بلینکن: تا تفنگ روسیه بر سر اوکراین است مذاکرات پیشرفتی نخواهد داشت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بلینکن: تا تفنگ روسیه بر سر اوکراین است مذاکرات هیچ پیشرفتی نخواهد داشت

دیپلمات‌های ارشد دو کشور ایالات متحده و آلمان روز چهارشنبه بار دیگر هشدار دادند که پیامدهای حمله احتمالی روسیه به اوکراین، برای مسکو بسیار سنگین خواهد بود.

او افزود که روسیه آگاه است که اروپا و ایالات متحده برای تحمیل «پیامدهای سنگین» به روسیه در صورت تهاجم، دارای «موضع مشترک» هستند؛ با این وجود مشخص نکرد که آلمان برای تحریم روسیه چه اقدامی انجام خواهد داد.دیدار دو جانبه وزرای خارجه آلمان و آمریکا در آستانه گفتگوی غرب با مقامات روسیه هفته آینده در اروپا انجام شد؛ واشنگتن که از تقویت قدرت نظامی روسیه در امتداد مرزهای اوکراین نگران شده، متحدان اروپایی را برای تهدید روسیه به تحریم‌های بیشتر گرد هم آورده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خب تا تفنگ امریکا بر سر ایرانم هست همین اراجیف را تفت بدین دیگه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بندر لاذقیه نمونه‌ای از تضاد منافع ایران و روسیه در سوریهسوسن مهنا: بمباران بندر لاذقیه که شریان حیاتی اقتصاد رژیم اسد است، اختلافات ایران و روسیه را عمیق‌تر کرد زیرا ایران واقف است که حمله به مواضع ایران در سوریه، از چراغ سبز روسیه برخوردار است و رژیم اسد، موضع مشخصی ندارد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کاهش صادرات گاز روسیه؛ بهای گاز در اروپا ۳۰ درصد افزایش یافتبرخی از اعضای پارلمان اروپا روسیه را که حدود ۴۰ درصد از گاز وارداتی اروپا را تامین می‌کند به سوءاستفاده از صادرات گاز به عنوان یک عامل فشار متهم کرده‌اند. اگر اروپا از آمریکا نمیترسد، بیاید با ایران قرارداد خرید گاز منعقد کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

فرانسه از کشورهای اروپایی خواست برای مذاکرات امنیتی با روسیه متحد‌ باشندروسیه پیش‌تر و در پی بالا گرفتن بحران در مرزهای این کشور با اوکراین اعلام کرده بود که قرار است بسته‌‌ای امنیتی را به سران کشورهای اروپایی پیشنهاد کند که خواهان بازدارنگی گسترش ناتو به سمت شرق خواهد بود. فراموش نکن، با توزیع صحیح و راست اطلاعات، از سوی ما یاری دریافت می‌کنید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بورل در خط مرزی شرق اوکراین: تجاوز روسیه عواقب عظیمی خواهد داشتآقای بورل در جریان سفر روزه خود ابتدا در خط مرزی شرق اوکراین حاضر شد، جایی که جدایی‌طلبان مورد حمایت روسیه با نیروهای دولتی اوکراین در جنگی تقریبا هشت ساله هستند؛ جنگی که تا کنون بیش از ۱۳ هزار و ۲۰۰ کشته بر جای گذاشته است. ولی از تجاوز امریکا استقبال میشود
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله روسیه به ایستگاه توزیع آب در ادلبحمله روسیه به ایستگاه توزیع آب در ادلب بیش از 300 هزار غیرنظامی را بدون آب گذاشت. - خبرگزاری آناتولی نیروهای روسی و پیمانکارنش درهرجای کره خاکی باید کشته بشن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شورش و اعلام وضعیت اضطراری در قزاقستان؛ رئیس جمهوری از روسیه کمک خواستنقطه آغاز اعتراضات روز یکشنبه پس از اعلام افزایش قیمت گاز مایع طبیعی، ال‌ان‌جی در شهر «ژانائوزن» واقع در منطقه‌ای سرشار از منابع طبیعی در غرب کشور آغاز شد و سپس به شهر بزرگ دیگر منطقه یعنی آق‌داغ در ساحل دریای خزر گسترش یافت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »