بلندپروازترین دختر ایران: هرچه رکورد بزنم باز هم راضی نیستم/ لایق حمایت هستم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مهسا میرزاطبیبی می‌گوید مسابقات مهمی پیش روی دوومیدانی است و با توجه به رکوردهایی که در مسابقات مختلف ثبت کرده است، از فدراسیون انتظار حمایت دارد.

به گزارش ایسنا، دومین مرحله از مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش زنان طی روزهای ۲۴ و ۲۵ شهریور به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد و با معرفی نفرات برتر در ماده‌های مختلف به پایان رسید.

میرزاطبیبی در گفت‌وگو با ایسنا به برگزاری مرحله دوم لیگ اشاره و بیان کرد: روز گذشته جریان مسابقه طول کشید و این باعث شد که عملکرد مد نظرم را نداشته باشم اما با این وجود در آن گرما و فشار رکورد ملی را باز هم جابجا کردم. میرزاطبیبی در مورد تعداد شرکت‌کنندگان پرش با نیزه زنان گفت: تعداد شرکت کنندگان نسبت به دوره‌های قبل بیشتر شده است و جای خوشحالی دارد. از طرفی تقریبا همه شرکت کنندگان رکوردهای سه و بالای سه متر را ثبت کرده‌اند و این خیلی جای پیشرفت دارد. وقتی پرش با نیزه را شروع کردم اولین رکوردم ۳.۱۰ متر بود وا این رکورد جابجا شد تا اکنون به بالای چهار متر رسیده است. پیشرفت دختران دیگر هم جای خوشحالی دارد و نشان می‌دهد که روزهای خوبی در انتظار پرش با نیزه زنان است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امیرعبداللهیان: دولت جدید ایران به حمایت از مقاومت توجه و تاکید داردوزیر امور خارجه در دیدار با نماینده جنبش حزب‌الله لبنان: دولت جدید ایران به حمایت از مقاومت توجه و تاکید دارد مقاومت مردم لبنان در برابر دشمن صهیونیستی و تکفیری مایه عزت و سربلندی همه ملت‌های منطقه و آزادی‌خواهان است جمهوری شیطانی ایران هر چه گدا گشنه محتاج بدبخت بیچاره بی سواد مانند خودتان جمهوری شیطانی ایران هستید دور خودتان جمع کردید گدایان دیروز شدید شاهان امروز شاهان عمامه بسر ها وقتی خدای جهان حکومتی بشری رو بخواد دنیا و آخرت اش رو نابود کنه قدرت ثروت حرام می ده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حوزه باغبانی نیازمند حمایت، انتقال فناوری و ارتقا مکانیزاسیون استوزیر جهاد کشاورزی در نشست با روسای اتحادیه‌ها و تشکل‌های باغبانی: حوزه باغبانی نیازمند حمایت، انتقال فناوری و ارتقا مکانیزاسیون است.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

مدیریت فضای مجازی ما در دست آمریکایی‌ها و صهیونیست‌هاست/ هدف طرح صیانت از فضای مجازی حمایت از پیام رسان‌های ایرانی استسخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکل‌گیری کمیسیون مشترک برای بررسی طرح صیانت از فضای مجازی، درباره واکنش‌ها به این طرح تصریح کرد که متاسفانه مدیریت فضای مجازی در اختیار ما نیست و در اختیار آمریکایی‌ها و صهیونیست‌هاست. مردم چقدر از پیام رسان داخلی حمایت کردن؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایران باز هم ثابت کرد که متحدی صادق و نیرومندی استایران باز هم ثابت کرد که متحدی صادق و نیرومندی است سخنگوی نُجَباء، ارسال سوخت از ایران به لبنان را شاهدی بر توان و صدق وعده جمهوری اسلامی دانست و آن را دستاوردی تازه برای ملت و مقاومت لبنان ارزیابی کرد. بله نیرومند بخاطر همین سوخت 4000 نفر تو ابان کشت که به شما رایگان بده قطعا متحدی نیرومندتر و بی‌شرفتر از خامنه‌ای پیدا نخواهید کرد شاشیدن به اتحادی که بخواد با تروریست ها بسته بشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نتایج روز نخست لیگ دوومیدانی/ رکوردشکنی دختر پرنده ایرانروز نخست از دومین مرحله مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش زنان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران - وعده شکستن رکورد هفتگی واکسیناسیون؛ صدور مجوز برای چهار واکسن داخلیوزارت بهداشت ایران‏ از ۲۳ شهریور تا ۲۴ شهریور، ۱۹ هزار و ۷۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا را در کشور تأیید کرد. همچنین بر اساس این آمار، در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۵۲ بیمار دیگر جان خود را در اثر ابتلا به کرونا از دست دادند و مجموع جان باختگان کووید-۱۹ در ایران به ۱۱۵ هزار و ۶۱۹ نفر رسید. بسیاری از...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »