بریتانیا پروازهای مستقیم از امارات را ممنوع کرد

10/11/1399 11:49 ق.ظ

تعطیلی شلوغ‌ترین خط پروازی بین‌المللی؛ بریتانیا پروازهای مستقیم از امارات را ممنوع کرد جزئیات بیشتر🔽

وزارت حمل و نقل بریتانیا به شهروند این کشور که هم اکنون در امارات عربی متحده به سر می‌برند، توصیه کرده که از پروازهای تجاری غیر مستقیم برای بازگشت به کشورشان استفاده کنند. گفته می‌شود که تنها ۱۹۰ هزار و ۳۶۵ صندلی هواپیما برای سفرهای ماه ژانویه این خط پروازی از سوی مسافران رزرو شده است.

شرکت‌های هواپیمایی امارات و اتحاد معمولا مسافران زیادی را از طریق پروازهای ترانزیتی به بریتانیا به مقاصدی مانند استرالیا حمل می‌کنند؛ لذا لغو پروازهای این دو شرکت به مقصد بریتانیا از این حیث می‌تواند پیامد‌های گسترده‌ای داشته باشد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

بریتانیا کیلو چنده

کلیه پروازهای کشورمان از/ به هند و پاکستان تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمددبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا خبر داد: به‌دنبال ابلاغیه صادره از سوی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی مدیریت بیماری کرونا و به موجب وصول نامه وزارت راه و شهرسازی، با دستور وزیر راه و شهرسازی کلیه پروازهای کشورمان از/ به هند و پاکستان تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمد.

پروازهای مسافری ایران به بریتانیا از سر گرفته می‌شود | DW | 14.04.2021با توجه به بهبود وضعیت کرونا در بریتانیا پروازهای مسافری از ایران به این کشور و برعکس مجددا برقرار می‌شوند. پرواز به فرانسه و از این کشور به ایران اما از امروز ۲۵ فروردین ممنوع است.

فرار هنگ‌کنگی‌ها به بریتانیا به دلیل ترس از سرکوب پکنفرار هنگ‌کنگی‌ها به بریتانیا به دلیل ترس از سرکوب پکن برخی به دلیل ترس از مجازات بابت حمایت از اعتراضات دموکراسی‌خواهانه این تصمیم را گرفته‌اند و برخی می‌گویند دست‌اندازی پکن به شیوه زندگی و آزادی‌های مدنی آنها غیرقابل تحمل شده است ویت کونگی باید عمل کنند

اتحادیه اروپا به اقدام حقوقی علیه بریتانیا به دلیل نقض توافق برکسیت متوسل می‌شودبریتانیا به طور یکجانبه آغاز برخی بازرسی‌های گمرکی در ایرلند شمالی را که در توافق برکسیت به انجام آن متعهد شده بود به تعویق انداخته است. In with my Anarshism New Pure Communism theory constraints can have complaints

رد درخواست دختر بریتانیایی پیوسته به داعش برای بازگشت به بریتانیاشمیمه بیگم در دوران نوجوانی و هنگامی که تنها ۱۵ سال داشت برای پیوستن به گروه دولت اسلامی (داعش) از بریتانیا به سوریه فرار کرد. تابعیت بریتانیایی او ۲ سال پیش لغو شد. احسنت. این کثافت میخواست بچشو بهانه کنه و با گروگان گرفتنش، دولت انگلیس رو مجبور کنه که اجازه برگشت بهش بده لعنتی معلوم نیست تو اون خراب شده چند خانواده رو داغدار کرده مگه همش چند سالشه؟

عیسی کلانتری به اتهام توهین به خمینی به زندان محکوم شدبنویس بابت چی وحکم کاملش محکومیتش دوسال گورش گم میکنه ۴ماه ولی خورده ده بگو دیه

بسته‌شدن مرزهای هوایی ناشی از همه‌گیری بیماری کووید۱۹ سبب شد تا مسیر هوایی دبی به لندن در ماه ژانویه به پرترددترین خط پروازی بین‌المللی تبدیل شود.

گفته می‌شود که تنها ۱۹۰ هزار و ۳۶۵ صندلی هواپیما برای سفرهای ماه ژانویه این خط پروازی از سوی مسافران رزرو شده است.

شرکت‌های هواپیمایی امارات و اتحاد معمولا مسافران زیادی را از طریق پروازهای ترانزیتی به بریتانیا به مقاصدی مانند استرالیا حمل می‌کنند؛ لذا لغو پروازهای این دو شرکت به مقصد بریتانیا از این حیث می‌تواند پیامد‌های گسترده‌ای داشته باشد.

دولت استرالیا نیز در واکنش به این موضوع اعلام کرده که به دلیل لغو پروازهای امارات و اتحاد،‌ پروازهای چارتر بیشتری را از مبدا بریتانیا به کشورش اضافه خواهد کرد.