بلینکن: سپاه گروه تروریستی است

17/01/1401 11:05:00 ب.ظ

وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد سپاه پاسداران ایران، یک گروه تروریستی محسوب می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد سپاه پاسداران ایران، یک گروه تروریستی محسوب می‌شود. - خبرگزاری آناتولی 06.04.

2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا در بروکسل در گفت‌وگو با ان‌بی‌سی در پاسخ به این سوال که «آیا سپاه پاسداران ایران، یک گروه تروریستی محسوب می‌شود؟» گفت: بله، درست است.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا سپاه پاسداران همچنان قرار است گروه تروریستی باقی بماند؟» عنوان کرد: من وارد این جزئیات که در کجای مذاکرات قرار داریم، نمی‌شوم. تنها می‌گویم که من چندان به حصول نتیجه در مذاکرات خوش‌بین نیستم؛ با وجود تمام تلاش‌هایی که برای این مذاکرات انجام گرفته و با وجود این حقیقت که امنیت ما با وجود این توافق در وضعیت بهتری قرار خواهد گرفت، ما به نقطه توافق نرسیده‌ایم. ما باید ببینیم که آیا می‌توانیم به آن (توافق) برسیم یا نه.

بلینکن افزود: زمان به شدت کوتاه شده است. این همان چیزی است که عصر امروز و همچنین فردا درخصوص آن با شرکای اروپایی‌مان صحبت خواهیم کرد. ما هماهنگی نزدیکی با اتحادیه اروپا، فرانسه، آلمان و انگلیس داشته‌ایم. headtopics.com

آمریکا که کشور تروریست هاست ترکیه هم که حامی تروریست هاست

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

«وانکا»، من و «آنتوان چخوف»| علی اصغر شیرزادی

هر وقت به هر دلیل و علت دچار خستگی ذهنی می‌شوم یکی دو داستان «آنتوان چخوف» را می‌خوانم. با هر بازخوانی می‌بینم که چراغی کوچک در داستان او روشن می‌شود و معنایی تازه سر بر می‌آورد. داستان کوتاه «وانکا» از مجموعه داستان‌های این نویسنده همیشه زنده را -شاید- برای دهمین بار در یکی از شب‌های ماه آخر پاییز گذشته خوانده‌ام. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اعضای کنگره: تحت هیچ شرایطی نباید نام سپاه از فهرست تروریسم حذف شوداعضای کنگره ایالات متحده تاکید کردند سیاست‌های نارکارآمد آمریکا در قبال ایران در سال‌های اخیر شرایط را به سوی پیشرفت فعالیت‌های این کشور برای ساخت سلاح

احسان اصولی؛ زمانی از نزدیکان علم‌الهدی بود، حالا مهره سوخته سپاه در ورزشهیات‌رئیسه کنونی فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان، برای عبور از بحران کنونی و توجیه فدراسیون جهانی فوتبال در موضوع حمله به زنان در مشهد، یک قربانی می‌خواهد و آن‌هم «احسان اصولی» است؛ ماشین امضایی که تاریخ انقضایش تمام شد. اطلاع_رسانی younesipour

بیانیه سازمان اطلاعات سپاه خراسان رضوی در خصوص حادثه امروز حرم رضویسازمان اطلاعات سپاه خراسان رضوی در خصوص حادثه امروز حرم رضوی بیانه‌ای منتشر کرد.

زنان افغان گردهمایی طالبان در بامیان را بر هم زدندشماری از زنان افغان در جریان یک گردهمایی سازماندهی‌شده از سوی گروه طالبان در بامیان، پلاکاردهای متعلق به این گروه را پاره کردند.

بیانیه سازمان اطلاعات سپاه خراسان رضوی در خصوص حادثه امروز حرم رضویسازمان اطلاعات سپاه خراسان رضوی در خصوص حادثه امروز حرم رضوی بیانه‌ای منتشر کرد.

بلینکن: به حصول توافق در وین خوش‌بین نیستماظهارات خصمانه وزیر خارجه آمریکا: *به حصول توافق در وین خوش‌بین نیستم *با وجود تمام تلاش‌هایی که برای این مذاکرات انجام گرفته ما به نقطه توافق نرسیده‌ایم *زمان به شدت کوتاه شده است *سپاه پاسداران یک گروه تروریستی است خر خودتی‌ ایسنا،خبرگزار دولت انقلابی،شرکت مخابرات ،نسبت به افزایش قیمت بسته های ADSL اقدام کرده است. در این تغییرات میزان حجم مصرفی کاهش اما مبلغ افزایش داشته است. این در صورتی است که نه تنها میزان کیفیت سرویس بهبود نیافته بلکه در مواقعی کاهش نیز داشته است. پیگیری و اطلاع رسانی با شما؟