بزرگ‌ترین حزب اپوزیسیون ترکیه: رابطه با اسد را بازسازی کنید | DW | 28.09.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حزب جمهوری‌خواه خلق ترکیه از دولت این کشور خواسته است، برای کمک به استقرار صلح در سوریه، اجتناب از مواجهه با آوارگان جنگی جدید سوری و مبارزه‌ای مؤثرتر با تروریسم به سرعت روابط خود با دولت سوریه را بهبود بخشد.

کمال قلیچ‌داراوغلو، رهبر بزرگ‌ترین حزب اپوزیسیون ترکیه، خواستار بهبودی هر چه سریع‌تر رابطه آنکارا با دولت سوریه به منظور برقراری صلح در این کشور درگیر جنگ داخلی شده است.

نمایندگان دولت سوریه به ریاست بشار اسد در این کنفرانس شرکت نکردند. یکی از کارگزاران این حزب به خبرگزاری آلمان گفته است، وزارت خارجه ترکیه از اعطای ویزا به این افراد خودداری کرده است. ترکیه، روسیه و ایران در نشست عالی سوریه که اواسط سپتامبر در آنکارا برپا شد از مذاکراتی سخن گفتند که به‌زودی در مورد قانون اساسی جدید در سوریه برگزار می‌شود. با این همه این سه کشور بر سر اقدامی مشترک جهت اجتناب از وخامت اوضاع در ادلب که تحت کنترل شورشیان سوری است به تفاهم نرسیدند.

تصمیم بر سر تشکیل کمیسیون قانون اساسی سوریه پیش از این در پاییز سال ۲۰۱۸ گرفته شد. سازمان ملل امید دارد که با تشکیل این کمیسیون بعد از بیش از هشت سال جنگ داخلی در سوریه یک روند سیاسی جدید در این کشور آغاز شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاخ سفید 'جلوی دسترسی به مکالمات ترامپ با پوتین و محمد بن سلمان را گرفت'رسانه‌های آمریکا می‌گویند کاخ سفید دسترسی به محتوای مکالمات دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا با برخی مقام‌ها از جمله ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه و محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی را محدود کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هیچ باشگاه عربستانی حق همکاری با برانکو را ندارد- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnim«هیچ باشگاه عربستانی حق همکاری با برانکو را ندارد» براساس ابلاغ جدید فدراسیون فوتبال عربستان به باشگاه‌های این کشور هیچ باشگاهی در لیگ‌های برتر یا دسته اول فوتبال عربستان حق توافق و همکاری با برانکو ایوانکوویچ و ۵ مربی دیگر را ندارد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آژانس بین المللی انرژی اتمی: ایران غنی سازی اورانیوم با سانتریفیوژهای پیشرفته را آغاز کرده استآژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد که ایران غنی سازی اورانیوم با سانتریفیوژهای پیشرفته را آغاز کرده است جزئیات بیشتر🔽 ای بابا چه کار بدی کرد ssm0sm عنی سازی شروع شد نشون علی واعظ بدین 😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران غنی‌سازی اورانیوم با سانتریفیوژهای پیشرفته را آغاز کرده است.آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد که ایران غنی‌سازی اورانیوم با سانتریفیوژهای پیشرفته را آغاز کرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ: نه با ایرانی‌ها دیدار می‌کنم و نه تحریم‌ها را کاهش می‌دهمدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا با تاکید بر اینکه آمریکا به تحریم‌های وضع‌شده علیه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکایی‌ها اجازه دیدار ظریف با روانچی را ندادندنشریه فارین پالیسی نوشت مقامات آمریکایی به محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان اجازه دیدار مجید تخت روانچی، نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل را - که هم‌اکنون در بیمارستانی در نیویورک بستری است - نداده‌اند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »