بندر جاسک 'نقطه کلیدی قاچاق سلاح' به حوثی‌های یمن است | DW | 09.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گزارشی از شورای امنیت سازمان ملل که به دست روزنامه وال استریت جورنال رسیده، نشان می‌دهد ایران 'هزاران سلاح و تجهیزات نظامی را از بندر جاسک به حوثی‌های یمن می‌فرستد'. گزارش می‌‌گوید سلاح‌ها ساخت ایران، چین و روسیه هستند.

گزارشی از شورای امنیت سازمان ملل که به دست روزنامه وال استریت جورنال رسیده، نشان می‌دهد ایران"هزاران سلاح و تجهیزات نظامی را از بندر جاسک به حوثی‌های یمن می‌فرستد". گزارش می‌‌گوید سلاح‌ها ساخت ایران، چین و روسیه هستند.روزنامه وال‌استریت جورنال به پیش‌نویس گزارشی از سازمان ملل متحد دست یافته که در آن به جزئیات چگونگی"قاچاق هزاران موشک‌انداز، مسلسل، تفنگ، تک تیرانداز و سایر سلاح‌هایی پرداخته شده است که حکومت ایران با قایق‌های چوبی برای حوثی‌های یمن ارسال می‌كند".

گزارش هم‌چنین می‌گوید که اطلاعات کارشناسان سازمان ملل برمبنای مصاحبه آنها با خدمه‌ بازداشت‌شده قایق‌های قاچاق سلاح و تجهیزات نظامی ایران به دست آمده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اگه راسته خب دم ایران گرم ! شما که تو روز روشن به عربستان جنایتکار سلاح میدید و کمکش میکنید تا مردم یمن رو بکشه مشکلی نداره؟ فقط یمنی ها نباید سلاح داشته باشند تا راحت بکشیدشون؟ تا ابد شرم بر شما

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کارشناسان سازمان ملل: ایران از بندر جاسک برای شورشیان یمن سلاح قاچاق می‌کندروزنامه وال استریت جورنال به نسخه‌ای از پیش‌نویس گزارش کارشناسان شورای امنیت سازمان ملل دست یافته که نشان می‌دهد ایران از بندر جاسک واقع در جنوب این کشور، «هزاران» تسلیحات جنگی... تــــــــــــــوپ تــــانک فشفشه ملت خـــــاموش کــــوسکشه نـــه شیخ خوبه نــــــــــه ملا بریــــــــــــن به ایت اللــــــه ملای خـــــوب ملای مردس دستها توکون غیرتها بیرون حکومت واژگــــــــــــــون سیدلی گه پدر💩💩 تواسلامت میرینیم ایرانو پس میگیریم ایرانی خفته یتکــون
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

گزارش محرمانه شورای امنیت: بندر جاسک دروازه قاچاق اسلحه ایران به منطقه استیک گزارش محرمانه شورای امنیت سازمان ملل متحد گفته است، منبع اصلی قاچاق تسلیحات به شبه‌نظامیان حوثی در یمن و دیگر شبه‌نظامیان در منطقه خاورمیانه بندر جاسک
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مقام مسئول: محموله کیوی از امارات به هند رفته بود، در امارات به قرنطینه اهمیت نمی‌دهندمدیر سازمان حفظ نباتات ایران روز جمعه ضمن اشاره به این که مسئله صادرات کیوی به هند حل شده، دلیل مرجوع شدن محموله کیوی ایران از این کشور را «نبود قرنطینه در امارات» اعلام کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری قزاقستان از ارتش خواست بدون اخطار قبلی «به قصد کشتن» به معترضان شلیک کند▪️قاسم جومارت توکایف، رئیس جمهوری قزاقستان، روز جمعه ١٧ دی‌ماه به نیروهای امنیتی کشورش اجازه داد به سوی «کسانی که در ناآرامی‌ها مشارکت می‌کنند» به قصد کشتن شلیک کنند. ارباب پوتین ، دیکتاتور روسیه در آینده اَقمار خود را از دست خواهد داد روسیه فعلی فاسد است و بدنبال شوروی قَدم بر میدارد و هَدف آن اَحیای شوروی سابق 👎🏻 مرتیکه دیکتاتور مغول مگر مردم تو را انتخاب کردند برای کشتن و سرکوب.روسها را هم به این ضیافت دعوت کردی؟سقوط و مرگ دیکتاتورها دیر نیست شما از آگاهی مردم وحشت دارید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

5 ماه است از پسرمان بی‌خبریم/ فرهاد به قصد مهاجرت به انگلیس وارد ترکیه شدفرهاد جوان کردستانی که به قصد مهاجرت به کشور انگلیس از طریق مرز وارد ترکیه شد در همان ابتدای ورودش در یازدهم مرداد ماه سال‌جاری ناپدید شده و تاکنون خانواده این جوان نتوانستند از طریق مراجع قضایی ترکیه و ایران اثری از او بیابند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مدیر مسئول کیهان به جرم توهین به مدیر جمعیت امام علی به مجازات محکوم شدوکیل پرونده شکایت شارمین میمندی‌نژاد، مدیر جمعیت امام علی از مدیر مسئول روزنامه کیهان، از محکومیت حسین شریعتمداری در دادگاه خبر داده است. رضا شفاخواه در توییتی که شامگاه... خب حالا محکوم شد، دست راست خامنه ای رو زندان میکنن یا شلاق میزنن!!!؟؟؟ محکوم به چی ؟ لابد به این محکوم شده که بیشتر پاچه مردم رو بگیره و بدتر فحاشی کنه .این سگ دست پرورده نظامه استخون از جلوش ور میدارن گوشت میذارن جلوش خدارو شکر نشان داد قوه قضاییه مستقل هست (:
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »