بلیت ۵۰۰ هزار تومانی در جایگاه VIP/ شروع تشویق و کری‌خوانی در آزادی+ فیلم و عکس

26/12/1400 03:54:00 ب.ظ

بلیت ۵۴۵ هزار تومانی در جایگاه VIP در داربی پایتخت در جایگاه ویژه تعدادی تماشاگر حضور پیدا کرده‌اند که طبق اطلاعات به دست آمده بلیت این جایگاه با مالیات بر ارزش افزوده، مبلغی حدود ۵۴۵ هزار تومان شده است.

در فاصله ۳ ساعت مانده به آغاز دیدار استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر، هواداران سرخابی‌ تشویق و کری‌خوانی‌های خود را در استادیوم آزادی آغاز کردند. در فاصله ۳ ساعت مانده به آغاز دیدار این دو تیم، وزش باد باعث به حرکت درآمدن پرچم‌های استادیوم و...

در فاصله ۳ ساعت مانده به آغاز دیدار این دو تیم، وزش باد باعث به حرکت درآمدن پرچم‌های استادیوم و هواداران سرخابی شد و حتی برخی از تابلوهای تبلیغات محیطی استادیوم را واژگون کرد. پس از این اتفاق، عوامل اجرایی استادیوم آزادی با حضور در زمین مسابقه این مشکل را برطرف کردند.

با فرا رسیدن ایام شعبانیه، در محوطه بیرون از استادیوم، مولودی‌ها و مداحی‌های مختلفی پخش شد. همچنین به مناسبت این ایام، ایستگاه صلواتی برپا شده است و چای و شیرینی توزیع می‌شود. حدود ۷ هزار تماشاگر به استادیوم آزادی آمده‌اند تا داربی ۹۸ را از نزدیک تماشا کنند. تماشاگران همچنان از درب‌های شرقی و غربی و از طریق گیت‌های مربوطه در حال ورود به استادیوم هستند. در ساعات اولیه باز شدن درب‌های استادیوم، جمعیت زیادی در گیت‌ها وجود داشت اما در حال حاضر جمعیت کمتری وجود دارد.

حدود ۱۰۰ نفر هوادار به ورزشگاه آزادی آمده‌ بودند اما به علت نداشتن بلیت، از حضورشان ممانعت شد و در حال حاضر در بیرون از استادیوم ایستاده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مدفون شدن دست‌کم ۱۵ خانه در خاک در پی ریزش دامنه کوه در پروپس از این حادثه ساکنان تلاش کردند تا با تخریب دیوارهای چندین خانه، افراد گرفتار شده را نجات دهند.

دربی تهران در ورزشگاه ۲۰ هزار مردی آزادی؛ حساسیت تا زمان سوت آغاز

گزارش اطلاعاتی آمریکا: 7 هزار سرباز روسی در اوکراین کشته شدندبا گذشت بیش از 20 روز از حمله نظامی روسیه به اوکراین، برآوردهای منابع اطلاعاتی آمریکا، از خسارت‌های سنگین انسانی و تجهیزاتی روس‌ها در این عملیات خبر

رسانه‌های اسرائیلی: در حمله پهپادی به مقری در کرمانشاه «صدها پهپاد» ایران نابود شدرسانه‌های اسرائیلی می‌گویند در حمله پهپادی دی‌ماه گذشته که به یکی از تأسیسات نظامی حساس ایران در استان کرمانشاه انجام شده، «صدها پهپاد ایران نابود شده است.» پدر سگا کل زیرزمین کرمانشاه رو کردن موشک و پهپاد ولی حاضر نیستن یه لوله آب برای مردم تعمیر کنن. دروغ_را_آنقدر_بزرگ_بنویس_تا_موجب_خنده_شود👺👺👺🤣 این از اقتدار سپاه است! فقط به هواپیمای مسافری موشک میزنید؟ از پهباد هاتون حفاظت کنید یا از کشور های دیگر نگهبان استخدام کنید.

تداوم بارش باران در برخی استان‌ها/ خیزش گرد و خاک در شرق، مرکز و جنوب کشورتداوم بارش باران در برخی استان‌ها رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از وقوع رگبار باران و رعد و برق در برخی نقاط کشور و وزش باد شدید در جنوب، مرکز و شرق کشور و خیزش گرد و غبار و کاهش هفت درجه‌ای دما خبر داد.

بازار خودرو ایران در انتظار واردات و در آستانه مالیات بر خودروهای لوکسقرار است واردات خودرو به ایران در سال آینده، بعد از چند سال محدودیت، از سر گرفته شود و هم‌زمان دولت به‌دنبال اِعمال مالیات سنگین روی خودروهای لوکس است. به به بالاخره قراره واردات آزاد شه. خدا کنه از شر این خودروهای داخلی راحت شیم. بالاخره واردات آزاد میشود یا نه؟شورای نگهبان که مخالفت کرده بود! Heavy taxes, more corruption?