بشار اسد و همسرش کرونا گرفته‌اند | DW | 08.03.2021

18/12/1399 05:25:00 ب.ظ

دفتر ریاست جمهوری سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرده است که بشار_اسد رئیس جمهور سوریه و همسرش اسماء اسد به کرونا مبتلا شده‌اند. طبق داده‌های رسمی بشار اسد و همسرش در قرنطینه به سر می‌برند.

دفتر ریاست جمهوری سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرده است که بشار اسد رئیس جمهور سوریه و همسرش اسماء اسد به کرونا مبتلا شده‌اند. طبق داده‌های رسمی بشار اسد و همسرش در قرنطینه به سر می‌برند. طبق داده‌های دفتر ریاست جمهوری سوریه حال بشار اسد و همسرش خوب است و در قرنطینه خانگی به کار اداری و شخصی مشغول هستند. دو سال پیش نیز دفتر ریاست جمهوری سوریه اعلام کرده بود که همسر بشار اسد به سرطان پستان مبتلا شده است.

در آن زمان گفته شده بود که پزشکان موفق به تشخیص زودهنگام این تومور بدخیم شده‌اند و همسر ۴۲ ساله اسد مراحل نخست درمان را آغاز کرد و مدتی را به شیمی‌درمانی گذراند.

کرده‌اند ترامپ و شرکا؛ سیاستمدارانی که گرفتار کرونا شدند ترامپ سرشناس‌ترین چهره سیاسی است که به ویروس جدید کرونا مبتلا شده است. او مدت‌هاست که به خاطر سیاست‌هایش در رابطه با پاندمی کرونا مورد انتقاد قرار دارد. آمریکا با بیش از هفت میلیون و ۳۳۳ هزار مبتلا و نزدیک به ۲۰۹ هزار فوتی کووید۱۹ در صدر فهرست کشورهایی قرار دارد که با پاندمی کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند.

ترامپ و بانوی اول ترامپ و شرکا؛ سیاستمدارانی که گرفتار کرونا شدند بولسونارو نیز از سیاستمدارانی است که پیوسته کوشیده‌اند خطر ویروس جدید کرونا را کم‌اهمیت جلوه دهند. او در اوایل ژوئیه امسال اعلام کرد که به کووید۱۹ مبتلا است. بولسونارو پیش از آن پیوسته از استفاده از ماسک ایمنی خودداری کرده و از کرونا به عنوان"گریپ خفیفی" سخن گفته بود که زود رفع می‌شود. شایان ذکر آنکه شماری از اعضای کابینه بولسونارو نیز"طعم" این بیماری را چشیده‌اند. headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

شاید به حقش برسه ظلم کشتار و.. اوسکولان عزیز، همانطور که جناب تررررزیدنت ترررررآمپ از کرونا قصر در رفت ، اینها هم خواهند رفت. جوش زیادی نزندید. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. از ايزد منان بسیار بسيار سپاسگزاریم که این ۲ بزرگوار جناب بشار و اسماء اسد را در آغوش لطف و رحمتش از هر گزندی محفوظ نگه داشته است

برایشان بگویید اصلاً ترس نداشته باشند. من هم چند روز پیش کرونا گرفته بودم، خود به خود خوب شدم 😋 خون اونهمه انسان بيگناه دامنتونو بگيره اين مرتيكه ديلاغ كرونارو هم از رو ميبره ،همينطور كه دنيارو از رو برد بیچاره کرونا!

شفای عاجل برای دوستانی سیکولار