بریتانیا: اگر جنگی رخ دهد، ویرانگر خواهد بود

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بریتانیا: اگر جنگی رخ دهد، ویرانگر خواهد بود العربية

دومینیک راپ وزیر امور خارجه بریتانیا، با بیان اینكه «ما مشتاقانه چشم براه خنثی كردن تنش‌ها با ایران هستیم» گفت: «نگرانی ما این است كه اگر جنگ شروع شود، بسیار مخرب و ویرانگر خواهد بود.»

وزیر خارجه بریتانیا در ادامه افزود: «ما با شرکای آمریکایی و شرکای خود در اتحادیه اروپا در حال تشریک مساعی هستیم و من راهی بروکسل هستم تا بر ارسال این پیام روشن و ثابت تاکید کنم که نیاز مبرمی به خنثی کردن تنش‌ها، همزمان با یافتن روندی دیپلماتیک وجود دارد.»وزارت خارجه بریتانیا پیشتر نیز اعلام کرده بود که راپ، برای گفت‌وگو با آلمان و فرانسه در مورد بحران ناشی از قتل قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه پاسداران سه‌شنبه 7 ژانویه عازم بروکسل است.

وی افزود: «این نشست سه جانبه برای گفت‌وگو درمورد تنش‌های کنونی میان ایالات متحده و ایران و تلاش همه جانبه در راستای جلوگیری از افزایش این تنش هاست.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بله برای شما اروپائی ها هم 'ویرانگر'خواهد بود،بهمین جهت هم از الان در حال بستن فلنگ از منطقه هستید!

بله برای شما اروپائی ها هم 'ویرانگیر'خواهد بود،بهمین جهت هم از الان در حال بستن فلنگ از منطقه هستید!

راست میگه، خصوصا برای کشورهایی مانند عربستان و امارات پس تا دیر نشده صف خودتان را از صف کسانی که استعمارتان کرده اند جدا کنید. در کنار برادران دینی و همسایگانتان در ایران و عراق بایستید. انتقام_سخت_در_راه_است .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیده‌بان حقوق بشر: حمله به اماکن فرهنگی ایران جنایت جنگی است | DW | 06.01.2020سازمان دیده‌بان_حقوق_بشر به اظهارات رئیس جمهوری آمریکا در مورد امکان حمله به ۵۲ نقطه ایران از جمله اماکن فرهنگی واکنش نشان داد. این سازمان تصریح کرد که چنین اقدامی جنایت جنگی خواهد بود. آفرین واتو واتو این جهان را چاره ای جز , فَرهَنگ نیست !
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمخانی: ' سلیمانی شهید ' خطرناک‌تر از ' سلیمانی زنده ' خواهد بوددبیر شورای عالی امنیت ملی اظهار کرد:‌ آمریکایی‌ها و غربی‌ها خواهند فهمید که ' سلیمانی شهید ' خطرناک‌تر از ' سلیمانی زنده ' است. پنج روز گذشته بی ناموس چه گوهی خوردین! شما اول بچه هاتون رو از آمریکا بیارید ایران انتقام پیشکش ، زنگ بزن بگو ابوالفضل پاشو بیا ایران . تو‌ روح دیوث پدسگ دروغگوتون سگ رید که ما مردم رو خر فرض میکنید انتقام زرشششک پس لابد برای همین خودتون به مقام شهادت رسوندینش؟ آینده مشخص خواهد کرد که سر سلیمانی با آمریکا توافق کردین؟ یا امریکا خودش به تنهایی اورا کتلت کرد!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه بریتانیا: قاسم سلیمانی یک «تهدید منطقه‌ای» بود♦️ وزیر خارجه بریتانیا: قاسم سلیمانی یک «تهدید منطقه‌ای» بود ▪️وزیر خارجه بریتانیا قاسم سلیمانی را یک «تهدید منطقه‌ای» توصیف کرد و گفت که ما موضع آمریکایی‌ها در این مسئله را درک می‌کنیم. آنها حق دفاع از خود را داشتند. یک انگلیسی کثیف سگ زرد برادر شغال بشنوید یک کلام از فرماندار ایالت 53 امریکا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سردار دهقان: پاسخ ایران به ترور سردار سلیمانی، اقدامی نظامی خواهد بودترامپ یاوه می‌گوید | سردار دهقان پیام توییتری دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر هدف قرار دادن 52 نقطه در ایران را «مضحک و یاوه» خواند و گفت: ترامپ با قانون بین‌الملل آشنا نیست. وی همچنین قطعنامه‌های سازمان ملل را به رسمیت نمی‌شناسد. چچچچچچچچچچ یاوه!!! خوبه خودشونم میدونن ک میزنه ها!! ناوگان‌پنجم‌دربرابرترورحاج‌قاسم یاوه‌گویی‌ترامپ‌بانابودی‌ناوهواپیمابرلینکلن‌که‌ادعای‌قویترین‌راروی‌زمین‌میکندوباهواپیمای‌فوق‌سنگین‌بی۵۲ادعای‌حمله‌اتمی‌میکند‌وقتی‌به‌قبرستان‌تبدیل‌شدمیفهمدایران‌تهدیدنمیکندعمل‌میکند.هم‌خلیج‌ازدست‌شیطان‌آزادمیشودهم‌پشتیبانی‌نیروهای‌نظامیش‌تضعیف‌شده
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: اگر ایران حمله کند، آمریکا به سرعت و شدیدتر حمله متقابل خواهد کردرئیس جمهوری ایالات متحده بار دیگر یکشنبه شب به جمهوری اسلامی درباره هرگونه حمله به یک فرد یا هدف آمریکایی هشدار داد. پرزیدنت ترامپ یکشنبه شب در بازگشت از اقامتگاه خود در فلوریدا به پایتخت آمریکا به خامنه‌ای حقیرتر از این حرف ها ست که بخواد حمله کنه. فردا پس فردا جام زهر مینوشه و میاد سر میز مذاکره. عرزشی ها هم باید برن پروستات آقا رو بایست تا اثر زهر بره. TnxPOTUS4Soleimani تا وقتی گوشتی چون تلاویو و حیفا زیر دندان ایران است بعد از انتقام_سخت ایران، ارتش تروریست پرور ایالت متحده هیچ غلطی نمیتواند انجام دهد. 🤪🤪🤪🤭🤭🤭
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سردار سلیمانی به عنوان یک مقام رسمی حامل پیام روحانی برای رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر عراق بود/ آمریکا در آینده نه چندان دور سیلی خواهد خوردفرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) در پی شهادت سردار سلیمانی با بیان اینکه مردم نشان دادند حرکت حاج قاسم و جبهه مقاومت را قبول دارند، تصریح کرد: آمریکا در آینده نه چندان دور سیلی خواهد خورد. مگر شهید سلیمانی یکی از کارکنان وزازت خارجه ایران بود که از روحانی حامل پیام برای نخست وزیر عراق بود!!! شهید سلیمانی یک نظامی بود نه دیپلمات.......امام خمینی هم گفته بودن نظامیها نباید در سیاست دخالت کنند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »