بعضی احکام که دغدغه مردم است باید به اطلاع آنان برسد

رییس قوه قضاییه: بعضی احکام که دغدغه مردم است باید به اطلاع آنان برسد

7.11.2019

رییس قوه قضاییه: بعضی احکام که دغدغه مردم است باید به اطلاع آنان برسد

رئیس قوه قضاییه گفت: نیاز داریم با جامعه گفتگو کنیم و جامعه باید از نحوه اقدامات ما باخبر باشد و معتقدیم باید مسائل با مردم در میان گذاشته شود و بویژه بعضی احکام که دغدغه مردم است، به اطلاع آنان برسد.

رئیسی با تاکید براینکه اطاله دادرسی قابل حل است گفت: ما در خصوص علل اطاله دادرسی، ده‌ها علت درون‌سازمانی و برون‌سازمانی را احصاء کرده‌ایم و معتقدیم قابل حل است، منتها گاهی می‌بینیم به عنوان مثال یک تصمیم نادرست اقتصادی، موجب می‌شود دادگستری با انبوهی از پرونده چک برگشتی مواجه شود. بسیاری از پرونده‌ها محصول این تصمیمات و از طرفی نوسانات اقتصادی است.

وی افزود: ما نیاز داریم با جامعه گفتگو کنیم و جامعه باید از نحوه اقدامات ما باخبر باشد و معتقدیم باید مسائل با مردم در میان گذاشته شود و بویژه بعضی احکام که دغدغه مردم است، به اطلاع آنان برسد.

رئیس قوه قضاییه در جمع فرهیختگان و فعالان فرهنگی‌اجتماعی به موضوع حقوق بشر نیز اشاره کرد.

وی تاکید کرد: ما باید تلاش کنیم جایگاه حقوق بشری جمهوری اسلامی به سمع و نظر افکار عمومی دنیا برسد و معتقدیم حرف حق جای خود را در عالم باز خواهد کرد.

ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا

مثل اعدام مفسدین اقتصادی در کابینه دولت مرتکه روانی دغدغه ما که رفتن این فرقه تبهکاره . تنها دغدغه مردم ایران خلاصی از دست آخوندان است و تا آن را به انجام نرسانند از پای نخواهند نشست. دقیقا حرف دل ما را زدید ؛لطفا اول بفرمایید حکم ب ز چه موقع اجرا میشود؟ کیشی دی یعنی مرده ایشون دولت باید کارشناس حرفه داشته باشد نه احساساتی مذهبی

چشم پوشی می کنید از فساد روحانیت و رو راست نیستید و زیاد چرندیات قدس و کربلا و خامنه ای را تکرار می کنید خطرناک است پوشش و حجاب امروز ۱۶/۰۸/۱۳۹۸ من و مادر و خواهرم را می‌پسندی حرام زاده‌ی غاصب؟.

گالری‌دار باید دارای درک هنری باشد/ بیشتر گالری‌ها در نهایت تعطیل می‌شوندلی‌لی گلستان معتقد است: برخی فکر می‌کنند در گالری‌داری پول وجود دارد و درصدد تاسیس گالری بر می‌آیند. اما بعد متوجه می‌شوند چنین خبرهایی نیست و مجبور می‌شوند گالری را ببندند. درواقع بیشتر گالری‌ها نیز در نهایت تعطیل می‌شوند.

واقعیت‌ها چیزهایی نیستند که رسانه‌ها القا می‌کنند/ ایرانی‌ها شادترین مردم جهان هستند/ تجارت بادام هندی باید در اختیار تاجران ایرانی باشد نه هندی‌هاساخو آدم می‌گوید: خونگرمی و مهمان‌نوازی ایرانی‌ها قطعا یکی از مهمترین جاذبه‌های گردشگری ایران برای جذب گردشگران ساحل عاج است. ایرانی‌ها شادترین مردم جهان هستند هرچند محدودیت‌هایی وجود دارد با این‌حال آنها شادی‌های خود را دارند. اینم خودش هنریه که رسانه های داخلی وابسته دارن گشتن تو سوراخ سمبه های دنیا و گیر آوردن چارتا مشنگ که اونجور که نظام دوس داره از 'ما چقدر خوبیم' تعریف کنه دانشجو و فعال تجاری؟!! بنظرم داریم به راکفلر آینده ساحل عاج نگاه میکنیم! خودمونو جر بدیم یا زوده اقای مولف؟

مایک پمپئو: مردم عراق و لبنان فهمیده‌اند که مهمترین صادرات جمهوری اسلامی به کشورشان فساد استوزیر خارجه آمریکا با اشاره به اعتراضات ضددولتی در لبنان و عراق گفت که مردم لبنان به این موضوع رسیده‌اند که مهمترین صادرات رژیم ایران به کشورشان، فساد است. مایک پمپئو سه شنبه شب ۱۴ آبان به وقت واشنگت عصاره عسلام نااااب محمدیست. 👈🏽💩 امریکا واسرایل وعربستان وقتی نتونستن ازنظر نظامی با ایران دربیفتن دقیقا بازی کثیف سوریه رو برای عراق ولبنان راه انداختن اول مردم رو به خاطروضع بداقتصادی ریختن تو خیابون بعد تبدیلش کردن به اشوب ولی بازم شکست میخورن صادرات آمریکا به عراق: 500 هزار کودک قتل عام شده، 1 میلیون زن و مرد قتل عام شده، 12 سال محاصره اقتصادی، اشغال عراق و غارت ثروتهای ملی کشور، تولید و حمایت از داعش در قتل عام مردم، نادیده گرفتن حق حاکمیت مردم و رفت و آمد بدون مجوز، ایجاد حکومت فرقه ای و قومی در عراق...

سم مرگبار آفلاتوکسین در سفره مردم؟هرچی جنس مونده ی فاسد شده بنجل روبه خورد ما میدن.. وقتی مسئولان خودمون پهن رو قاطی گندم میکنند به خورد ما میدن دیگه از کشورهای بیگانه چه توقعی هست.؟ این خبر رو ما قبلا شنیده بودیم منتظر تاییدش بودیم .لطفا روش کار کنید مهمه ای وای یعنی موثق بود ؟

حق مردم نیست که شرایط اقتصادی کشور اینچنین باشد/ انتخابات امسال پرشور خواهد شدیک نماینده مجلس گفت: درست است که مردم با مشکلات جدی دست و پنجه نرم می‌کنند و حق مردم این نیست که شرایط اقتصادی کشور این باشد ولی مردم واقعا پایبند نظام مقدس جمهوری اسلامی و پشتیبان نظام هستند. چراهروقت نزدیک انتخابات میشودشماهابه فکراوضاع وخیم معیشت مردم هستیدوقتی انتخابات تمام شدمیگیدمردم به خودشان مربوطه که چطورزندگی رابگذرانند بسم الله الرحمن الرحیم آقای بدری موز خورد به این میگن بادی لنگویج ، با این حرکات بعضی ها خیال میکنن باسوادی!

۱۳ هزار میلیارد تومان از جیب مردم برای «وس» خرج شدوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این‌که شرکت‌های خدمات ارزش افزوده در این‌مدت به ادعای خودشان ۱۳ هزار میلیارد تومان درآمد داشتند، گفت: اپراتورها و درآمدشان برای مردم شناخته‌شده هستند، اما این شرکت‌ها و خدمات برای مردم شناخته‌شده نیستند. ما باید پیگیری کنیم این پولی که به‌صورت ناصحیح از جیب مردم رفته، برگردد و دیگر این‌که این روند ناصحیح ادامه پیدا نکند. کل کذب را عمود خیمه انقلاب مفسده عمود خیمه رهبری بی سواد ادم کش لذا جهرمی بی عرضه دزد و مکرونی فرا ماکرو احمق مکرونی وزیر عمودخیمه خبر نداره نان که میل میکنین در حرم الوده است نان اب رهبری با رجال الغیب خاص از چاه جمکران میاد Analysis : impotent 👨‍🎓 JZarif yvw👈 بازجوی جوان جوکه. تمامی ج.ا. و آخوند جوکه. 💩 دزد جوان

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

07 نوامبر 2019, پنجشنبه اخبار

اخبار قبلی

جلسات علنی تحقیقات استیضاح ترامپ از هفته آتی آغاز می‌شود

اخبار بعدی

موضوع تعدد زوجات تشویق و ترغیب عمومی ندارد- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnim