بلینکن: حمله روسیه به اوکراین در خلال بازی‌های المپیک بعید نیست | DW | 11.02.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر خارجه آمریکا می‌‌گوید که وضعیت استقرار نیروهای روسیه به گونه‌ای است که هر لحظه امکان حمله آنها به اوکراین ممکن است. او به خلاف ارزیابی بسیاری از ناظران بعید ندانسته است که حمله احتمالی حتی در ده روز آینده انجام شود.

آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا می‌گوید که روسیه نیروهای بیشتری را در مرز خود با اوکراین مستقر کرده و می‌تواند هر زمان حمله به این کشور را آغاز کند.

رقابت‌های المپیک زمستانی تا ۲۰ فوریه ادامه می‌یابند و بسیاری از ناظران هر گونه عملیات نظامی گسترده در این فاصله را تا کنون بعید تلقی کرده‌‌‌اند.روسیه هرگونه برنامه برای حمله به اوکراین را رد می‌کند. در همین حال، بنا بر اعلام شرکت"ماکسار" مستقر در ایالات متحده، که از هفته‌ها پیش تحرکات و تجمع نیروهای روسی را دنبال می‌کند، آخرین تصاویر روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، استقرار شمار قابل اعتنایی از نیروهای جدید روسی را در چند منطقه در شبه جزیره کریمه، غرب روسیه و بلاروس نشان می‌دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جای تعجب دارد که جمع جهانی به سرجمع نرسیده اند.

روسیه گستاخ شده چون رهبران اروپا و آمریکا را ضعیف می بیند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رییس جمهور : ارزشهای جمهوری اسلامی ثابت است/نگاه به غرب کشور را نامتوازن کرده استرییس جمهور با تاکید بر اینکه سلطه نمی پذیریم و به کسی ظلم نمی‌کنیم، تصریح کرد: ارزشهای جمهوری اسلامی ثابت است. نگاه به شرق چی ؟ 😂😂😂😂😂😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاخ سفید: با توجه به ادامه فعالیت‌های هسته‌ای ایران مذاکرات به «نقطه‌ای حساس» رسیده است🔺 کاخ سفید: با توجه به ادامه فعالیت‌های هسته‌ای ایران مذاکرات به «نقطه‌ای حساس» رسیده است ▪️جن ساکی، سخنگوی کاخ_سفید گفت که اگر دستیابی به چنین توافقی در هفته‌های آینده محقق نشود، «پیشرفت‌های هسته‌ای جاری ایران» تحقق آن را غیرممکن خواهد کرد. تا مردم خود ما بیدار نشوند واتحاد پیدا نکن هیچ کس نمی تونه سر نوشت مملکت مارو عوض کنه مردم باید خود سر نوشت خود رو بسازند با اتحاد وهم بستگی من_هم_به_قابلمه های_ خالی_ می پیوندماعتراضات_مردمی قیام _مردمی_اصفهاننه_میبخشیم_نه_فراموش_میکنیم همبستگی _ملی_مردمینه_به_جمهوری_اسل
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمله دسته‌جمعی و مسلحانه شکارچیان غیرمجاز به محیط بانان در میانکاله
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حمله مسلحانه ده‌ها شکارچی به محیط‌‌‌بانان در میانکاله🔺حمله مسلحانه ده‌ها شکارچی به محیط‌‌‌ بانان در میانکاله ▪️رئیس پناهگاه حیات وحش میانکاله در ادامه افزود که «شکارچیان با هماهنگی از طریق فضای مجازی به صورت سازماندهی‌شده دست به این اقدامات مخرب می‌زنند.» ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واشینگتن با محکومیت حمله حوثی‌ها به فرودگاه «ابها» بر تقویت توان دفاعی ریاض تاکید کردوزارت خارجه آمریکا، حمله شبه‌نظامیان حوثی به فرودگاه بین‌المللی «ابها» در سعودی که به زخمی‌شدن 12 نفر از پرسنل و مسافران منجر شد را محکوم کرد.وزارت خارجه مسلمانا هی تو سر همدیگه میزنن آمریکا هم به هر بهانه سلاح میفروشه نفت میگیره
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا حمله حوثی‌های یمن به فرودگاه ابها در عربستان سعودی را محکوم کردسخنگوی وزارت خارجه آمریکا حمله اخیر شورشیان حوثی مورد حمایت حکومت ایران به عربستان سعودی را محکوم کرد و گفت، همانطور که رئیس جمهوری آمریکا در گفت‌وگو با پادشاه سعودی تاکید کرد، ما متعهدیم به عربستان برای دفاع از خودش کمک کنیم. ند پرایس با صدور بیانیه‌ای که روز پنجشنبه ۲۱ بهمن منتشر شد گفت:... آمریکا باید هم از تروریست های هم پیمان خود دفاع کند مرحبا و آفرین به غیور مردان یمنی که با دستان خالی عربستان چلغوز تا دندان مسلح شده توسط آمریکا و اسرائیل و اروپا را سر جایش نشانده است زنده باد ایران عزیز. زنده باد جمهوری اسلامی ایران. ۲۲بهمن ماه روز پیروزی انقلاب اسلامی و خفت و شکست استکبار جهانی مبارک باد خسته نباشید... کمر درد نگیره هی بیانیه و محکوم میکنیم و .... !!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »