بریتانیا به ایران هشدار داد به تضمین‌هایی که در مورد نفتکش گریس۱ داده، پایبند بماند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

بریتانیا به ایران هشدار داد به تضمین‌هایی که در مورد نفتکش گریس۱ داده، پایبند بماند دولت بریتانیا روز پنجشنبه ۲۴ مرداد به ایران هشدار داد به تضمین‌هایی که در مورد نفتکش گریس۱ و محموله آن به دولت جبل‌الطارق داده و موجب آزادی آن شده است، پایبند بماند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اسرائیل به دو عضو مسلمان کنگره آمریکا اجازه ورود به اسرائیل را نمی‌دهد؛ استقبال پرزیدنت ترامپاسرائیل ورود دو قانون‌گذار مسلمان آمریکایی به خاک اسرائیل را ممنوع کرد.

پرزیدنت ترامپ در این توئیت نوشت: «آنها از اسرائیل و همه مردم یهود متنفر هستند و هیچ گفتار یا کرداری برای تغییر ذهنیت آنها، کارساز نیست.» به گزارش رویترز، رشیده طلیب و الهان عمر، دو عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا که چندین بار از اسرائیل انتقاد کرده‌اند، اعلام کرده بودند که قصد دارند به کرانه باختری رود اردن و اورشلیم شرقی سفر کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مایک پنس به ایسلند، بریتانیا و ایرلند سفر می‌کند؛ ایران یکی از محورهای گفت‌وگو در لندندفتر معاون رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه ۲۳ مرداد در بیانیه‌ای اعلام کرد مایک پنس در سپتامبر، ماه آینده میلادی به نمایندگی از پرزیدنت ترامپ به ایسلند، بریتانیا، و ایرلند سفر خواهد کرد، و ایران یکی ا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

به نفت و گاز خاورمیانه نیاز نداریم/ ایران به کشوری کاملا متفاوت تبدیل شده استرییس‌جمهور آمریکا در تازه‌ترین اظهاراتش بار دیگر از تصمیم خود برای خروج از برجام دفاع کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اورانیوم غنی شده 4.5 درصد ایران به 370 کیلوگرم افزایش یافتسخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران اعلام کرد که حجم اورانیوم غنی شده 4.5 درصد این کشور به 370 کیلوگرم رسیده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رفع ممنوعیت ورود خودورها و موتورهای سنگین گردشگران خارجی به ایرانرفع ممنوعیت ورود خودروها و موتورهای سنگین گردشگران خارجی به ایران معاون گردشگری از رفع ممنوعیت ورود و تردد موتورسیکلت‌های بالای ۲۵۰ سی‌سی و خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی‌سی برای گردشگران خارجی در ایران خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امتیاز‌های ایران به عربستان در امر حج
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

غلامعلی بسکی معروف به «پدر طبیعت ایران» درگذشت«غلامعلی بسکی» از فعالان محیط زیست که به پدر طبیعت ایران معروف بود در سن ۸۸ سالگی درگذشت.\r\n غلامعلی بسکی معروف به پدر طبیعت و محیط زیست ایران که بنابر گزارش ایرنا از ۶ سال پیش به دلیل سکته مغزی ابتدا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »