بریتانیا برای توافق تجاری با اتحادیه اروپا مهلت تعیین کرد | DW | 07.09.2020

17/06/1399 02:04:00 ب.ظ

بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا در آستانه دور بعدی مذاکرات برگزیت، اتحادیه اروپا را تهدید کرد اگر تا نیمه اکتبر توافق تجارت آزاد با بریتانیا را نپذیرد لندن نسخه 'بدون توافق' روابط تجاری با اتحادیه را پیش خواهد گرفت.

بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا در آستانه دور بعدی مذاکرات برگزیت، اتحادیه اروپا را تهدید کرد اگر تا نیمه اکتبر توافق تجارت آزاد با بریتانیا را نپذیرد لندن نسخه 'بدون توافق' روابط تجاری با اتحادیه را پیش خواهد گرفت. بریتانیا برای توافق تجاری با اتحادیه اروپا مهلت تعیین کرد بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا در آستانه دور بعدی مذاکرات برگزیت، اتحادیه اروپا را تهدید کرد اگر تا نیمه اکتبر توافق تجارت آزاد با بریتانیا را نپذیرد لندن نسخه"بدون توافق" روابط تجاری با...

بریتانیا برای توافق تجاری با اتحادیه اروپا مهلت تعیین کرد بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا در آستانه دور بعدی مذاکرات برگزیت، اتحادیه اروپا را تهدید کرد اگر تا نیمه اکتبر توافق تجارت آزاد با بریتانیا را نپذیرد لندن نسخه"بدون توافق" روابط تجاری با اتحادیه را پیش خواهد گرفت.

بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا نخست‌وزیر بریتانیا می‌گوید، مذاکرات میان اتحادیه اروپا و کشورش در مورد روابط تجاری پس از برگزیت (خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا) باید تا نیمه اکتبر به نتیجه برسد. طبق نسخه‌ای از متن سخنانی که جانسون آن را امروز دوشنبه ۱۷ شهریور (هفتم سپتامبر) ارائه خواهد کرد، او این مرحله از گفت‌وگوها را"آخرین مرحله" نامیده است.

بوریس جانسون می‌گوید،"دوستان اروپایی" باید تا نشست سران اتحادیه اروپا در ۱۵ و ۱۶ اکتبر با بریتانیا به یک توافق دست یابند تا اجرای آن تا پایان سال جاری (۲۰۲۰) ممکن باشد. جانسون اتحادیه اروپا را تهدید کرده که اگر تا مهلت تعیین‌شده با بریتانیا به توافقی تجاری نرسد، توافق دیگری در کار نخواهد بود و"هر کدام راهی جداگانه پیش خواهند گرفت". headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

توافق علی علیپور با ماریتیموی پرتغال- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimتوافق علی علیپور با ماریتیموی پرتغال خداحافظی علی_علیپور از پرسپولیس علیپور با انتشار این پست از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد و از این تیم جدا شد

توافق با تبریزی‌ها انجام شد؛ علی دایی در یک‌قدمی نیمکت تراکتور- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimعلی_دایی در یک‌ قدمی نیمکت تراکتور مدیران باشگاه تراکتور تبریز که از مدت‌ها پیش مذاکرات خود را با علی دایی برای قبول هدایت این تیم در فصل آینده آغاز کرده بودند، در نهایت با این مربی به توافق نهایی دست یافتند حضور على_دایی در تراکتور بازهم به بن‌بست خورد با وجود توافقات صورت گرفته بین طرفین، علی دایی بنا به دلایلی نتوانست هدایت تیم تراکتور را بر عهده بگیرد پس از این اتفاقات، نکونام گزینه اصلی باشگاه تراکتور برای هدایت این تیم در فصل بعد است

اردوغان خواستار بی‌طرفی اتحادیه اروپا در مناقشه با یونان شد | DW | 07.09.2020رئیس جمهوری ترکیه از اتحادیه اروپا خواست در مناقشه گازی میان آنکارا و آتن از جانبداری از یونان خودداری کند. ترکیه و یونان که هر دو عضو ناتو هستند بر سر اکتشاف گاز در شرق مدیترانه تا مرز رویارویی نظامی پیش رفته‌اند.

عربستان: رابطه با اسرائیل بدون تشکیل کشور فلسطین ممکن نیست | DW | 07.09.2020پادشاه عربستان پیش‌شرط هر اقدام برای عادی‌سازی رابطه با اسرائیل را تشکیل کشور مستقل فلسطین عنوان کرد. ملک سلمان در گفت‌وگوی تلفنی با رئیس جمهوری آمریکا از تلاش‌های او برای برقراری صلح در منطقه قدردانی کرد.

هشدار برکسیتی بریتانیا به اتحادیه اروپااتحادیه اروپا از آن می‌ترسد که بریتانیای پسابرکسیت بدل به کشوری با تحرک بیشتر شود و در غیاب تعهد به مقررات اقتصادی اروپا و نیز با حمایت دولتی گزینشی، به رقیبی اقتصادی برای اروپا بدل گردد.

رونمایی از جواهر اشتوتگارت | DW | 07.09.2020شرکت دایملر بنز از خودرو مرسدس اس کلاس ۲۰۲۰ رونمایی کرد؛ خودرویی که در بسیاری زمینه‌ها پیشرفته‌ترین نوع خود در جهان است. و دیگر تازه‌های جهان تکنولوژی در گزارش این هفته.