بلومبرگ: ارزش ریال ایران با وجود تحریم‌های آمریکا 30 درصد بالا رفت- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

19/07/2019 02:35:00 ب.ظ

بلومبرگ طی گزارشی با اشاره به رشد 30 درصدی ارزش ریال ایران طی دو ماه گذشته نوشت: ترامپ در ژانویه به کابینه اش گفت به لطف ما ارز ایران اکنون تحت محاصره قرار دارد. ولی ارزش ریال علی رغم تحریم های آمریکا بالا رفته است.

ریال, تحریم‌های_آمریکا

«بلومبرگ: ارزش ریال ایران با وجود تحریم‌های_آمریکا ۳۰ درصد بالا رفت» به گفته استیو هانک، یک استاد اقتصاد دانشگاه جان هاپکینز دربالتیمور، بهبود پذیری ریال نشان می دهد ریال ایران با اجرای محدودیت های واردات و حفظ ارز خارجی سرپا ایستاده است

بلومبرگ طی گزارشی با اشاره به رشد 30 درصدی ارزش ریال ایران طی دو ماه گذشته نوشت: ترامپ در ژانویه به کابینه اش گفت به لطف ما ارز ایران اکنون تحت محاصره قرار دارد. ولی ارزش ریال علی رغم تحریم های آمریکا بالا رفته است.

، بلومبرگ طی گزارشی نوشت: اگر یک ارز وجود داشته باشد که انتظار تقویتش را نداشته باشیم آن ارز، ریال ایران است ولی واقعیت این است که ارزش ریال در بازارهای موازی جهان بالا می‌رود و این هفته 8 درصد و طی دو ماه گذشته 30 درصد در برابر دلار گران تر شده است. دولت دونالد ترامپ تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران را سخت‌تر کرده و جلوی صادرات نفت این کشور را گرفته است. نفت نیروی حیاتی اقتصاد ایران است. ترامپ که مدام از موفقیت این تحریم ها صحبت می کند، ماه گذشته پس از سرنگونی یکی از پهپاد هایش در نزدیکی خلیج فارس توسط ایران تحریم ها را سخت‌تر کرد. وی در ژانویه به کابینه اش گفت:« به لطف ما ارز ایران اکنون تحت محاصره قرار دارد».

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

اوضاع آرام بازار سنندج/ ‌مغازه‌ها باز و کسبه به فعالیت روزانه مشغول هستند + فیلم- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

گزارش بلومبرگ از افزایش ارزش ریال ایران با وجود تحریم‌هابلومبرگ در گزارشی به بالا رفتن ارزش ریال ایران پرداخت.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| نیروی انتظامی: کشف حجاب در خودرو جرم محسوب می‌شود

گزارش بلومبرگ از افزایش ارزش ریال ایران با وجود تحریم‌هابلومبرگ در گزارشی به بالا رفتن ارزش ریال ایران پرداخت.

نسخه وزیر راه برای ارزان شدن مسکن؛ نخرید تا حباب بترکد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim«نسخه وزیر راه برای ارزان شدن مسکن؛ نخرید تا حباب بترکد» وزیر راه و شهرسازی: معاملات مسکن رو به کاهش است و خریدار در این بخش وجود ندارد فروشنده در بازار مسکن زیاد شده و این مسئله باعث افت قیمت خواهد شد قیمت_مسکن

بانک مرکزی: بازار متشکل ارزی از روز شنبه راه‌اندازی نمی‌شود- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim«بانک مرکزی: بازار متشکل ارزی از روز شنبه راه‌اندازی نمی‌شود» بانک مرکزی راه اندازی بازار متشکل ارزی با نرخ ارز از پیش تعیین شده از ۲۹ تیر را تکذیب کرد

انتخاب دژپسند به عنوان رئیس شورای وزیران صندوق توسعه اوپک- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در چهلمین نشست اوفید به عنوان رئیس شورای وزیران صندوق توسعه اوپک انتخاب شد.

خبرگزاری تسنیم ، بلومبرگ طی گزارشی نوشت: اگر یک ارز وجود داشته باشد که انتظار تقویتش را نداشته باشیم آن ارز، ریال ایران است ولی واقعیت این است که ارزش ریال در بازارهای موازی جهان بالا می‌رود و این هفته 8 درصد و طی دو ماه گذشته 30 درصد در برابر دلار گران تر شده است.به گزارش ایلنا به نقل از بلومبرگ، ارزش ریال در بازارهای جهان بالا می‌رود و این هفته ۸ درصد و طی دو ماه گذشته ۳۰ درصد رشد داشته است.به دوستی ایمیل کنید افزایش فقر در نبرد تورم و یارانه نقدی نتایج بررسی‌های بانک مرکزی نشان می‌دهد که پرداخت یارانه نقدی به خانوارهای ایرانی از سال ۸۹ تاکنون، فقط در دو سال نخست باعث کاهش فقر و بهبود ضریب جینی شده ولی در ادامه اثر گذاری این سیاست به‌ سرعت کاهش یافته به ‌طوری که سهم یارانه نقدی از سبد هزینه‌ای خانوارهای کم‌ درآمد به ‌شدت کاهش یافته و نه‌ تنها اثرات مثبت هدفمندی بر کاهش ضریب فقر در جامعه ناپدید شده بلکه بدون احتساب یارانه نقدی، وضعیت فقر در سال ۹۵ نسبت به آغاز اجرای طرح هدفمندی بدتر نیز شده است.به گزارش ایلنا به نقل از بلومبرگ، ارزش ریال در بازارهای جهان بالا می‌رود و این هفته ۸ درصد و طی دو ماه گذشته ۳۰ درصد رشد داشته است.

 دولت دونالد ترامپ تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران را سخت‌تر کرده و جلوی صادرات نفت این کشور را گرفته است. نفت نیروی حیاتی اقتصاد ایران است. ترامپ چندی پیش مدعی شد که ارزش ریال ایران در شرایط بدی است و در محاصره قرار گرفته است. ترامپ که مدام از موفقیت این تحریم ها صحبت می کند، ماه گذشته پس از سرنگونی یکی از پهپاد هایش در نزدیکی خلیج فارس توسط ایران تحریم ها را سخت‌تر کرد. منبع: روزنامه همشهری. وی در ژانویه به کابینه اش گفت:« به لطف ما ارز ایران اکنون تحت محاصره قرار دارد»..  ولی ارزش ریال علی رغم تحریم های آمریکا بالا رفته است.

 به گفته استیو هانک، یک استاد اقتصاد دانشگاه جان هاپکینز دربالتیمور، بهبود پذیری ریال نشان می دهد ریال ایران با اجرای محدودیت های واردات و حفظ ارز خارجی سرپا ایستاده است.  تغییراتی هم در سیستم ارزی ایران به وجود آمده است. بانک مرکزی ایران یک نرخ رسمی 42000 ریالی برای هر دلار را حفظ می کند ولی اخیرا تلاش کرده صادرکنندگان بیشتری از سامانه تجارت نیما استفاده کنند. این سامانه سال گذشته ایجاد شد و اجازه داده شد نرخ ارز در نیما در ماه های اخیر افزایش یابد تا شرکت‌های بیشتری تشویق شوند ارز خارجی خود را بفروشند.  این کار فشار بر ریال را در بازار موازی ارز پایین آورد.

این بازار مورد استفاده کسب و کارهای کوچک و اشخاص است. در این بازار در حال حاضر .