بلومبرگ: سفر وزیر نفت ایران به ونزوئلا برای انعقاد چند قرارداد | DW | 02.05.2022

12/02/1401 07:30:00 ب.ظ

خبرگزاری بلومبرگ به نقل از منابع مطلع می‌گوید، جواد اوجی، وزیر نفت ایران در رأس یک هیأت راهی ونزوئلا شده تا از تأسیسات نفتی این کشور بازدید و چندین قرارداد در حوزه انرژی امضا کند. این سفر از پیش اعلام نشده بود.

خبرگزاری بلومبرگ به نقل از منابع مطلع می‌گوید، جواد اوجی، وزیر نفت ایران در رأس یک هیأت راهی ونزوئلا شده تا از تأسیسات نفتی این کشور بازدید و چندین قرارداد در حوزه انرژی امضا کند. این سفر از پیش اعلام نشده بود. به گزارش خبرگزاری بلومبرگ جواد اوجی، وزیر نفت جمهوری اسلامی روز شنبه ۳۰ آوریل (۱۰ اردیبهشت) در رأس یک هیأت بیش از ده نفره راهی ونزوئلا شده است.

منابع مطلع که نمی‌خواسته‌اند نام‌شان فاش شود، به بلومبرگ گفته‌اند که اوجی و هیأت او به همراه استروبال چاوز، رئیس شرکت نفت ونزوئلا، از مجتمع پایشگاهی پالاگوانا واقع در غرب ونزوئلا بازدید کرده‌اند.

به کانال تلگرام دویچه وله فارسی بپیوندید این منابع مطلع می‌افزایند انتظار می‌رود که روز دوشنبه دوم مه (۱۲ اردیبهشت) میان نمایندگان دو کشور چندین قرارداد همکاری در حوزه انرژی به امضا برسد. بلومبرگ می‌نویسد که وزارت نفت ونزوئلا و شرکت نفتی دولتی PSDVSA به پرسش این خبرگزاری در مورد سفر وزیر نفت ایران پاسخ نداده‌اند.

دو کشور ایران و ونزوئلا تحت تحریم‌های آمریکا قرار دارند و ایالات متحده از هیچ یک از این کشورها نفت وارد نمی‌کند. اما نیکلاس مادورو، رئیس‌جمهوری ونزوئلا در ماه مارس ملاقاتی با چند مقام عالی‌رتبه آمریکا داشته است. این ملاقات به گمانه‌زنی‌هایی در کاراکاس دامن زد، مبنی بر این‌که آمریکا قصد دارد در پی تهاجم نظامی روسیه به اوکراین، تحریم ذخایر نفتی ونزوئلا را لغو کند. headtopics.com

یادش بخیر.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

جزئیات رسانه‌های اسرائیل از «بازجویی موساد» از یک «مامور» نیروی قدس در ایرانبر اساس گزارش رسانه‌های اسرائیل، «بازجویی» از «منصور رسولی» در خاک ایران، رویدادی بوده که حدود پنج ماه پیش انجام شده است اما اکنون برملا می‌شود. همه گل واژه یکی به این اسرائیلی های احمق بگه آخه جلبک‌ها نیروی سپاه قدس شیش تیغه میکنه؟ ایندفعه خواستین سناریو بنویسید به ریزه کاری ها بیشتر دقت کنید که یکم باور پذیر تر باشه همه که مثل شما و آمریکای ها احمق نیستن با یه صوت چند ثانیه ای خر بشن.

توقف دوباره تخلیه غیرنظامیان از ماریوپل؛ بیش از سه هزار اوکراینی در جنگ کشته شده‌اندایرینا وروشچوک معاون رئیس‌جمهوری اوکراین وضعیت ماریوپل را یک «فاجعه انسانی» خوانده است.

استفاده ۴۹ درصدی از ماسک در کشور/ مدارس در قعر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعیاستفاده ۴۹ درصدی از ماسک در کشور در هفته ۱۱۴ همه‌گیری کرونا، باوجود ادامه روند کاهشی بیماری، اما همچنان بر لزوم رعایت پروتکل‌ها تاکید می‌شود. این درحالی است که میانگین استفاده از ماسک بعنوان یکی از مهم‌ترین پروتکل‌های ضدکرونایی بالغ بر ۴۹.۴۳ درصد بوده است هنوز موبایل میزنن روو کمر؟

خبرگزاری بلومبرگ از سفر وزیر نفت ایران به ونزوئلا برای امضای چند قرارداد خبر دادخبرگزاری بلومبرگ از سفر وزیر نفت ایران به ونزوئلا برای امضای چند قرارداد و بازدید از تاسیسات نفتی آن کشور خبر داد. بنابر این گزارش، جواد اوجی روز ۱۰ اردیبهشت در راس هیاتی...

بلومبرگ: ایران و ونزوئلا چندین قرارداد در حوزه انرژی امضا می‌کنندبلومبرگ: ایران و ونزوئلا چندین قرارداد در حوزه انرژی امضا می‌کنند شبکه بلومبرگ گزارش داد که وزیر نفت ایران برای امضای قراردادهایی در حوزه انرژی و بازدید از تاسیسات نفتی ونزوئلا به این کشور سفر کرده است.

بیانیه زندانیان سابق و مسیحیان فارسی‌زبان محروم از کار در اعتراض به نقض حق اشتغالهمزمان با روز کارگر شماری از مسیحیان فارسی‌زبان محروم از کار و زندانیان سابق مسیحی با انتشار بیانیه‌ای به نقض حق کار خود اعتراض کرده و خواهان احقاق این حق شهروندی شدند. این بیانیه به همت پویش کحما«کلیسا حق مسیحیان است»تهیه شده است. نوکیشان_مسیحی تبعیض