بلوچستان؛ مردم برای خرید نان باید 'پارتی' داشته باشند | DW | 29.01.2022

09/11/1400 10:30:00 ب.ظ

نماینده ایرانشهر و سرباز در مجلس ایران با اشاره به افزایش قیمت نان به ١٠ هزار تومان و ایجاد صف‌های طولانی گفته است کە در ایرانشهر مردم باید پارتی داشته باشند تا بتوانند نان از نانوایی خریداری کنند

نماینده ایرانشهر و سرباز در مجلس ایران با اشاره به افزایش قیمت نان به ١٠ هزار تومان و ایجاد صف‌های طولانی گفته است کە در ایرانشهر مردم باید پارتی داشته باشند تا بتوانند نان از نانوایی خریداری کنند. درخشان با اشاره به وضعیت زیرساخت‌های"بد" استان سیستان و بلوچستان گفته کە جاده‌های اصلی این منطقه...

درخشان با اشاره به وضعیت زیرساخت‌های"بد" استان سیستان و بلوچستان گفته کە جاده‌های اصلی این منطقه جزو غیر استانداردترین جاده‌های کشور هستند و جاده‌های روستایی به خاطر سیل از بین رفتەاند. به گفتە این نماینده مجلس علت اصلی گرانی نان سهل‌انگاری مقام‌های محلی است.

ویدیوهای منتشر شدە در شبکه‌های اجتماعی حاکی از صف‌های طولانی در نانوایی‌های ایرانشهر است. در بعضی از این ویدیوها عبدالناصر درخشان دیده می‌شود کە به سراغ نانوایی‌ها می‌رود و مردم از انتظار در صف‌ها و افزایش قیمت نان شکایت دارند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تک تک شهروندان باید سهم خود را در کاهش آلودگی هوا ایفا کنند/ ورود قوه قضاییه به ماجرای تصادف بهبهاندادستان کل کشور با بیان اینکه مردم حق دارند هوای پاک داشته باشند، گفت: شهرداری‌ها، دستگاه‌های مختلف، تولیدکنندگان صنایع، تولید کنندگان خودرو همه در پیشگیری از آلودگی هوا وظیفه دارند.

۱۰سناتور‌ آمریکا خواهان سختگیری بیشتر در تحریم‌‌های نفتی ایران شدند | DW | 29.01.2022گروهی از سناتورهای آمریکایی در نامه‌ای به بایدن از او خواستند تحریم‌ها علیه ناوگان رو به رشد نفتکش‌های ایران و افزایش صادارات این کشور را جدی‌تر اجرا کند. آنها گفته‌اند رونق فروش نفت ایران 'خزانه رژیم' را پر کرده است.

بایدن شمار محدودی از سربازان آمریکایی را به شرق اروپا می‌فرستد | DW | 29.01.2022جو بایدن از اعزام شمار محدودی از سربازان آمریکایی به شرق اروپا هم‌زمان با تقویت حضور ناتو در این منطقه خبر داده است. در عین حال وزیر دفاع آمریکا گفته است درگیری اجتناب ناپذیر نیست و هنوز فرصتی برای دیپلماسی وجود دارد.

مسئولان بهداری زندان تهران بزرگ زندانیان اعتصابی را کتک زدند | DW | 29.01.2022پس از مراجعه تعدادی از زندانیان اعتصابی در زندان تهران بزرگ به بهداری زندان و توهین پزشک بهداری به آنها، یک مجادله لفظی میان مسئولان بهداری و این زندانیان درگرفت. ماموران و کادر درمانی این زندانیان را به شدت کتک زدند. اقتدار نظامشون همینه ! زورشون به زندانی و ضعیفترین اقشار جامعه میرسه ، وقتی به خدمت ارباب پوتین میرند ، اونجا دیگه خبری از اقتدار نیست، ضعف است و زبونی همین؟

عکس روز: بتاب ای آفتاب صبح امید | DW | 29.01.2022بتاب ای آفتاب صبح امید اینجا در افق مونیخ، برآمدن خورشید منظره‌ای رویایی آفریده است. یک صحنه کمیاب در ژانویه‌ای که خورشید کمتر دیده می‌شود و آسمان عموما سربی است. رفته رفته اما شب‌ها کوتاه ‌می‌شوند و صبح‌ها صدای پرندگان به گوش می‌رسد. عکس روز:

ده باور درست و غلط درباره سرماخوردگی | DW | 29.01.2022در مورد سرماخوردگی، علل ابتلا به آن و راه‌های مقابله با این بیماری باورهای گوناگونی رایج است که برخی درست و برخی نادرست‌اند. بسیاری از ما از کودکی با این باورها بزرگ شده‌ایم. گزارش تصویری: