایران_متحد نه_به_جمهوری‌_اسلامی no_to_islamicrepublic تهدید، توهین، دروغ و تهمت گفتار زورپرستان است، میبینیم که مسولان استبداد ولایت مطلقه فقیه و حکومت جنایتکار اسراییل همجنسند و زورپرستند. اما باید به وزیر دفاع حکومت جنایتکار اسراییل گفت، فعلا این شما هستید که ایرانیان را حتی در وطنشان ترور کرده و میکنید و این حکومت جنایتکار شما..
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل به هرگونه حمله ایران به شهروندانش پاسخ قاطع خواهد دادروز شنبه ۲۸ خرداد، «بنی گانتز»، وزیر دفاع اسرائیل هشدار داد که اسرائیل به هرگونه حمله احتمالی به شهروندان این کشو در ترکیه پاسخ قاطعانه خواهد داد. موساد و سازمان اطلاعات ترکیه روز جمعه توانسته‌اند یک حمله‌ را خنثی کنند. اسرائیل ترکیه جمهوری_اسلامی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گانتس: به هرگونه حمله ایران به شهروندانمان قاطعانه پاسخ می‌دهیم | DW | 19.06.2022وزیر دفاع اسرائیل هشدار داد که اگر شهروندان این کشور از سوی ایران مورد هرگونه حمله‌ای قرار بگیرند، جمهوری اسلامی با 'پاسخی قاطع' روبرو خواهد شد. موساد و سازمان اطلاعات ترکیه روز جمعه 'یک حمله را خنثی کرده‌اند'. منتظر باش به همین زودی دویچه وله رسانه 'ازاد'صهیونیست جهانی رژیم موقت اشغالگر سرزمین فلسطین در حمایت از داعش هر جنایتی را در منطقه انجام داد وشما سکوت کردید ،فرودگاه بین الملی دمشق را بمباران کرد شما سکوت کردید دستان شما رسانه 'ازاد' همانند اربابانتان به خون مردم بیگناه آغشته است Israel does not want anyone to harm its citizens, so Israel should not assassinate Iranian citizens. If Israel assassinates an Iranian, Iran has the right to punish Israel.,it's so simple.payback time ,Revenge is a is so delicious when you served like a cold dish
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بنی‌گانتز: اسرائیل به هرگونه حمله ایران علیه شهروندانش پاسخ «قاطع» می‌دهدبنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل در اظهاراتی متعهد شد، تل‌آویو به هرگونه اقدام علیه شهروندان این کشور در ترکیه، پاسخی «قاطعانه» خواهد داد.به گزارش روزنامه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشدار بنت به ایران؛ اسرائیل به هر کسی که تروریست بفرستد ضربه خواهد زددر ادامه هشدار مقامات اسرائیلی به جمهوری اسلامی، نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل اعلام کرد، اگر ایران شهروندان اسرائیلی در ترکیه را هدف قرار دهد، بهای سنگینی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حمله هوایی اسرائیل به غزه «در پاسخ به» شلیک راکت توسط حماسارتش اسرائیل می‌گوید بامداد شنبه، ۲۸ خرداد، با انجام حمله هوایی به مرکز غزه به شلیک راکت از این باریکه به جنوب اسرائیل «پاسخ داده است».
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »