بزرگراه استانبول-ازمیر امروز با حضور اردوغان افتتاح می‌شود

04/08/2019 04:39:00 ب.ظ

اردوغان, بزرگراه استانبول-ازمیر

بزرگراه استانبول-ازمیر امروز با حضور اردوغان افتتاح می‌شود

Arife Yıldız Ünal,Goletekin Akhondzadeh   |04.08.2019Ankaraآنکارا/ عارفه ییلدیز/ خبرگزاری آناتولیبزرگراه جدید استانبول-ازمیر که مسافت بین دو شهر را از 8.5 به 3.5 ساعت کاهش می‌دهد، امروز توسط رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه افتتاح خواهد شد.

جاهد تورحان، وزیر حمل و نقل و زیرساخت ترکیه در این زمینه به خبرنگار آناتولی گفت: این پروژه غرب مدیترانه و آناتولی را به مناطق مرمره و اژه متصل می‌کند.وی افزود:"با افتتاح پل عثمان‌غازی مهم‌ترین بخش این پروژه به بهره برداری رسیده بود و 78 کیلومتر از مسافت آن کاسته شد. امروز 4 اوت نیز بخش 192 کیلومتری آن توسط رئیس جمهور اردوغان افتتاح می‌شود. این بزرگراه علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف سوخت، حمل و نقل داخلی و بین المللی را نیز آسان‌تر خواهد کرد. این بزرگراه به ویژه انتقال محصولات صنعتی و کشاورزی منطقه چه به داخل و چه به خارج از کشور را ممکن و تسهیل می کند."

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

سخنرانی اردوغان در مراسم افتتاح بزرگراه استانبول-ازمیرسخنرانی اردوغان در مراسم افتتاح بزرگراه استانبول-ازمیر

چرا فوتبالیست‌های مرد با هواپیما و زنان با اتوبوس سفر می‌کنند؟سرمربی سابق تیم ملی فوتبال زنان ایران: *چرا فوتبالیست‌های مرد با هواپیما و زنان با اتوبوس سفر می‌کنند؟ *برای یک بازی خارج از خانه حتی تا ۴۰ ساعت در خیابان هستیم *ما دوست داریم مثل مردها به محل برگزاری بازی برویم شایدبخاطراخوندفاسدجوادی املی: به اندازه مردها لنگاشون دراز نمیشه؟ خبرنگاری؟ کسی برای ازادی بیان زندان نشده،هرکی بگه دروغ گفته توبگو چرا؟ من میگم حکومت اخوندفاسدفاشیست‌ه هیچ ارزشی برای خود/دیگران قایل نیست تجاوزشده متجازشد Iran Rouhani_ir Majlis_ir Mashhad_2017 Khamenei_fa

از مرور برنامه‌های بنیاد سوروس با ظریف تا زندان با تاج‌زاده؛ کیان تاج‌بخش کیست؟

روزنامه وطن امروز تعطیل شدروزنامه وطن امروز به دلیل مشکلات مالی تعطیل شد و دیگر منتشر نخواهد شد.

انتشار روزنامه وطن امروز متوقف شدJournalism is not a Crime document's Iran's human rights abuses, raises awareness of the situation of press freedom in Iran and supports Iranian journalists by providing them with legal and psychological assistance. Access Iran's digital Wall of Shame and join the global campaign to free detained journalists.

واکنش مشاور رییس‌جمهوری به توقف انتشار وطن امروزباید پرسید خود آقای مشاور جرا تو توییتر آمریکایی که تو ایران فیلتر و غیر قانونیه فعالیت میکنه❔ البته توییتر فقط برای ما غیر قانونیه اینا برای حفظ سنگر اسلامدر مقابل دشمن و البته حفظ منافع خودشون باید تو توییتر و جاهای دیگه حضور داشته باشن و قانون رو دور بزنن

بزرگراه استانبول-ازمیر که مسافت بین دو شهر را به 3.رئیس‌جمهور اردوغان در مراسم افتتاح بزرگراه استانبول-ازمیر که مسافت بین دو شهر را به 3.به گزارش ایسنا، مریم ایراندوست و ۱۲ نفر از بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با نام"یاران آتنا" در تورنمنت بین المللی دیسکاور آلمان حضور دارند.نیویورک بوکس   بیش از یک دهه پیش در زندان اوین، یکی از تاریک‌ترین گوشه‌های جمهوری اسلامی ایران، کیان تاج‌بخش با این سوال دست‌وپنجه نرم می‌کرد که آيا می‌خواهد طنابی به دور گردن خود بیفکند یا نه.

5 ساعت کاهش خواهد داد امروز با حضور رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه افتتاح می‌شود. Arife Yıldız Ünal,Goletekin Akhondzadeh   | 04. خبر در حال بروز رسانی است.08. این کار برای او آسان نیست.2019 Ankara آنکارا/ عارفه ییلدیز/ خبرگزاری آناتولی بزرگراه جدید استانبول-ازمیر که مسافت بین دو شهر را از 8..5 به 3. نگهبان جوان با شلوار جینی گشاد و صورتی تراشیده پشت سر او ایستاد و به تماشای رفتار و کارهای کیان پرداخت.

5 ساعت کاهش می‌دهد، امروز توسط رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه افتتاح خواهد شد. او درباره این مقطع زمانی گفت: در آن مدت تصمیم گرفت که پیانو یاد بگیرم و تربیت بدنی مطالعه کنم ولی این چیزها من را راضی نمی‌کرد. جاهد تورحان، وزیر حمل و نقل و زیرساخت ترکیه در این زمینه به خبرنگار آناتولی گفت: این پروژه غرب مدیترانه و آناتولی را به مناطق مرمره و اژه متصل می‌کند. وی افزود:"با افتتاح پل عثمان‌غازی مهم‌ترین بخش این پروژه به بهره برداری رسیده بود و 78 کیلومتر از مسافت آن کاسته شد. امروز 4 اوت نیز بخش 192 کیلومتری آن توسط رئیس جمهور اردوغان افتتاح می‌شود. حالا ما بازی می‌کنیم و این مسئله به ما انرژی می دهد. این بزرگراه علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف سوخت، حمل و نقل داخلی و بین المللی را نیز آسان‌تر خواهد کرد. بازجویش به او گفت: «تو برای سازمان جامعه آزاد (بنیاد سوروس) کار می‌کنی.

این بزرگراه به ویژه انتقال محصولات صنعتی و کشاورزی منطقه چه به داخل و چه به خارج از کشور را ممکن و تسهیل می کند." تورحان با اشاره به اینکه در مرحله ساخت این بزرگراه تا به امروز 5 هزار نفر فرصت شغلی داشتند ادامه داد:"با اتمام پروژه ساخت این بزرگراه در بخش مرمت و محافظت از بزرگراه و همچنین بخش خدمات آن نزدیک به هزار نفر مشغول به کار خواهند بود. این فرصت ها برای افراد مسن تر مانند من و هم دوره‌ای هایم وجود نداشتند. تاکنون برای اجرای این پروژه 7 میلیارد دلار هزینه شده است. همچنین 2.5 میلیارد لیر نیز توسط مدیریت آن برای دولتی ساختن آن هزینه شده است. من مثل مادر و بازیکنانم مثل فرزندانم هستند. این کشور فقط یک نظام سخت و غیرقابل تغییر دارد و شما یا با آن هستید یا علیه آن و خیانت‌کارید.

" .