بلندپروازترین دختر ایران: هرچه رکورد بزنم باز هم راضی نیستم/ لایق حمایت هستم

26/06/1400 12:22:00 ب.ظ

بلندپروازترین دختر ایران: هرچه رکورد بزنم باز هم راضی نیستم، لایق حمایت هستم

بلندپروازترین دختر ایران: هرچه رکورد بزنم باز هم راضی نیستم، لایق حمایت هستم

مهسا میرزاطبیبی می‌گوید مسابقات مهمی پیش روی دوومیدانی است و با توجه به رکوردهایی که در مسابقات مختلف ثبت کرده است، از فدراسیون انتظار حمایت دارد.

مهسا میرزاطبیبی که رکوردار ماده پرش با نیزه زنان ایران است، روز گذشته (پنج‌شنبه) با پرشی به ارتفاع ۴.۰۳ متر رکورد ملی این ماده را یک سانتی متر ارتقا داد.  میرزاطبیبی در گفت‌وگو با ایسنا به برگزاری مرحله دوم لیگ اشاره و بیان کرد: روز گذشته جریان مسابقه طول کشید و این باعث شد که عملکرد مد نظرم را نداشته باشم اما با این وجود در آن گرما و فشار رکورد ملی را باز هم جابجا کردم.  

او افزود:رکورد بالای چهار متر در سطح آسیا ارزشمند است و دوباره توانستم این رکورد را ثبت کنم. امیدورام در مسابقات بعدی شرایط بهتر باشم و بتوانم رکوردهای بهتری ثبت کنم چون برنامه من یک سانت، یک سانت رکورد زدن نبود اما با توجه به شرایط بهترین رکوردی بود که می‌توانستم بگیرم.  

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

انتشار تصاویر عملیات‌های ضد تروریستی ارتش ترکیه در شمال عراق

وزارت دفاع ترکیه تصاویر مربوط به اجرای عملیات‌های ضد تروریستی ارتش کشور در شمال عراق را منتشر کرد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

امیرعبداللهیان: دولت جدید ایران به حمایت از مقاومت توجه و تاکید داردوزیر امور خارجه در دیدار با نماینده جنبش حزب‌الله لبنان: دولت جدید ایران به حمایت از مقاومت توجه و تاکید دارد مقاومت مردم لبنان در برابر دشمن صهیونیستی و تکفیری مایه عزت و سربلندی همه ملت‌های منطقه و آزادی‌خواهان است جمهوری شیطانی ایران هر چه گدا گشنه محتاج بدبخت بیچاره بی سواد مانند خودتان جمهوری شیطانی ایران هستید دور خودتان جمع کردید گدایان دیروز شدید شاهان امروز شاهان عمامه بسر ها وقتی خدای جهان حکومتی بشری رو بخواد دنیا و آخرت اش رو نابود کنه قدرت ثروت حرام می ده

حوزه باغبانی نیازمند حمایت، انتقال فناوری و ارتقا مکانیزاسیون استوزیر جهاد کشاورزی در نشست با روسای اتحادیه‌ها و تشکل‌های باغبانی: حوزه باغبانی نیازمند حمایت، انتقال فناوری و ارتقا مکانیزاسیون است.

مدیریت فضای مجازی ما در دست آمریکایی‌ها و صهیونیست‌هاست/ هدف طرح صیانت از فضای مجازی حمایت از پیام رسان‌های ایرانی استسخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکل‌گیری کمیسیون مشترک برای بررسی طرح صیانت از فضای مجازی، درباره واکنش‌ها به این طرح تصریح کرد که متاسفانه مدیریت فضای مجازی در اختیار ما نیست و در اختیار آمریکایی‌ها و صهیونیست‌هاست. مردم چقدر از پیام رسان داخلی حمایت کردن؟

ایران باز هم ثابت کرد که متحدی صادق و نیرومندی استایران باز هم ثابت کرد که متحدی صادق و نیرومندی است سخنگوی نُجَباء، ارسال سوخت از ایران به لبنان را شاهدی بر توان و صدق وعده جمهوری اسلامی دانست و آن را دستاوردی تازه برای ملت و مقاومت لبنان ارزیابی کرد. بله نیرومند بخاطر همین سوخت 4000 نفر تو ابان کشت که به شما رایگان بده قطعا متحدی نیرومندتر و بی‌شرفتر از خامنه‌ای پیدا نخواهید کرد شاشیدن به اتحادی که بخواد با تروریست ها بسته بشه

نتایج روز نخست لیگ دوومیدانی/ رکوردشکنی دختر پرنده ایرانروز نخست از دومین مرحله مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش زنان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

کرونا در ایران - وعده شکستن رکورد هفتگی واکسیناسیون؛ صدور مجوز برای چهار واکسن داخلیوزارت بهداشت ایران‏ از ۲۳ شهریور تا ۲۴ شهریور، ۱۹ هزار و ۷۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا را در کشور تأیید کرد. همچنین بر اساس این آمار، در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۵۲ بیمار دیگر جان خود را در اثر ابتلا به کرونا از دست دادند و مجموع جان باختگان کووید-۱۹ در ایران به ۱۱۵ هزار و ۶۱۹ نفر رسید. بسیاری از...

به گزارش ایسنا، دومین مرحله از مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش زنان طی روزهای ۲۴ و ۲۵ شهریور به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد و با معرفی نفرات برتر در ماده‌های مختلف به پایان رسید.به گزارش ایسنا، وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار با تبریک به ملت و دولت لبنان به مناسبت تشکیل دولت جدید در این کشور، ابراز امیدواری نمود، هرچه زودتر مشکلات مردم این کشور حل گردد و آمال و آرزوهای مردم لبنان تحقق یابد..مجید نصیرایی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص تشکیل کمیسیون مشترک طرح صیانت از فضای مجازی اظهار داشت: در ادامه بحث هایی که این طرح داشت و بعد از اینکه اصل ۸۵ بودن آن در مجلس رای آورد، بنا شد که از نظرات تخصصی کارشناسان و متخصصان نیز استفاده شود، به همین دلیل تصمیم گرفته شد که کمیسیون مشترکی شکل بگیرد که در آن همه افراد حاضر در کمیسیون‌های تخصصی و مرتبط در مجلس در آن حضور پیدا کنند و در قالب یک کمیسیون مشترک این طرح و این پیش نویس را بررسی و جمع بندی کنند.

  مهسا میرزاطبیبی که رکوردار ماده پرش با نیزه زنان ایران است، روز گذشته (پنج‌شنبه) با پرشی به ارتفاع ۴.۰۳ متر رکورد ملی این ماده را یک سانتی متر ارتقا داد. وزیر امور خارجه همچنین مقاومت عزتمندانه مردم لبنان در برابر دشمن صهیونیستی و تکفیری را مایه عزت و سربلندی همه ملت های منطقه و آزادیخواهان دانست .   میرزاطبیبی در گفت‌وگو با ایسنا به برگزاری مرحله دوم لیگ اشاره و بیان کرد: روز گذشته جریان مسابقه طول کشید و این باعث شد که عملکرد مد نظرم را نداشته باشم اما با این وجود در آن گرما و فشار رکورد ملی را باز هم جابجا کردم.   او افزود:رکورد بالای چهار متر در سطح آسیا ارزشمند است و دوباره توانستم این رکورد را ثبت کنم. «عبدالله صفی الدین» نماینده جنبش حزب الله لبنان در جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار انتخاب امیر عبداللهیان به عنوان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت. امیدورام در مسابقات بعدی شرایط بهتر باشم و بتوانم رکوردهای بهتری ثبت کنم چون برنامه من یک سانت، یک سانت رکورد زدن نبود اما با توجه به شرایط بهترین رکوردی بود که می‌توانستم بگیرم. عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: عملاً ما می‌خواستیم  به زبان خیلی ساده به همه مخاطبان ایرانی بگوییم که دیدید این اتفاق افتاد و گوگل به راحتی "روبیکا"، پیام رسان‌ها و پلتفرم‌های دیگر ایرانی را حذف کرد و هیچ کسی نیز نتوانست کاری کند؛ افرادی که در روبیکا و پلتفرم‌های دیگر فعالیت می‌کردند از چه کسی باید مطالبه و از چه کسی باید سوال کنند و باید به کجا مراجعه کنند؟ ما می‌خواستیم به زبان ساده بگویم که چنین اتفاقی نباید بیفتد.

  میرزاطبیبی در مورد تعداد شرکت‌کنندگان پرش با نیزه زنان گفت: تعداد شرکت کنندگان نسبت به دوره‌های قبل بیشتر شده است و جای خوشحالی دارد. عبدالله صفی الدین همچنین از جمهوری اسلامی ایران بواسطه فروش سوخت مورد نیاز مردم لبنان تشکر و قدر دانی نمود. از طرفی تقریبا همه شرکت کنندگان رکوردهای سه و بالای سه متر را ثبت کرده‌اند و این خیلی جای پیشرفت دارد. وقتی پرش با نیزه را شروع کردم اولین رکوردم  ۳. انتهای پیام.۱۰ متر بود وا این رکورد جابجا شد تا اکنون به بالای چهار متر رسیده است. پیشرفت دختران دیگر هم جای خوشحالی دارد و نشان می‌دهد که روزهای خوبی در انتظار پرش با نیزه زنان است.

او در مورد رکوردشکنی خود گفت: هر چه رکورد بزنم باز هم راضی نیستم و دوست دارم این عدد بیشتر باشد. بعد از مانع ۴.۰۳ متر ارتفاع را ۴.۱۰ متر گذاشتم که متاسفانه از آن عبور نکردم. همیشه تمام تلاشم را کرده‌ام و دوست دارم رکوردشکنی‌ها ادامه دار باشد.

هرچند یک سانتی متر هم خوب است و راضی هستم اما دوست دارم بیشتر از این باشد چون رکورد چهار متر و بالای آن در آسیا عدد خوبی است و شانس مدال دارد. رکورددار پرش با نیزه زنان ایران خواستار حمایت فدراسیون شد و گفت: دوومیدانی سال مهمی پیش رو دارد و تمام مسابقاتی که به دلیل کرونا به تعویق افتاده بود، برگزار می‌شوند. من هم برای تک تک این مسابقات برنامه دارم و حضور ارزشمند و کسب مدال مد نظرم است نه اینکه فقط شرکت کنم. هدفم بزرگتر از این حرف‌هاست. امیدوارم فدراسیون هم برایمان برنامه داشته باشد.

با توجه به رکوردهایی که این اواخر ثبت کرده‌ام، واقعا لایق این هستم که برنامه خوبی برایم داشته باشند. انتهای پیام .