بعد از چهارده ساعت، آتش‌سوزی هتل آسمان شیراز مهار شد

13/05/1398 01:29:00 ق.ظ

مقام‌های شهر شیراز اعلام کردند آتش‌سوزی هتل_آسمان که از ساعت ۱۱صبح شنبه آغاز شده بود ساعت ۱بامداد یک‌شنبه بعد از ۱۴ساعت مهار شد.همچنان آتش‌نشانان،نیروهای امدادی و انتظامی در محل مستقرند و تردد در خیابان رودکی ممنوع است بیشتر بخوانید:

مقام‌های شهر شیراز اعلام کردند که آتش‌سوزی هتل نیمه‌کاره آسمان در شیراز که از ساعت یازده صبح شنبه آغاز شده بود ساعت یک بامداد یک‌شنبه&nbs آرش فرج‌زاده، قائم‌مقام شهردار شیراز، گفت که «با شناسایی کانون اصلی، آتش هتل آسمان در شیراز مهار شده و آتش‌نشانان در حال لکه‌گیری هستند» اما «با توجه به این‌که ساختمان این هتل اسکلت فلزی است و فلز بعد از پنج تا شش ساعت قرار گرفتن در معرض حرارت...

آرش فرج‌زاده، قائم‌مقام شهردار شیراز، گفت که «با شناسایی کانون اصلی، آتش هتل آسمان در شیراز مهار شده و آتش‌نشانان در حال لکه‌گیری هستند» اما «با توجه به این‌که ساختمان این هتل اسکلت فلزی است و فلز بعد از پنج تا شش ساعت قرار گرفتن در معرض حرارت شدید، دچار اعوجاج می‌شود، بعد از اطفاء باید ساختمان به شکل کامل مورد بازنگری فنی و مهندسی قرار گیرد.»

فرج‌زاده تائید کرد که ساختمان این هتل در بخشی از قسمت‌ها دچار ریزش شده اما به‌دلیل استحکام‌بخشی با بتن به‌طور کامل دچار تخریب نشد. وی گفت: «خیابان رودکی شیراز که هتل آسمان در آن قرار دارد، فعلا مسدود خواهد ماند و تردد سواره در آن ممنوع خواهد بود تا بازنگری کامل و تصمیم‌گیری در مورد بازسازی یا مقاوم‌سازی نهایی شود.»

احتمال ریزیش هتل وجود دارد ساعتی پیش از مهار آتش‌سوزی، عنایت‌الله رحیمی، استاندار فارس، با اشاره به ادامه آتش‌سوزی در هتل آسمان شیراز، گفت که حرارت زیاد به سازه هتل آسیب رسانده و احتمال ریزش آن وجود دارد. headtopics.

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »
Loading news...
Failed to load news.

آتش سوزی در هتل آسمان شیرازاز ساعات اولیه صبح امروز شنبه(۱۲مرداد ماه) طبقه منفی ۱ و ۲ هتل آسمان شیراز واقع در خیابان رودکی دچار آتش سوزی شده که با تلاش نیروهای امدادی مواد اشتعالزا در مجاورت این دو طبقه تخلیه و تمام افرادی که در این دو طبقه حضور داشتند نیز نجات یافتند، هم‌اکنون نیروهای آتش نشانی شهرداری شیراز در محل حادثه برای اطفاء کامل حریق در حال عملیات هستند.

نگرانی از احتمال اعدام پزشک متهم به جاسوسی در ایران پس از انتقال به سلول انفرادیاحمدرضا جلالی، پزشک و استاد دانشگاه که به اتهام «جاسوسی» در ایران به اعدام محکوم شده، از روز دوشنبه علیرضانوریزاده و رضاپهلوی عوامل نظام جمهوری اسلامی ایران که ظاهراً ادا در میاورند و البته زیاده خواهی و طمع ذاتی خودشان راهم دارند در عین اینکه روی افکار عمومی کار می کنند و افکار عمومی را کاوش می کنند اگه این بنده خدا رو هم اعدامش کنن هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد ، مث رامین حسین پناهی و ... . موافق اعدام هیچکسی نیستم، اما مطمئن باش بعد از اعدام (خدا نکند)، نه قراره با اره تکه تکه‌اش بکنند و نه قراره او را به صلیب بکشند. خاشقچی

استقبال گردشگران از غارهای برفی در ارتفاع 3 هزار متری از سطح دریا

قیمت خودرو امروز 1398/05/12| پژو 206 تیپ 2 " 82 میلیون و 500 هزار تومان" شد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimگزارش امروز قیمت خودرو حکایت از نوسان قیمتی تعدادی از خودروهای داخلی در بازار دارد. تحریم نمندی؟؟!! تحریم آنست که شرکت های انحصاری درایران به مردم تحمیل می کنندکه روزی اگرقانون عدالت تصویب بشودبای جوابگوشوندوزیری که که گران شدن چندین برابرخودروراتاییدمی کندمثل دزدانی است که دربانک های خصوصی ودولتی دارندسرمردم رامی برندکه بایدجوابگوباشند

جزئیات استخدام تا اخراج اولین راننده زن شرکت واحد از زبان خودش