بر حفظ تمامیت ارضی آذربایجان تاکید داریم، اما از اصل جنگ بسیار متاسفیم و باید پایان یابد

16/07/1399 11:01 ب.ظ

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت

، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت گفت: یکی از تاکیدات من در گفت و گو با مقامهای ارشد ارمنستان و جمهوری آذربایجان این بوده که ما بر حفظ تمامیت ارضی آذربایجان تاکید داریم، اما از اصل جنگ بسیار متاسفیم و باید پایان یابد چرا که هیچ مساله ای از طریق آتش و خون حل نمی شود و باید راههای دیگری را جستجو کرد و ما در این راه آماده ایم.

رئیس جمهور تاکید کرد: اشغال برای ما قابل قبول نیست و جنگ هم قابل قبول نیست و امیدواریم با تلاش هایی که انجام می گیرد، ثبات به این منطقه بازگردد. رئیس جمهور افزود: مردم ما در سالهای گذشته با عشق و اشتیاق از هفته‌ها و ماهها پیش خودشان را آماده می‌کردند و امسال هم دلشان می‌خواست در آن راهپیمایی حیات بخش شرکت کنند اما اینجا ترکیب عقل و عشق است، آن کسی خردمند است که عقل را با عشق ترکیب کند.

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به وضعیت کشور متاثر از همه‌گیری کرونا و تحریم‌های بی‌سابقه گفت: نباید چشمان‌مان را بر روی شرایط موجود ببندیم و به هر بهانه‌ای سیل انتقادات را به سمت دولت روانه کنیم. headtopics.com

خیلی مهم است وقتی در این چهل روز حادثه کربلا را بررسی می‌کنیم از آن حماسه بزرگ در روز دهم ماه محرم‌الحرام و روز عاشورا، همه آنهایی که ابی عبدالله الحسین و یارانش را به شهادت رساندند با یک لحن غرور و افتخار سخن می‌گفتند گویی یک کار بسیار مهم، بزرگ و درستی را انجام داده‌اند.

خفه شو تو از قانون حرف نزن تو حودت فقط براي جان خودت داري ميگي قانون رعايت بكنم چطور شد براي معرفي وزير قانون نبود /؟؟ براي معفي وزير قانون نبود ؟؟ ببينييم بودجه 1400 در چه زمان و به جه كيفيتي تقديم مجلس ميشود ؟؟

از گشایش اقتصادی چخبر کون گلابی؟؟؟ قبض برق و هم ابان ماه پیگیری خواهم کرد بیشرف مملکت داری بلد نیستی استعفا بده خب

ادامه مطلب:
PadDolat »

ar_moezi مسخره مفنگی قیافه این مردک حال آدم رو بهم میزنه. کسی که مثل ۱۴ قرن پیش لباس میپوشه و حرف میزنه، هنوز مغزش در ۱۴ قرن پیش مونده. به قر ۲۱ تعلق نداره، به فاضلاب تعلق داره. پیمان_نوین

تاکید بر حفظ تمامیت ارضی آذربایجان/خواهان صلح ایم/پاسخ به انتقادها درباره توزیع واکسن آنفولانزاسخنگوی دولت: امروز جلوگیری از اجتماعات مهم است شرایط سخت است و باید بیش از گذشته مراعات کرد کشور هفته سختی را پشت سر گذاشت متاسفانه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی درسطح کشور به ۶۰.۳ و در تهران ۴۵ درصد درسیده اختیار تعطیلی مراکز را به استانها واگذار کردیم عربیعن را با شکوه برگزار کنید تا عمام حسین همتون را شفا بده خامنه‌ای_گوه_خورد

چاووش‌اوغلو به آذربایجان می‌رود

حملات ارمنستان به مناطق مسکونی آذربایجان؛ 27 غیرنظامی جان باختند

روحانی: تمامیت ارضی آذربایجان را به رسمیت می‌شناسیم، اما جنگ راه حل نیستروحانی: حقوق مردم آذربایجان را محترم می‌شماریم و تمامیت ارضی آذربایجان را به رسمیت می‌شناسیم اما جنگ راه حل نیست روحانی: اگر عده‌ای به بهانه‌ای، تروریست‌هایی را از سوریه به نقاط نزدیک ما بیاورند قابل قبول نیست، این را به آذربایجان و ارمنستان اعلام کرده‌ایم پس گوزو ۳۰سال جنگ نشد چه حاصلی برای آزربایجان داشت

نخست وزیر ارمنستان: اگر آذربایجان اقدام متقابل کند حاضر به امتیازدهی هستیم«معتقدم اگر شرایط ایجاب کند، روسیه در چهارچوب توافق نامه میان دو طرف اقدام و از ارمنستان دفاع خواهد کرد.» رئیس جمهور آذربایجان تنها میتونه یک امتیاز بده و اونم بخشیدن گناهکار ۳۰ ساله در صورت عذر خواهی و خروج از خاک آذربایجان موافق نیستم به نظرم تقصیر ۳۰ پیش رو نباید الان تحقیر بشن ،بهترین کار بصورت دوستانه و محترمانه به همدیگر احترام بگذارند و به یه صلح قشنگ و همیشگی برسند ارامنه و آذریها میتونند دو کشور دوست وبرادر باشند ،احتیاجی به تندروی و غرور بیجا نیست. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

اصرار نرخ رسمی و آزاد دلار بر حفظ اوج تاریخی؛ قیمت سکه و طلا کاهش یافتبا وجود ادامه صعود نرخ ارز در بازار ایران، کاهش نسبی قیمت جهانی طلا موجب شد تا قیمت طلا و سکه طلا در بازار تهران کاهش یابد.