بریتانیا برای توافق تجاری با اتحادیه اروپا مهلت تعیین کرد | DW | 07.09.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا در آستانه دور بعدی مذاکرات برگزیت، اتحادیه اروپا را تهدید کرد اگر تا نیمه اکتبر توافق تجارت آزاد با بریتانیا را نپذیرد لندن نسخه 'بدون توافق' روابط تجاری با اتحادیه را پیش خواهد گرفت.

بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا در آستانه دور بعدی مذاکرات برگزیت، اتحادیه اروپا را تهدید کرد اگر تا نیمه اکتبر توافق تجارت آزاد با بریتانیا را نپذیرد لندن نسخه"بدون توافق" روابط تجاری با اتحادیه را پیش خواهد گرفت.نخست‌وزیر بریتانیا می‌گوید، مذاکرات میان اتحادیه اروپا و کشورش در مورد روابط تجاری پس از برگزیت باید تا نیمه اکتبر به نتیجه برسد.

بوریس جانسون می‌گوید،"دوستان اروپایی" باید تا نشست سران اتحادیه اروپا در ۱۵ و ۱۶ اکتبر با بریتانیا به یک توافق دست یابند تا اجرای آن تا پایان سال جاری ممکن باشد. دور بعدی مذاکرات اتحادیه اروپا و بریتانیا روز سه‌شنبه ۱۸ شهریور در لندن آغاز خواهد شد. دور قبلی مذاکرات در ماه اوت بدون نتیجه به پایان رسید.

بر اساس تحقیقات روزنامه"فایننشال تایمز"، دولت بریتانیا می‌خواهد، در روز چهارشنبه ۱۹ شهریور با تصویب قوانینی بخشی از توافق برگزیت در مورد کمک‌های دولتی و مقررات مرزی با ایرلند را به حال تعلیق درآورد. چنین اقدامی می‌تواند به قطع مذاکرات با بروکسل که چند ماه است پیشرفتی نداشته منجر شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توافق علی علیپور با ماریتیموی پرتغال- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimتوافق علی علیپور با ماریتیموی پرتغال خداحافظی علی_علیپور از پرسپولیس علیپور با انتشار این پست از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد و از این تیم جدا شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

توافق با تبریزی‌ها انجام شد؛ علی دایی در یک‌قدمی نیمکت تراکتور- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimعلی_دایی در یک‌ قدمی نیمکت تراکتور مدیران باشگاه تراکتور تبریز که از مدت‌ها پیش مذاکرات خود را با علی دایی برای قبول هدایت این تیم در فصل آینده آغاز کرده بودند، در نهایت با این مربی به توافق نهایی دست یافتند حضور على_دایی در تراکتور بازهم به بن‌بست خورد با وجود توافقات صورت گرفته بین طرفین، علی دایی بنا به دلایلی نتوانست هدایت تیم تراکتور را بر عهده بگیرد پس از این اتفاقات، نکونام گزینه اصلی باشگاه تراکتور برای هدایت این تیم در فصل بعد است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان خواستار بی‌طرفی اتحادیه اروپا در مناقشه با یونان شد | DW | 07.09.2020رئیس جمهوری ترکیه از اتحادیه اروپا خواست در مناقشه گازی میان آنکارا و آتن از جانبداری از یونان خودداری کند. ترکیه و یونان که هر دو عضو ناتو هستند بر سر اکتشاف گاز در شرق مدیترانه تا مرز رویارویی نظامی پیش رفته‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عربستان: رابطه با اسرائیل بدون تشکیل کشور فلسطین ممکن نیست | DW | 07.09.2020پادشاه عربستان پیش‌شرط هر اقدام برای عادی‌سازی رابطه با اسرائیل را تشکیل کشور مستقل فلسطین عنوان کرد. ملک سلمان در گفت‌وگوی تلفنی با رئیس جمهوری آمریکا از تلاش‌های او برای برقراری صلح در منطقه قدردانی کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هشدار برکسیتی بریتانیا به اتحادیه اروپااتحادیه اروپا از آن می‌ترسد که بریتانیای پسابرکسیت بدل به کشوری با تحرک بیشتر شود و در غیاب تعهد به مقررات اقتصادی اروپا و نیز با حمایت دولتی گزینشی، به رقیبی اقتصادی برای اروپا بدل گردد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رونمایی از جواهر اشتوتگارت | DW | 07.09.2020شرکت دایملر بنز از خودرو مرسدس اس کلاس ۲۰۲۰ رونمایی کرد؛ خودرویی که در بسیاری زمینه‌ها پیشرفته‌ترین نوع خود در جهان است. و دیگر تازه‌های جهان تکنولوژی در گزارش این هفته.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »