بسته شدن حریم هوایی مونته‌نگرو، مقدونیه شمالی و بلغارستان برای لاوروف

15/03/1401 10:49 ب.ظ

مونته‌نگرو، مقدونیه شمالی و بلغارستان حریم هوایی خود را برای هواپیمای حامل وزیر امور خارجه روسیه بستند. - خبرگزاری آناتولی

مونته‌نگرو، مقدونیه شمالی و بلغارستان حریم هوایی خود را برای هواپیمای حامل وزیر امور خارجه روسیه بستند. - خبرگزاری آناتولی 05.06.2022 سارایوو/ خبرگزاری آناتولی مونته‌نگرو، مقدونیه شمالی و بلغارستان در آستانه بازدید سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه از بلگراد، پایتخت صربستان در 6-7 ژوئن حریم هوایی خود را برای هواپیمای حامل او بستند.

05.06.2022 سارایوو/ خبرگزاری آناتولی مونته‌نگرو، مقدونیه شمالی و بلغارستان در آستانه بازدید سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه از بلگراد، پایتخت صربستان در 6-7 ژوئن حریم هوایی خود را برای هواپیمای حامل او بستند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ایوب انتظاری کیست؛ متخصص پهپاد و موشک یا توربین؟یکی از نزدیکان ایوب_انتظاری نوشته که وی از انتشار تصویرش در کنار «حسن روحانی» در سال ۹۸ راضی نبوده است. بر اساس این روایت ایوب انتظاری از انتشار این تصویر ناراحت شده و نگران ترور خود بوده است. اطلاع_رسانی گزارش احسان مهرابی EhsanMehrabi7 👇 EhsanMehrabi7 چقدر هم‌ مرحوم بیشرف تشریف داشته که نگران کون دادن به ملا نبوده، ولی نگران ترور شدن خودش بوده! نوش جونش! هرکس که نوچه جمهوری اسهالی شود، چنین عقوبتی برایش حق و به او نزدیک است. نه_به_جمهوري_اسلامي

چالوس یک‌طرفه شد / ترافیک پرحجم در ۳محور شمالیمعاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی کشور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور از یک طرفه شدن جاده چالوس به سمت جنوب خبر داد. ملت رفته سر قبر امامت تو چالوس؟ لعنت_بر_خمینی آخوندپرست صیغه زاده مادر چادری. وای خدایا توبه تهرانی ها آخه از چهارشنبه شب چرا از تهران رفتید برای تعطیلات چند روزه به شهرهای شمال که تفریح کنید جوج بزنید زشته باید همه می رفتید در کاخ ملا خمینی سال مرگ اش و ادای عشق و دوستی نشان می دادید خیلی بد کردید جاده چالوس از دست شماها شلوغ رفتن برگشت یه طرفه شد😆😆😆

پیکه و شکیرا رسما اعلام کردند که از یکدیگر جدا می‌شونداین دو چهره نامدار جهان فوتبال و موسیقی بدون اینکه جزئیاتی در خصوص چرایی این تصمیم اعلام کنند درخواست کرده‌اند که به حریم خصوصی آنها احترام گذاشته شود. علتش رو نگفتن؟

تشدید فشارها علیه ایران در آستانه نشست شورای حکام آژانسبا گذشت سه ماه از به بن‌بست رسیدن مذاکرات هسته‌ای وین میان ایران و قدرت‌های جهانی برای احیای برجام و عبور برنامه هسته‌ای ایران از آستانه توان ساخت بمب زرشک ایران حق خود را مطالبه میکند.

رزمایش نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی در بحبوحه تنش‌های کره شمالی پایان یافترزمایش سه روزه‌ای که روز پنجشنبه در آب‌های بین‌المللی در نزدیکی جزیره اوکیناوا ژاپن آغاز شده بود نخستین رزمایش مشترک آمریکا و متحدان این کشور در شرق آسیا با حضور یک ناو هواپیمابر آمریکایی بعد از نوامبر ۲۰۱۷ است.

نامه‌های پزشک هیتلر؛ رهبر آلمان نازی نگران صدای خود بوده استبسیاری از مورخان قدرت بیان هیتلر برای جلب افکار عمومی و مردم آلمان را در به قدرت رسیدن او بسیار موثر و کلیدی می‌دانند.