بلاتکلیفی فاطمه محمدی، از بازداشتی‌های زندان قرچک

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با گذشت ۱۷ روز از بازداشت فاطمه_محمدی (ماریا)، از بازداشتی‌های دی ۹۸، علی‌رغم صدور قرار کفالت و با وجود مراجعه کفیل این زندانی عقیدتی سابق همچنان در زندان قرچک (شهرری) به سر می‌برد. اخبار_ایران اعتراضات_دی‌‌۹۸

با گذشت ۱۷ روز از بازداشت فاطمه محمدی، از بازداشتی‌های دی ۹۸، علی‌رغم صدور قرار کفالت و با وجود مراجعه کفیل این زندانی عقیدتی سابق همچنان در زندان قرچک به سر می‌برد.

ماریا محمدی شب یکشنبه ۲۲ دی سال جاری و همزمان با اعتراضات سراسری دی‌ ۹۸، حوالی میدان آزادی تهران بازداشت شده است، هرچند نشانه‌ای وجود ندارد که او در جریان این اعتراضات بازداشت شده باشد و هنوز مشخص نیست ایشان را به چه اتهامی بازداشت کرده‌اند. در شرایط فعلی بنا بر خبری که از زندان قرچک رسیده است این نگرانی برای خانواده و دوستان خانم محمدی ایجاد شده است که ماریا محمدی به دلایل نامعلوم از بندی که هم‌اکنون در آن نگهداری می‌شود جابه‌جا شده و به یکی از بدترین بندهای زندان منتقل شود و وضعیت سلامتی‌اش به مراتب بدتر شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عزاداری شهادت حضرت فاطمه (س) در میدان فاطمیاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

قاسم شعله سعدی و آرش کیخسروی دو وکیل دادگستری در ایران تبرئه شدندقاسم شعله سعدی و آرش کیخسروی دو وکیل دادگستری در ایران تبرئه شدند قاسم شعله‌سعدی دلیل حضور خود در تجمع مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی را اعتراض به نظارت استصوابی اعلام کرده بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عزاداری شهادت حضرت فاطمه (س) در میدان فاطمیاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا هشدار عدم پرواز از آسمان ایران را لغو کرداتحادیه اروپا هشدار عدم پرواز از آسمان ایران را لغو کرد سازمان ایمنی هوانوردی اروپا روز چهارشنبه با انتشار بیانیه‌ای هشدار عدم پرواز بر فراز آسمان ایران را که بعد از حوادث یک ماه گذشته در ایران و عراق صادر کرده بود، لغو کرد. بايد بابت عبور از آسمان ما ازشون حق توحش گرفته بشه. علاوه بر اون، ماليات آلوده كردن هوا و توليد آلودگي صوتي
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آتش‌نشانان معترض در پاریس با پلیس درگیر شدندشامگاه سه‌شنبه و ساعاتی پس از درگیری‌های خشونت‌آمیز میان آتش‌نشانان و پلیس، دست‌کم یکی از سندیکاها از کارگران آتش‌نشان خواست تا اعتصاب را قطع کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بلاتکلیفی یارانه ۷۲ هزار تومانیواکنش وزیر کار به یارانه ۷۲ هزار تومانی: *این موضوع را از زبان خبرنگاران شنیدم! *پرداخت یارانه ۷۲ هزارتومانی در برنامه‌های دولت نبوده است *به نظر من برای ایجاد یک شرایط مطلوب باید از هرگونه تشویش در ذهن مردم جلوگیری کنیم نرینی عمو، اب قطعه! صفات جاعش هر وقت میبینمش یاد سگ توی تام و جری می افتم البته عذر میخوام که نوستالژی خیلیا رو خراب میکنم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »